Feri se vrátil na Instagram. Od celebrit dostává srdíčka

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
dominik feri
Dominik Feri, jehož na Instagramu sleduje stále okolo 700 tisíc lidí
Foto: TOP 09
Autor: Simona Dvořáčková22. 2. 2023

Dominik Feri se v květnu 2021 krátce po vypuknutí svého sexuálního skandálu odmlčel nejen z politiky, ale i ze svého Instagramu, kde měl ve své největší slávě přes 1 milion sledujících. Od té doby publikoval jen pár příspěvků. V posledních dnech začal zveřejňovat jeden příspěvek za druhým, vypadá to tedy, že se sem definitivně vrátil.

Feriho Instagram po dvou letech, kdy byl kromě pár informativních příspěvků prakticky neaktivní, ztratil velkou část sledujících. Přesto se může stále pyšnit obrovským počtem okolo 700 tisíc sledujících, což mu může závidět mnoho influencerů, a to většina z nich nestojí ani u soudu. Takže vzhledem k okolnostem Feriho veřejného života je aktuální počet sledujících stále ohromující. A sleduje ho i několik známých celebrit.

Svou instagramovou aktivitu ne náhodou Feri načasoval zrovna od začátku svého soudního procesu, jelikož se prostřednictvím mocného média, kterým jeho Instagram se 700 tisíc sledujícími bezesporu je, snaží obhájit a vylepšit svůj obraz před veřejností. Obhajuje zde na první pohled neobhajitelné.

Přesto se mu to celkem daří, protože ačkoliv bývalý politik skryl počty souhlasných srdíček u svých příspěvků, po rozkliknutí je vidět, že lidí, kteří mu vyjadřují podporu, je obrovský počet. A mezi podporujícími je i několik celebrit.

U příspěvků, které zpochybňují výpovědi dívek, které Feriho obvinily ze sexuálních deliktů, dala podle zjištění webu Expres srdíčko třeba jeho bývalá partnerka Anna, herec Hynek Čermák nebo bývalý fotbalista plzeňské Viktorie David Limberský, což ukazuje, že Instagram je opravdu zajímavé místo.

Zmíněné celebrity mu vyjadřují podporu i přesto, že Dominiku Ferimu hrozí až 10 let vězení, protože jedné z dívek bylo v době údajného znásilnění 17 let. Sám vinu odmítá, což se snaží podkládat právě i nejnovějšími příspěvky na Instagramu.

Pokud sami stále (a třeba i omylem) sledujete Instagram Dominika Feriho, můžete udělat pro oběti to nejmenší – přestat ho sledovat, čímž vyšlete jasný signál, že sexuální násilí netolerujete v jakékoliv podobě. Ani u vlivného člověka se statisíci sledujícími, které nyní cynicky využívá pro svou veřejnou obhajobu proti obětem.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x