Já nemusím, já už ho vidím. Jak vypadá holčička z Kofola reklamy dnes?

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
kofola reklama
Holčička z reklamy na Kofolu
Foto: distribuce Kofola
Autor: Simona Dvořáčková26. 11. 2021

“Když vydržíš až do večera nepapat, uvidíš zlatý prasátko. A bude mít i velký zahnutý zuby nahoru? Musíš vydržet a budou i zuby. Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím,” tak zní slova dnes již legendární vánoční reklamy na Kofolu. Jak vypadá holčička z reklamy dnes po 18 letech?

reklama

Tak jako je v Česku na Štědrý večer již desítky let tradiční Popelka, stejně tak tradiční se za ty roky stala v předvánoční čas i reklama na Kofolu. Je až neuvěřitelné, že se na komerční scéně něco takového povedlo. Je totiž poměrně nevídané, aby si lidé oblíbili reklamu.

Reklama na Kofolu s holčičkou a tatínkem, kteří jdou do lesa uříznout vánoční stromeček, vznikla již v roce 2003 a přesto doposud nezmizela z televizních obrazovek. Kofola na začátku listopadu zveřejnila novou verzi reklamy pro rok 2021 s názvem Kofovánoce.

Nepřekvapí asi nikoho, že holčička z reklamy na Kofolu s divočákem už dnes není žádnou holčičkou, ale mladou ženou. Její jméno je Sandra Flemrová a v době natáčení měla 4 roky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Flemrová (@_sandraflemrova)

Dnes je Sandře 22 let a ačkoliv se stala díky reklamě na Kofolu dětskou hvězdou, kterou dodnes miluje celá republika, dalšího hereckého úspěchu již nedosáhla. Občas však udělá podobnou reklamu na svém Instagramu.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x