Já nemusím, já už ho vidím. Jak vypadá holčička z reklamy na Kofolu dnes?

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
kofola reklama
Holčička z reklamy na Kofolu
Foto: distribuce Kofola
Autor: Simona Dvořáčková16. 11. 2022

“Když vydržíš až do večera nepapat, uvidíš zlatý prasátko. A bude mít i velký zahnutý zuby nahoru? Musíš vydržet a budou i zuby. Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím,” tak zní slova dnes již legendární vánoční Kofola reklamy. Jak vypadá holčička z reklamy na Kofolu dnes po 19 letech?

Tak jako je v Česku na Štědrý večer již desítky let tradiční Popelka, stejně tak tradiční se za ty roky stala v předvánoční čas i reklama na Kofolu. Je až neuvěřitelné, že se na komerční scéně něco takového povedlo. Je totiž poměrně nevídané, aby si lidé oblíbili reklamu.

Reklama na Kofolu s holčičkou a tatínkem, kteří jdou do lesa uříznout vánoční stromeček, vznikla již v roce 2003 a přesto doposud nezmizela z televizních obrazovek. Kofola minulý rok v listopadu zveřejnila aktualizovanou verzi reklamy pro rok 2021 s názvem Kofovánoce. Uvidíme, zda se k něčemu podobnému odhodlá i letos.

Nepřekvapí asi nikoho, že holčička z reklamy na Kofolu s divočákem už dnes není žádnou holčičkou, ale mladou ženou. Její jméno je Sandra Flemrová, která měla v době natáčení čtyři roky. Zhruba před rokem začala veřejně vystupovat na Instagramu.

Dnes je Sandře 23 let a ačkoliv se stala díky reklamě na Kofolu dětskou hvězdou, kterou dodnes miluje celá republika, dalšího hereckého úspěchu již nedosáhla. Občas však udělá podobnou reklamu na svém Instagramu, takže reklamní branže se očividně drží i dál.

Otázka pro čtenáře: Poznali byste Sandru i po skoro dvou desetiletích jako legendární holčičku z Kofola reklamy? Napište nám to do dolů diskuze.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x