Markétu Pekarovou Adamovou porazila v hlasování i zástupkyně Trikolóry. Ukazuje se slabá podpora TOP 09

marketa pekarova adamova
Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová
Foto: Facebook Markéty Pekarové Adamové
Autor: Petr Karásek18. 8. 2021

Markéta Pekarová Adamová se zúčastnila pořadu Jindřicha Šídla na serveru Seznam Zprávy s názvem Šťastná volba, který se věnuje soubojům politiků a političek z různých uskupení. Šéfka TOP 09 zde utrpěla porážku od subjektu, který se ani zdaleka neblíží vstupu do Poslanecké sněmovny.

Jako uvázat si železnou kouli na nohu, tak se pravděpodobně musí cítit zbylí členové koalice Spolu – především nejsilnější ODS. Protože TOP 09 v průzkumech jako samotná strana nijak neexceluje a není vůbec vyloučeno, že preference, které koalice má, by měla i bez TOP 09. Možná by je dokonce měla i vyšší, protože existuje řada tradičních voličů ODS, kteří kvůli spojení s TOP 09 zvažují alternativní volbu.

Slabou pozici TOP 09 ukázkově podtrhlo hlasování na serveru Seznam Zprávy v rámci pořadu Šťastná volba, kde se v souboji utkávají vždy dva členové různých politických uskupení. Nejedná se tedy o nějaký náhodný průzkum, ale o docela relevantní hodnocení reálných uživatelů na seriózním serveru.

Šéfka TOP 09 a nejvýraznější tvář strany Markéta Pekarová Adamová ve zdejším hlasování prohrála i proti zástupkyni Trikolóry, která v preferencích dlouhodobě nepřekračuje 3 %.

Zuzana Majerová Zahradníková, která po odchodu Václava Klause mladšího hnutí vede, získala za Trikolóru z celkového počtu 28 978 hlasů 55,5 % preferencí čtenářů.

V rámci stejného pořadu porazil předchozí den také Robert Šlachta pražského lídra hnutí ANO Patrika Nachera. Dnes soupeří ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová za ČSSD proti komunistovi Leo Luzarovi. A zítra se v posledním duelu utká zástupce koalice Pirátů a Starostů proti zástupci Zelených.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
136 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Milan Bartoň
Milan Bartoň
2 let

Pekarová je celkem hezké děvče, s trochou nadsázky by se dalo říct že kam usedne tam zdobí. Ale jen do té chvíle, než otevře pusu a promluví.

Mirda
Mirda
2 let

Pekárová spíše škodí,než pomáhá.Rozumově je na tom velmi špatně,takže o její rady nikdo nestojí.Lepší by bylo,kdyby tato ministranička to sbalila a šla se živit
poctivě,prací.

Jan Větrník
Jan Větrník
2 let

Pekarová je flexibilní jako nová Nano Izolepa, co mám na stole, přilepí se k čemukoliv a KOMUKOLIV jako naposledy k Ferenčíkovi. Fiala v ODS se svým nakyslým úšklebkem, který je charakteristický pro celou činnost strany se měl nechat vystřídat Novotným, už jsme se dlouho tak nezasmáli jako při jeho vystoupeních, nyní po Covidu musíme být jako čtenáři vděční za jakoukoliv legraci. Kalousek a kníže, jak už sami prohlásili, se nikde neangažují. Opak je však pravdou. Kdyby se jejich fotografie neobjevily aspoň jednou denně v nějakém tisku, zvýší se jim teplota a dostanou infarkt. Babišovi je už všechno jedno, dokáže si udělat srandu i sám ze sebe a to se cení. Prezident Zeman to vše v klidu přehlíží. Předsedové ostatních straniček se rojí jako včely v úle a hledají svou Matku, ke komu se přikoalicovat. Komunista Filip nervózně čeká, kdo ho ve funkci vystřídá.
Jediným klidným a čistým politickým předákem je Tomio Okamura, který ví co chce, jeho strana pracuje a proto má nárok počítat s nárůstem voličů. Tak mu držme palce. Pozn, Jsem nezávislý pozorovatel a nejsem členem SPD, jen říkám
jak vidím a slyším.

stanislav
stanislav
2 let

Divím se, že si takovou stranu s osobnostmi typu Pekarové,Kalouska a šláfndědka připouštějí před volbami.

Milan Bartoň
Milan Bartoň
2 let
Reply to  stanislav

To je ta špatná stránka demokracie ale ona, ta demokracie, takové živočichy sama vytěsní. A ani ta koalice tyto lidi v politice dlouhodobě neudrží i když konkrétně Kalousek a pan kníže už jsou odblimbaní, Pekarovou to čeká.

Martin
Martin
2 let

Prostě je to blběna a není se čemu divit.

Alena
Alena
2 let
Reply to  Martin

Tuplovaná a prázdná.

jarda
jarda
2 let

Tady se sešla pěkná banda intelektuálně plachých lidí a duševních malorolníků….

Láďa
Láďa
2 let
Reply to  jarda

Vy jste zřejmě intelektuálně rozevlátý velkostatkář s velkou duší… 😀

Bohus
Bohus
2 let
Reply to  jarda

No a??? At se kazdy vyjadruje po svem, Vy ptažská kavarno?

136
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x