Moderní Anna Boleynová v hlavní roli s Jodie Turner-Smith je propadák. Lidé hodnotí seriál jako odpad

Magazín
Společnost, celebrity a zajímavosti.
anna boleyn
Jodie Turner-Smith v roli Anny Boleynové
Foto: distribuce Channel 5
Autor: Radek Polívka5. 6. 2021

Britská televize Channel 5 začátkem června odvysílala minisérii Anne Boleyn. Manželku anglického krále Jindřicha VIII. Tudora zde ztvárňuje herečka Jodie Turner-Smith. Mnoho diváků tento seriál buď bojkotuje úplně, anebo jej hodnotí velmi záporně.

Většina lidí na tomto novém a do jisté míry moderním seriálu kritizuje překrucování dějin ze strany tvůrců, protože anglická královna Anna Boleynová byla běloškou.

Herečka Jodie Turner-Smith za takovouto kritiku samozřejmě nemůže, protože stejně tak by dopadl i každý bělošský herec, kterému by někdo zadal hrát roli Martina Luthera Kinga nebo Nelsona Mandely.

Již ukázka seriálu, kterou zveřejnil Channel 5 začátkem dubna na Twitteru, vzbudila na internetu velké emoce.

Seriál Anne Boleyn s hodnocením 1 % se tak na serveru ČSFD stává suverénně nejhorším seriálem všech dob. Doposud tento nechtěný primát držel seriál Premiér z dílny Jaromíra Soukupa, který má momentálně hodnocení 2,5 %.

Moderní pojetí Anny Boleynové tak trumfuje i show Like House, která se přes úvodní balancování na podobné hranici vyšplhala na ještě docela pěkných 5 %.

Není to však jen případ česko-slovenského serveru ČSFD, nízké hodnocení na úrovni 1,2 bodů z 10, kdy 10 je nejvíce, má tento seriál i na mezinárodní filmové databázi IMDb.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
131 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Miloš
Miloš
11 měsíců

Tak k tomu Vám něco řeknu. V USA se nesmí říkat černoch ale Afroameričan. A u nás se nesmí říkat ci.. ale Rom i když z Říma není. Správně by se mělo po vzoru USA říkat Indočech. Navrhnu to do parlamentu.

Ivo Cirbus
Ivo Cirbus
11 měsíců

Myslím, že je to na hlavu postavené. Na druhou stranu, kdyby Eddieho Murphy v jeho životopisném filmu (pokud ho někdy někdo natočí) hrál běloch, půl světa by řvalo, že je to rasismus.

Kaja
Kaja
11 měsíců

Velkolepé, úžasné, dechberoucí. Třeba si mě utlučte sojčím pírkem, ale mě se to líbí. Už dlouho jsem se tak nenasmál.

Petr
Petr
11 měsíců

Překrucovat historii bez ohledu na to , jaký je dnes nesmyslný trend, je zločin .

Janča
Janča
11 měsíců

Chce se mi zvracet z této odporné doby, co teď zažíváme. Lidi už opravdu roupama nevědí co by vyváděli. Je to děs!!!!! Kam si myslíme, že dojdeme???? Vrátíme se do jeskyní, abychom poznali co jsme zač, že?

Petr
Petr
11 měsíců

Herečka za to nemůže? Tak to ji jako klečeli na krku a nutili ji v tom hrát? Tak to potom jo.

131
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x