Nikdo si s ním nechtěl podat ruku, ani Kim Čong-un. Tohle video by Putin neviděl rád

Magazín
Společnost, celebrity a zajímavosti.
putin video
Vladimir Putin
Foto: Presidential Executive Office of Russia / Creative Commons / CC BY 4.0
Autor: Simona Dvořáčková2. 4. 2022

Internet se baví videem, které se vysmívá Vladimiru Putinovi. Ruský prezident se marně dožaduje podání rukou u několika světových lídrů a osobností. Vždy neúspěšně. Ruku mu nepodal ani lídr KLDR Kim Čong-un, a to prostě naštve.

reklama

Video zveřejnil uživatel vinil_26 na TikToku, který přidal do videa trefnou poznámku, že toto je v podstatě důvod toho, proč se děje, co se děje. “Začátek padoucha bývá vždy dramatický,” napsal autor k videu.

Autor sestříhal historické záběry šéfa Kremlu při setkání se světovými lídry a dalšími osobnostmi. Vtipné je, že se na těchto záběrech pokouší Putin svému protějšku podat ruku, podaní ruky ale nikdy není opětováno. Košem mu dal i lídr KLDR Kim Čong-un. A to už je silná káva pro někoho s egem Vladimira Putina.

@vinil_26 the beginning of a villain always has to be dramatic #putin #russia #ukraine #fyp ♬ original sound – iamthtguy

Video má nyní na TikToku přes tři miliony zhlédnutí a je šířeno i na dalších platformách.

Některým lidem je Putina v komentářích líto, jde však o nadsázku. “Ten fakt, že je mi ho líto a ráda bych ho objala, ukazuje, že úroveň mé empatie dosáhla bizarní výše,” píše například jedna z nich. “Jediné, co kdy chtěl, bylo podání ruky… a Ukrajina,” komentuje zase další.

Vtipných komentářů bylo více. “Když se s tebou zachází jako s padouchem, staneš se padouchem. Chtěl být pouze milován,” zavtipkoval jiný uživatel. “Stejný osud jako Joker,” okomentoval další vtipálek.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x