Nová členka Volného bloku hájí flákanec ve Sněmovně. Poslanec Volný se nepopral, říká Lipovská

lipovska volny blok
Radní ČT Hana Lipovská, která kandiduje za Volný blok
Foto: Volný blok
Autor: Petr Karásek7. 8. 2021

Volný blok nejprve oznámil první velkou posilu do voleb v podobě Jany Bobošíkové, kterou následovala zpěvačka a odmítačka covidových opatření Ilona Csáková. Jako poslední posílila stranu i radní České televize Hana Lipovská, která svou politickou kariéru ve straně začala obhajobou Lubomíra Volného a jeho flákance.

Lubomír Volný je nejvýraznější postavou Volného bloku, kdy se dostal do povědomí občanů nejvíce svým flákancem a bitkou o sněmovní pult. Společně s Marianem Bojkem jsou i jedinými poslanci této strany.

Volný blok se přetransformoval z původního uskupení s názvem SUVERENITA – Blok Jany Bobošíkové, a tak není divu, že za Volný blok bude kandidovat i nesmrtelná Jana Bobošíková, která již kandidovala snad za vše, co se dalo. Památnou je i její kandidatura na prezidentku, kdy v roce 2008 přijala nominaci KSČM.

A právě blízkou osobou Jany Bobošíkové je i nejnovější hvězdná posila strany, kterou je radní České televize Hana Lipovská. Ta začala svou politickou dráhu ve straně obhajobou spolustraníka Lubomíra Volného a jeho flákance.

V pořadu Rozstřel na serveru iDNES řekla Lipovská o incidentu poslance Volného, který na půdě Poslanecké sněmovny prohlásil, že dá předsedajícímu flákanec, pokud mu znovu nepustí mikrofon, přičemž došlo následně i k potyčce, že praní vypadá trochu jinak a podle ní tak o rvačku nešlo.

“Ve Sněmovně jsou všichni uhlazení a možná nám chybí chlap, který má odvahu a bude mluvit za lidi. Z toho hlediska je mi moravskoslezská ráznost sympatická,” hájí Lipovská dle svých slov raubíře Lubomíra Volného.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x