Bývalá přítelkyně Kazmy se pochlubila modřinou na Velikonoční pondělí. Zmátla tím spoustu lidí

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
kalousova modrina
Modelka Andrea Kalousová
Foto: se souhlasem Andrey Kalousové
Autor: Simona Dvořáčková22. 4. 2022

Bývalá přítelkyně internetového baviče Kazmy a modelka Andrea Kalousová se pochlubila na svém Instagramu obrovskou modřinou na své zadnici. Svým velikonočním komentářem však mnohé lidi zmátla. Mezi nimi byl i bratr známé pražské političky.

Andrea sdílela během Velikonočního pondělí na svém Instagramu fotku, na které odhalila své pozadí a ukázala velkou modřinu. “Tak jo teda. Šťastný a veselý Velikonoce všem! Jen teda, pánové, buďte na ty holky hodní, ať nedopadnou jako já,” napsala k fotce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angie (@andrea.kalousova)

A právě tato slova mnohé zmátla. “Tohle už není tradice, ale zabijačka,” napsala k této fotce do komentářů například jedna sledující. “Ty kráso. Tak to se nedivím, že to ženy nemají rady. Pořádně, ale s rozumem, tohle už je fakt přehrot,” napsal další uživatel.

Mezi zmatenými komentujícími však nebyli jediní, přidal se i bratr pražské političky Hany Třeštíkové. “Sorry, ale pokud to není fór, je to slušná demence a ty kluci by zasloužili dost pěkně přes držku,” okomentoval příspěvek fotograf Tomáš Třeštík.

Boj za práva žen se však ukázal jako mylný. Všichni se totiž stali obětí vtípku, který dost možná zrežíroval i Andrein bývalý přítel Kazma, který je podobnými fórky pověstný. Podle jejího vyjádření v rozhovoru pro TV Nova se totiž i přes rozchod oba nadále stýkají.

Stejnou fotku sdílela Andrea na svém Instagramu už v minulosti v roce 2019. Modřina se jí udála po pádu na takzvaném one wheelu.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x