Právě k nám dorazila strašně smutná zpráva, že dnes v noci zemřel náš kolega a přítel David Bohbot. David patřil k těm lidem, jejichž ztráta prostě nahradit nejde, neboť jen a jen oni jsou naprostý originál.
David Bohbot byl nejen skvělý bezpečnostní expert či místopředseda pražské Trikolory, ale také rabín a statečný muž, který, když to jeho druhá vlast potřebovala, neváhal všeho nechat a se zbraní v ruce jí odešel pomáhat.
Davide, odpočívej v pokoji. Budeme vzpomínat.
Psali jsme:
Koudelka (Trikolora): Ručení za válečný úvěr Ukrajině Trikolora: Zločinné vymývání mozků mladé generaci Štěpánek (Trikolora): Nad Kavčími horami stále mlha Trikolora: Největším nebezpečím pro Evropu není Rusko, ale EU a její válkychtiví politici
