Poslanecká sněmovna – ŽIVÉ vysílání

Aktuální dění v poslanecké sněmovně online. Podívejte na živý přenos z poslanecké sněmovny.

Přímý přenos je aktivní jen v době jednání poslanecké sněmovny. Někdy je nutné na načtení živého přenosu chvíli počkatNa některých zařízeních je nutné přenos spustit kliknutím.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
687 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Marie Urbášková
Marie Urbášková
4 dní

Poslouchat projev pana premiéra Fialu je o odvaze ,za prvé SAMOCHVÁLA hodně smrdí a ta jeho výsměšná mimika v obličeji hovoří za vše. Jen stále někoho ponižovat urážet je jeho hlavní životní priorita !!! Pane premiére Vy by jste měl představovat úctyhodnou postavu nejvyšší moci státu ale ty Vaše výmysly a lži se opravdu nedají poslouchat. Ve škole nás učili, že se nemáme opakovat ale Vy kdyby jste neměl pana Babiše tak nemáte o čem mluvit !!!!!

Zlamal Evzen
Zlamal Evzen
4 dní

Peto tak Goebbls byl ubohej bridil

jana
jana
4 dní

Co to Fiala mele? Prý klesají ceny potravin???? Všude je od ledna všechno dražší. To je pablb.

jana
jana
4 dní

Fiala je neskutečnej h…. , snaží se ze všech černot vykecat, fůůůůůůůj !!!!

Jaromír
Jaromír
25 dní

Vysokým rizikem bezpečnosti našeho státu budou nakonec migranti z Afriky a jihu. Přijímat tyto běžence bude pro nás opravdové nebezpečí. Přijdou, musíme se o ně postarat, protože to EU nařizuje, jinak budou sankce, to bude teprve něco. jak bylo ve sněmovně řečeno. Již jsou známy věci a situace ze zemí, kde již jsou a jak se jim ustupuje. O tom mejlu, to je zbytečné, v naší zemi jak tady v poslanecké sněmovně říkalo, jsou mnohem vážnější problémy. Koalici jsou tyto problémy naprosto nedůležité. Tato vláda je ubohá.

volič opozice
volič opozice
26 dní

poslanec Zuna dnes řekl o Babišovi, co se v mládí naučís, ve stáří jako najdeš, uvědomuje si vůbec co řekl, na hradě máme rozvětčíka a politruka z minulého řežimu,akorát včas převlékli kabáty, ten Zuna si snad nevidí do h..y

alena
alena
26 dní
Reply to  volič opozice

Mám dojem,že ta slavná pětikolka,lituje ,že schůzi svolala,sleduji a dostává na frak,ANO si polepší.

reklama
687
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x