Poslanecká sněmovna – ŽIVÉ vysílání

Aktuální dění v poslanecké sněmovně online. Podívejte na živý přenos z poslanecké sněmovny.

Přímý přenos je aktivní jen v době jednání poslanecké sněmovny. Někdy je nutné na načtení živého přenosu chvíli počkatNa některých zařízeních je nutné přenos spustit kliknutím.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
24 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Tonda
Tonda
3 dní

Skopečku jak ty můžeš mluvit jako předsedající poslanecké sněmovny,když mluvíš jak méně hodnotný člověk.Mluvíš jak další stejný ministr ,,zahraničí” JAKOB-za každým 3 slovem ééé,ééé,ééé.Nedá se tě vůbec ,ale vůbec poslouchat.Ve které škole tě takto učili mluvit a Jakoba a Vám podobní v Praze???

Jiří
Jiří
4 dní

To to už se zapomělo ,když min. obrany byla zvolena p. Parkanová !!!Nakonec ji málem zavřeli !!!!!!

Anna Kantorová
Anna Kantorová
4 dní

Nechápu proč ČT ukončí živé vysílání, když se ji to nelíbí. Kde to žijeme? Lidé si to stejně poslechnou přes internet. Kdyby se jednalo o bývalého premiéra tak to vysílá nepřetržitě po celé dny.

Andrea
Andrea
5 dní

Kde jsou….???

Tonda
Tonda
6 dní

Nauč se Jakobe mluvit -samý eee,eee za každým třetím slovem ty magistře-za ministra zahraničí tě nepovažuji ani náhodou.Ale korýtko je korýtko.že???

Martin Horal
Martin Horal
3 dní
Reply to  Tonda

Pán Jakob není ministrem zahraničí!Nějak se v tom motáte. Km

SEE
SEE
1 měsíc

Řekl bych že lidstvo trochu postoupilo a opakování minulosti že máte někoho kdo za vás rozhoduje by mohlo pominout. Jste tak nedospělá civilizace že potřebujete nad sebou dozor robotu?ti lidé se naučili smýšlet pouze ve finančním systému a tudíž nevědí kdo nebo co jsou a to lidstvo předává i dětem…..to že jim otrocky nazbýráte pobarvený papír jim příliš nedá.všem vám je uplně jedno jak nízký věk žijete tvrdíte že 80 let života je mnoho?ja si troufám říci že by mě nestačilo i několikanásobně delší život abych nebyl jen mluvící zvíře.moudros a život je to co chci dát potomkum ale s tak zaostalím lidstvem jsou tito jedinci odkázáni k nejhorší tyranii lidstvem!není kam se před váma schovat.

reklama
24
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x