Poslanecká sněmovna – ŽIVÉ vysílání

Aktuální dění v poslanecké sněmovně online. Podívejte na živý přenos z poslanecké sněmovny.

Přímý přenos je aktivní jen v době jednání poslanecké sněmovny. Někdy je nutné na načtení živého přenosu chvíli počkatNa některých zařízeních je nutné přenos spustit kliknutím.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 měsíců

Jste sledováni a věřte že národu budu rozesílat přímé přenosy .

Miluse
Miluse
2 měsíců

Za prazdne lavice berete plat?radeji vemte lopaty a bezte pomahat znicenym vesnicim-kdovi,jestli vubec umite tu lopatu vzit do ruky.za co vas platime-dane.

Eva
Eva
2 měsíců

A kdepak jsou ministři? Nechápu jednání, když tam skoro nikdo není. Je vidět, jak jim záleží na obyčejných lidech. Polovinu bych jich zrušila, ať jdou makat za minimální mzdu. Možná by si pak lidí víc vážili. Je to všechno jen pohrdání lidma.

JARDA
JARDA
2 měsíců

Sněmovna a Senát? Pěkná ukázka českých pašíků u koryta. Vřískají , a odstrkují se od korýtek , aby na některé více zbylo. Asi tak.

Zdeňka
Zdeňka
2 měsíců

Proč tam nejsou všichni ministři ,každý přece musí vědět že budou interpelace

Dagmara
Dagmara
2 měsíců

Blaničtí rytíři vyjeli.

JARDA
JARDA
3 měsíců

Sněmovna je jedna velká žvanírna ,plná egoistů. Co mají řešit ve prospěch občanů , to neřeší ale jen se předvádějí. Senát je to samé . Senát rozpustit a sněmovnu omezit jen na sto poslanců.

Koudy
Koudy
4 měsíců

Tohle jednani by melo byt verejne…

Vymazal Václav
Vymazal Václav
5 měsíců

Proč poslanec Blažek stále chodí kolem řečnického pultíku při jednání poslanecké sněmovny? On má problémy tak zvaným vlkem ??? Lituji ho. Přeji mu rychlé uzdravení.

Zdeněk
Zdeněk
5 měsíců

Plně souhlasím s poslancem Navrkalem Františkem

Zdeněk
Zdeněk
5 měsíců

Soudy hlavně nezajímá pravdivost, proto se zbytečně neříká, že spravedlnost je slepá a dokud budou jednotlivé rozsudky a usnesení přepravovat soudní úřednicí, tak k žádnému zlepšení nedojde

Zdeněk
Zdeněk
5 měsíců

Co to je za poslankyně, která jenom papouškuje, co jí kdy napsal a vůbec neví o čem mluví. Viděla vůbec ten exekuční řád?, insolvenční řád atd. Když je tak fundovaná, tak ať to zkusí říci z patra, pak se můžeme o něčem bavit, ale rychle něco přečíst, to je opravdu umění

Zdeněk
Zdeněk
5 měsíců

O jaké spravedlnosti může mluvit pan poslanec Benda, jen ať si vzpomene, jak získal titul JUDr. A kdyby jednotlivé soudy, exekutoři. poslanci atd. nedržely spolu a nehráli si navzájem do ruky soudily spravedlivě, nemuselo vůbec k tomuto dojít.

Oldřich
Oldřich
7 měsíců

Schválení rozpočtu s mínusem 500 miliard.Kč je cesta do pekel.

Oldřich upravil komentář před 7 měsíců
jan
jan
5 měsíců
Reply to  Oldřich

no a co

15
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x