Poslanecká sněmovna – ŽIVÉ vysílání

Aktuální dění v poslanecké sněmovně online. Podívejte na živý přenos z poslanecké sněmovny.

Přímý přenos je aktivní jen v době jednání poslanecké sněmovny. Někdy je nutné na načtení živého přenosu chvíli počkatNa některých zařízeních je nutné přenos spustit kliknutím.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
JARDA
JARDA
29 dní

Sněmovna je jedna velká žvanírna ,plná egoistů. Co mají řešit ve prospěch občanů , to neřeší ale jen se předvádějí. Senát je to samé . Senát rozpustit a sněmovnu omezit jen na sto poslanců.

Koudy
Koudy
1 měsíc

Tohle jednani by melo byt verejne…

Vymazal Václav
Vymazal Václav
2 měsíců

Proč poslanec Blažek stále chodí kolem řečnického pultíku při jednání poslanecké sněmovny? On má problémy tak zvaným vlkem ??? Lituji ho. Přeji mu rychlé uzdravení.

Zdeněk
Zdeněk
2 měsíců

Plně souhlasím s poslancem Navrkalem Františkem

Zdeněk
Zdeněk
2 měsíců

Soudy hlavně nezajímá pravdivost, proto se zbytečně neříká, že spravedlnost je slepá a dokud budou jednotlivé rozsudky a usnesení přepravovat soudní úřednicí, tak k žádnému zlepšení nedojde

Zdeněk
Zdeněk
2 měsíců

Co to je za poslankyně, která jenom papouškuje, co jí kdy napsal a vůbec neví o čem mluví. Viděla vůbec ten exekuční řád?, insolvenční řád atd. Když je tak fundovaná, tak ať to zkusí říci z patra, pak se můžeme o něčem bavit, ale rychle něco přečíst, to je opravdu umění

Zdeněk
Zdeněk
2 měsíců

O jaké spravedlnosti může mluvit pan poslanec Benda, jen ať si vzpomene, jak získal titul JUDr. A kdyby jednotlivé soudy, exekutoři. poslanci atd. nedržely spolu a nehráli si navzájem do ruky soudily spravedlivě, nemuselo vůbec k tomuto dojít.

Oldřich
Oldřich
4 měsíců

Schválení rozpočtu s mínusem 500 miliard.Kč je cesta do pekel.

Oldřich upravil komentář před 4 měsíců
jan
jan
2 měsíců
Reply to  Oldřich

no a co

9
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x