Volná diskuze

Diskutujte bleskově s ostatními čtenáři o aktuálním dění v Česku nebo ve světě.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
114 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jirka
Jirka
3 měsíců

Tak se dívám, jak se naše novinářská žumpa snaží zavděčit pětidemolici a stále ukazuje jak jsou někteří proti Babišovi, ale neukáže demonstraci u “strakovky” proti pětidemolici. No jak se říká “koho chleba jíš, toho píseň zpívej. O novinářské etice naši “novináři” asi nevědí vůbec nic, hlavně že to sype. Já Babiše nemusím, ale Fialovu demokracii s cenzurou jak za Husáka už vůbec ne. Možná by se měl Fiala zamyslet a z názvu ODS to “demokratická” vyškrtnout. Má totiž k demokracii se svými názory a cenzurou hodně daleko!

Jirka
Jirka
3 měsíců

Rakušan je názornou ukázkou české politické žumpy pětidemolice.

Jeník
Jeník
3 měsíců
Reply to  Jirka

Do té žumpy přece patří celá slepenecká koalice, slušní lidé se v politice, především té vrcholné, nevyskytují.

Ján
Ján
4 měsíců

Je přece z ODS-ky…

Bob
Bob
4 měsíců

Jsot to prostě darebáci a lháři

Jeník
Jeník
4 měsíců
Reply to  Bob

Kdo? Ti, co tvoří tzv. vládní slepenec nebo ti, co ho právem kritizují?

Jirka
Jirka
4 měsíců

Piráti lhali, lžou a jsou k smíchu. Jejich předvolební kecy o tom, že kumulování funkcí nepřichází v úvahu vzaly za své hned po volbách. Kdysi řvali proti komtrům z ODS a TOP09, teď aby si udrželi koryta jim lezou do p….ele. A jejich protikorupční zásady? STAN a Rakušan z nich má srandu!!! Vyplývá z toho všeho – včetně cesty dredového ministra Bartoše do Izraele – že rozumí jen marihuaně a drogám. Jinak jsou k smíchu. Ovšem pro občana ČR-daňového poplatníka-je to k pláči a k zoufání!!!

Jeník
Jeník
4 měsíců
Reply to  Jirka

Je každopádně spodivem, že Piráty mohl volit i soudný člověk, asi jim naletěl na jejich fráze, ale dnes už je bude volit opravdu jen nějaký hlupáček. Myslím, že v příštích volbách se už před 5procentní hranici nedostanou, ale nový slepenec je možná opět dostane do vlády. A pokud se utvoří i jiné slepence ze ministraniček, pak tu budou o moc zápolit už jen takové trapné slepence, s výjimklu ANO.

Jeník
Jeník
5 měsíců

Asi 12. či 13. 6. jsem vyslechl v TV rozhovor s ukrajinským seniorem, který dojatě vzpomínal na návštěvu s manželkou Karlových Var před 2 roky. A teď k nám zajeli opět – ovšem na náklady hloupě pohostinného státu za jehož štědré peníze zde stráví dlouhý pobyt. A odkud jste, zněla otázka: Odpověď:Z Užhorodu, tj. ze západní výspy, kde se rozhodně nemusí bát války.

reklama
114
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x