Volná diskuze

Diskutujte bleskově s ostatními čtenáři o aktuálním dění v Česku nebo ve světě.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
125 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jeník
Jeník
1 den

Úvodní informace v dnešních InstaZprávách správně odsuzuje J. Železného za jeho výstup se strážníkem na Václav. nám. Je zjevné, že si zvykl zneužívat své profese k hlásání “svých pravd” a že jde o typického zhýčkaného synáčka někdejšího papaláše. A jestli bude vážně kandidovat na nového gen. ředitele ĆT, pak to bude s ČT ještě horší.

Jeník
Jeník
3 dní

Zpráva (https://instazpravy.cz/herec-martin-dejdar-se-pri-inauguraci-vysmal-politikum-video-odhalilo-pravdu/) z 20. 3. o křiváctví herce Dejdara, který kdysi fandil Zemanovi a pak zase jeho rivalům, jen potvrzujje, co je o těchto prodejných hercích už dávno známo. totiž, že nemají vlastní názory a jdou vždy s vítězem – viz jejich ostudné hlasování za protektorátu či 40 let po něm pro vládnoucí stranu.

losbrnos
losbrnos
20 dní

Možná proto že nejsem celebrita, bych mu dal kosočtverec.

Jeník
Jeník
17 dní
Reply to  losbrnos

Nějak mi uniklo, o čem je řeč, nemohl by to autor dodatečně vysvětlit?

losbrnos
losbrnos
24 dní

Pod tento článek bych se podepsal. Ovšem nezapomeňte, že jaký ředitel, takovi podřízení.

Jeník
Jeník
1 měsíc

Včera při hokeji v Chebu byl Pavel vypískán částí diváků, jedna paní zvedla transparent s nápisem” přežili jsme Havla, přežijem i Pavla. Což svědčí o tom, že jeho zvolení prezidentem se nesetkalo s tak bouřlivým přijetím, jak se to snaží tvrdit ČT.

jan
jan
1 měsíc

Lituji ty, co prohráli volby.. A chodím se smát nad jejich nářky. InstaZprávy-zprávy pro dez…. opět nabuzují dojem legitimity těchto zoufalců, co podléhají lžíma manimulacím, že jako na svou blbost mají právo.. Ano, máte právo být za pit…, ale pak se nedivte, že se vám všichni smějí a kašlou na vás. Výsledek voleb ve prospěch západu a jeho myšlení byl nejvyšší ze všech presidentských voleb, co jsme tu kdy měli. Nemáte dobrý život, nemáte a můžete si za to sami. Odstěhujte se do Ruska, tam vám bude lépe.

losbrnos
losbrnos
24 dní
Reply to  jan

Pěkná směsice nesmyslů. Hlavně, že si o sobě nemyslíte, že jste pi…… Ale to si nemyslí žádný hlupák.

reklama
125
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x