Volná diskuze

Diskutujte bleskově s ostatními čtenáři o aktuálním dění v Česku nebo ve světě.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
126 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
jeník
jeník
5 měsíců

Pro mně je nepochopitelné, že odboráři a spol. uspořádali demonstraci k sídlu vlády právě v den kdy vláda komfortně schůzuje v Jeseníkách. To je důkaz neschopnosti jejich vůdců.

Jeník
Jeník
6 měsíců

Úvodní informace v dnešních InstaZprávách správně odsuzuje J. Železného za jeho výstup se strážníkem na Václav. nám. Je zjevné, že si zvykl zneužívat své profese k hlásání “svých pravd” a že jde o typického zhýčkaného synáčka někdejšího papaláše. A jestli bude vážně kandidovat na nového gen. ředitele ĆT, pak to bude s ČT ještě horší.

Jeník
Jeník
6 měsíců

Zpráva (https://instazpravy.cz/herec-martin-dejdar-se-pri-inauguraci-vysmal-politikum-video-odhalilo-pravdu/) z 20. 3. o křiváctví herce Dejdara, který kdysi fandil Zemanovi a pak zase jeho rivalům, jen potvrzujje, co je o těchto prodejných hercích už dávno známo. totiž, že nemají vlastní názory a jdou vždy s vítězem – viz jejich ostudné hlasování za protektorátu či 40 let po něm pro vládnoucí stranu.

losbrnos
losbrnos
6 měsíců

Možná proto že nejsem celebrita, bych mu dal kosočtverec.

Jeník
Jeník
6 měsíců
Reply to  losbrnos

Nějak mi uniklo, o čem je řeč, nemohl by to autor dodatečně vysvětlit?

losbrnos
losbrnos
6 měsíců

Pod tento článek bych se podepsal. Ovšem nezapomeňte, že jaký ředitel, takovi podřízení.

Jeník
Jeník
7 měsíců

Včera při hokeji v Chebu byl Pavel vypískán částí diváků, jedna paní zvedla transparent s nápisem” přežili jsme Havla, přežijem i Pavla. Což svědčí o tom, že jeho zvolení prezidentem se nesetkalo s tak bouřlivým přijetím, jak se to snaží tvrdit ČT.

reklama
126
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x