Volná diskuze

Diskutujte bleskově s ostatními čtenáři o aktuálním dění v Česku nebo ve světě.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Karel
Karel
29 dní

Kdo bude volit piráty je darebák,už aby někdo založil stranu mušketýrů proti nim.Šijou do Babiše jen proto,že tady nechce migranty.Kdyby je tu chtěl tak nikdo nebude napadat dotace s EU pro jeho podniky.

Ian
Ian
27 dní
Reply to  Karel

Babišovo Ano je členem té nejvíce eurohujerské frakce Evropského parlamentu. Jourová, která se nestydatě naváží do Maďarů a Poláků kvůli údajným “evropským hodnotám” pochází z jeho hnutí. Jeho ministr Metnar podepsal deklaraci o podpoře migrace z Afriky…

Babiš říká voličům co chtějí slyšet, ale hraje na obě strany. Je to samozřejmě lepší, než kdyby migranty chtěl jako je chce tzv. “demokratická” opozice. Ale žádnou zárukou budoucnosti bez muslimů a č…. není. Je to obchodník.

Jeho eurodotace nenapadají kvůli migrantům, ale proto, že narušil původní systém korupce. Ten fungoval tak, že různí lobbisté najatí nadnárodními firmami uplácejí politiky a ti na oplátku dělají zákony na objednávku. Ale Babiš se “udělal sám pro sebe”. Rozhodnutí ve svůj prospěch si udělá sám a staré korupčníky nepotřebuje. Připravil je o výdělek a tak ho napadají. Za to, co dříve dělali ve více lidech sami.

Pavel
Pavel
26 dní
Reply to  Ian

Babiš není vůbec hrdý na Jourovou. Jenže!…..zkuste odvolat eurokomisařku. Kdyby to šlo, tak tam dávno není.

Ian
Ian
26 dní
Reply to  Pavel

Pokud vím, tak nic takového neřekl. Ani se od ní nedistancoval. Ani k odstoupení ji nevyzval.

Naopak Jourová občas kritizuje jeho, ale on se k ní nechce vyjadřovat. Protože taková je jeho obojetná politika.

Jourová tam není, aby hájila naše zájmy. Je tam, aby uklidnila pološílené progresivisty, kteří ovládají EU. Jejím účelem je přitakávat a dělat co chtějí. Jsou tak ujišťováni, že Babiš není na závadu jejich záměrům. Totéž platí o Babišových servilních europoslancích i o koalici s eurohujerskou ČSSD.

Babiš není hloupý, aby předem nevěděl co Jourová bude dělat. Snadno mohl jmenovat někoho slušnějšího. Peněz i lidí v ANO na to má dost. Jenže tím by popudil bruselskou vrchnost a ona by mu stopla dotace a podnikání v zemích EU. Proto Jourovou nekritizuje a raději se nechá okopávat.

Kdyby Babiš přijal migranty, byla by to okamžitá politická sebevražda. (Jakou už předvedla ČSSD.) Ale nebrání ničemu, co na nás dopadne bez jeho přímé účasti. Tedy buď nějakou směrnicí nebo až už bude u moci někdo jiný.

Vladimír
Vladimír
3 dní
Reply to  Pavel

Hlavně tam neměl vůbec takovou korupčnici nominovat. Slušně se zahojila na rekonstrukci zámku v Budišově a mohla děkovat Bohu, že hlavní svědek starosta Péťa stačil umřít na raka a potom ještě slušně podojila stát na odškodnění za vazbu. Dnes se nám přiblble šklebí za balík z Bruselu a ještě přitom škodí republice, kde může. fakt “výborná” reprezentace. Má tak Andy štěstí na ty svoje lidi, jen co je pravda.

Libor
Libor
11 dní
Reply to  Karel

Pane Karle, tady přeci již dávno nejde o dotace z EU, ty již byly zamítnuty. Tady jde o to, že byly vyplaceny neoprávněně, z národních zdrojů. A víme, že kdo tomu chtěl zabránit, již není náměstkem. Bylo by tedy férové od spol. AF dotaci vrátit a vyčkat na rozhodnutí ministersva. Ač tam si ANO za těch pár let vytvořilo takovou síť kamarádů, že silně pochybuji, zda jeden druhého do tepláků poslati by si troufl. A k tomu volení. Nejsem příznivcem Pirátů, ale od Vás to zní jak, kdo nevolí Národní Frontu, se zlou se potáže. Nic ve zlém. Čest Vaší práci, s úctou s.Koutná.

6
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x