Volná diskuze

Diskutujte bleskově s ostatními čtenáři o aktuálním dění v Česku nebo ve světě.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
100 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jeník
Jeník
15 dní

Doporučuji všem přečíst si komentář A. Babiše v Právu ze 7. 5., kde přímo polopatisticky objasňuje, kdo zavinil po roce 1990 předání národního hospodářství “za hubičku” zahraničnímu kapitálu, který si každoročně převádí přes 250 miliard dividend. Co na to pravdoláskaři a experti z Prognostického ústavu, kteří se nahrnuli po Listopadu do vlády a tam řádili ve prospěch Západu.

Josef Mašek
Josef Mašek
22 dní

“Fiala nemá signály, že by mělo být Česko odříznuto od plynu. Směrem k Rusku zároveň poslal rázný vzkaz”………….tomuto upocenému lesklému čecháčkovi co posílá RÁZNÉ vzkazy se spolu s pětisnaživci podařila ve volbách pouze jedna jediná věc….sesadit z křesla premiéra Babiše a odsunout jeho nejsilnější politickou stranu do opozice….ALA NIC ALE NIC dalšího se jemu a pětikoalici NIC už nepodaří

Jeník
Jeník
22 dní

Mám pocit, že většina uprchlíků z UKrajiny k nám nepochází z míst, kde se bojuje, jako v Maripolu, ale spíše ze západních regionů, kde boje neprobíhají. Je mi záhadou, proč nezůstali v naší bývalé Podkarpatské Rusi a museli pokračovat až k nám. Pokud se mýlím, tak omyl samozřejmě uznám.

Jeník
Jeník
27 dní

Paní exministryně Stehlíková, která před časem ostudně zpochybnila psychiku prezidenta Zemana (a vykoledovala si za to soudní žalobu za urážku) a nyní také Putina, vše na dálku, by potřebovala pořádně psychiatricky vyšetřit. Koho bude napříště opět takto psychiatricky vyšetřovat?

Miroslav (č.bot 42)
Miroslav (č.bot 42)
3 dní
Reply to  Jeník

Tato tzv.psychiatrička by měla vyhledat nějakou léčebnu, např. v Bohnicích a nechat se léčit.

Josef Mašek
Josef Mašek
29 dní

“Hejtmani bouchli do stolu. Někteří příchozí z Ukrajiny krizi jen zneužívají”….bouchat do stolu je pouhé gesto…chce to ČINY ČINY a né kecy a gesta

Jeník
Jeník
29 dní
Reply to  Josef Mašek

Hejtmani Netolický a Kuba jasně pojmenovali to, co už snad všichni občané vědí: že jsme nekontrolovaně přijali a ubytovali – a až příliš luxusně – spoustu uprchlíků, kteří vůbec neměli důvod sem prchat. Proč nezůstali na bývalé Podkarpatské Ukrajině, dnes západní součásti Ukrajiny, kde je už dávno moderní infrastruktura, jak to i ukázala dnes na ČT2 reprizovaná reportář redaktora Mottla. Naši hurá-vítači se opět vyznamenali.

Jeník
Jeník
1 měsíc

Tento týden Rakousko zostřilo vůči migrantům, budou ubytováni pouze v tělocvičnách, ne v bytech, se stravou, ale bez peněžních příspěvků, také Dánsko jedná mnohem méně vstřícně než ČR, navíc se nyní potýká s agresemi se strany muslimů, napadajících bezdůvodně Dány.

reklama
100
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x