Volná diskuze

Diskutujte bleskově s ostatními čtenáři o aktuálním dění v Česku nebo ve světě.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
81 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jeník
Jeník
9 dní

Ten úterní přírůstek onemocnění na covid 25 800 je logickým důsledkem nedávných masových demonstracích odpůrců očkování, které vyvolali lidé jako Landa či Klaus. I Kalousek, který končící vládě rozhodně nefandí, se diví, jak někdo může odmítat očkování. Jsem zvědav, jak si s touto hrozbou poradím nová vláda užvaněných ddiletantů.

Anna Mrázková
Anna Mrázková
19 dní

Jen si nedovedu představit.Kdyby dostal Daniel Landa těžký Covid ,byl na přístrojích a setřičky a lékaři by se o něj museli starat.S jakou láskou by tohoto člověka pečovali.Lando ty nevíš,že boží mlýny melou?Nebojíš se?

Jeník
Jeník
11 dní

Landa je posedlý touhou všemožně na sebe upozorňovat a provokovat. Není sám, Václav Klaus je v čele těch, kdo poslechli jejich rad a demonstrovali v posledních dnech v Praze i jinde proti očkování, nyní rozhojňují řady nově nemocných.

Zdeňka Škopková
Zdeňka Škopková
25 dní

Nové koště dobře mete, ale tato dáma metla ještě jako smetáček

Mik 21
Mik 21
25 dní

Kalousku v sukni, nikdy jsi nic nebyla a neznamenala a tak to bude navždy. Neumíš nic jiného než vyvolávat nenávist a kydat hnůj na ta co mají jiný názor než ty. Ale všeho do času!!!!!

bob
bob
25 dní

Paní Pekarova pana Babiše jste se zbavili tak je čas přestat kecat,urážet a začít něco dělat ale u vás to půjde asi těžko nic jiného neumíte.

Olga
Olga
26 dní

Paní Pekarová ačkoliv je mladá žena-je v ní tolik nenávistí ,závisti ,touha po moci(korytě)že se to břídí všem. Jen kritizovat to by ji šlo ,ještě nic nedokázala a už vyskakuje.I když se ostatní politici snaží -li i když to není vždy ok ,odvedli dost práce a těch několik let jim nebylo co závidět. Chtělo by to trochu pokory ale to se paní P…….nenaučila.Touha po korytě bez práce za hodně peněz tu funkci by si měla něčím zasloužit ještě nic neudělala škoda že se to přehlíži.

81
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x