Volná diskuze

Diskutujte bleskově s ostatními čtenáři o aktuálním dění v Česku nebo ve světě.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
44 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
JARDA
JARDA
26 dní

Německo potřebuje 400 tisíc přistěhovalců ročně, tvrdí šéf úřadu práce. Situace se opakuje jako v šedesátých letech, kdy Němci protože nechtěli dělat podřadnou práci, povolali do země Turky. Němci v těchto letech brali podporu až 1400 marek a pohodlně za to žili ve Španělsku. Jednou za půl roku přijeli , a protože prý nebyla adekvátní práce , byla jim opět potvrzena podpora a zase odjeli, Je to stejné jako v Británii a Francii.

Anna
Anna
28 dní

Afgánců máme v Rakousku víc než dost.Další přijímat nebudeme,prohlásil kancléř Kurz.Větší pozornost se věnuje Kovidu než obrovské hrozbě a tou jsou pro Evropu muslimové.Uvědomme si tuto hrozbu,než bude pozdě.

Anna upravil komentář před 28 dní
JARDA
JARDA
1 měsíc

Amerikáni opět stáhli ocas a dostali spolu s celou NATO na kokos. vyzbrojili Talibán a rozpoutali občanskou válku. Co na to pan prezident Zeman?
Nějak na ty prezidenty nemáme štěstí. Havel a jeho humanitární bombardovaní, Klaus jako kradlář , a Zeman, no přece “naši žoldáci bojují i za nás. Zdá se, že jsme zastrčeni v análu USA hodně hluboko.

Anna
Anna
1 měsíc

Pochopí někdo, že sudeťáci museli být odsunuti.Copak po konci druhé světové války mohli navázat na dřívější dobré sousedské vztahy a žít jakoby se nic zlého nestalo? To bylo přece nemožné, že byli mezi odsunutými i slušní lidé. Určitě ano a že se někteří Češi chovali zle? Třeba byli JEN zavřeni v koncentračním táboře.Sudeťáci plánují příští sraz u nás, jsou si tak jisti volbami? Asi ano, ony ty Miliony chvilek jsou asi mocně podporované sudeťákama. Lidi přemýšlejte až půjdete k volbám.

Jeník
Jeník
1 měsíc
Reply to  Anna

Zatvrzelost sudetských Němců je pochopitelná, ale lokajství některých Čechů, jako je exministr Herman a pár jemu podobných, je ostudou našeho národa. Jejich demagogie, s níž bagatelizují zločiny Němců a naopak zveličují postihy poražených “nadlidí”, je pro tento typ lidí příznačná. Přisluhovačství trapných typů z Miliónui chvilek a pod. je dávna jistými výhodami, které jim z toho plynou

jarin
jarin
19 dní
Reply to  Jeník

Aspoň ten,co volí lidovce teď ví co volí.

JARDA
JARDA
1 měsíc

Amerikáni odešli i se svými slouhy z Afganistanu , protože to bylo drahé ale vrátili se s bombardéry. Prostě dostali výprask , jako ve Vietnamu.

Karel
Karel
1 měsíc

kdo je herman?

mia
mia
1 měsíc
Reply to  Karel

lidovec, býval.ministr kultury,co jezdí na sjezdy sudetolanšaftu a nyní dostal od sudetˇákůvyznamenání !!!!

JARDA
JARDA
1 měsíc
Reply to  Karel

Herman je něco jalo svého času Henlein. Zpochybňuje důvody odsunu nácků po válce , a i dekrety E. Beneše. Za to dostal vyznamenání.

Anna
Anna
1 měsíc
Reply to  JARDA

Velebnosti chce se mně blejt.

Andrej Blekota
Andrej Blekota
6 dní
Reply to  Anna

Mě se chce zase zvracet z té rudohnědé sebranky, která se tu usadila na diskuzích.

Jaroslav Sebera
Jaroslav Sebera
1 měsíc
Reply to  Karel

Herman je slouha byvalych německých odsunutých spoluobčanů.Neuznává vysledky druhé svetove války, kde Německo kapitulovalo a muselo si vzít i svoje souverce zpět do Raichu.

Jeník
Jeník
1 měsíc

Právo ve čtvrtek na str. 8 píše o smrti Mathildy Nostitzové, přičemž 3x zmiňuje její šlechtický původ – hraběnky. Šlechtické tituly přece zrušilo Československo na popud prezidenta TGM již v roce 1919. Jak to, že se už 31 let stále více připomínají?

Ďury
Ďury
2 měsíců

Herman potvrzuje, že je placen sudeťáky. Ocenění dostal za to, že napomáhá snaze sudeťáků dosáhnout svými cílenými útoky na tzv. “chudáky” sudeťáky masakrované krvelačnými Čechy a tak dát český národ na stejnou platformu s fanaticky vraždícími Němci. Mládež tím přesvédčují za pomoci toho, že ne Němci, ale fašisti. Jebže v r. 1938 co Němec to fašoun. Herman se omluvil, i když na to neměl mandát. Nikdy jsem neslyšel žádného skopčáka se omluvit za svinstvo, kterým pomalu zničili demokratický svět. Herman je placený sudeťák a vlastzrádce. Vlastně naše vlast určitě není vlastí této kreatury.

Honza
Honza
1 měsíc
Reply to  Ďury

“Nikdy jsem neslyšel žádného skopčáka se omluvit za svinstvo, kterým pomalu zničili demokratický svět”??
Vy musíte žít asi pod hodně velkým balvanem…

Ďury
Ďury
2 měsíců

Opět se potvrzuje, že Piráti jsou primáti, které řídí prostřednictvím EU, agentka Stasi a KGB Merklová. Sami nejsou schopni ničeho. Jejich “expert” na ekonomoku Ferjančík by chtěl snížit schodek rozpočtu zvýšením daní z nemovitosti. Chudák ” expert” ani neví, že daně z nemovitosti jdou do rozpočtu obcí. Chraň nás pan bůh před těmito ” odborníky”.

JARDA
JARDA
2 měsíců

Další trapák na scéně. Herman dostal vyznamenání od sudeťáků a Bělobrádek pojede na sjezd . Proboha těch kolaborantů se snad nezbavíme. KDU-ČSL je jimi prolezlá a tudíž nevolitelná. Asi tak.

Rybička
Rybička
2 měsíců

Je k podivu jakými kravinami se zabývá pan poslanc.Když záchody, tak jejich větší počet a otvírací doba i více označení ve městech.

Jirka
Jirka
2 měsíců

Evropská unie odspodu uhnije.

Honza
Honza
30 dní
Reply to  Jirka

doufejme !

JARDA
JARDA
2 měsíců

Čtrnáct lídrů v Evropě , vystoupilo proti pohůnkům z Bruselu. Co na to naši Piráti?
Asi se z toho pokakají.

Jeník
Jeník
2 měsíců

Piráti už po několikáté popírají to, co ještě nedávno hlásali ve svém programu. Teď se např. neznají k svému návrhu na zdanění nevyužívaných bytů. A už nějakou dobu rozhořčeně popírají, že by kdy podporovali přijímání ilegálních migrantů. Jinými slovy: piráti nepokrytě lžou a nelze jim věřit. A také je nevolit!

JARDA
JARDA
2 měsíců

Bylo by třeba , aby se objevil nový Richard Lví srdce , vyhnal všechny cizáky z Evropy , a u nás nový Jan z Trocnova , řečený Žižka..

Jeník
Jeník
2 měsíců
Reply to  JARDA

Stačí Šlachta, i když proti němu už teď vstávají novodobí křižáci (podnikatelé a pravicoví politici)

Josef Mašek
Josef Mašek
2 měsíců
Reply to  Jeník

ano Šlachta na svých srazech všem Přísahá, že budeme mít BLAHOBYT

Jeník
Jeník
2 měsíců
Reply to  Josef Mašek

Šlachta vystupuje seriózně, lidé mu věří, zato piráti dnes popírají svá nedávná programová prohlišení o vítání migrantů a obsazování volných pokojů i bytů, blahobyt bude pro všechny, až všechny podvodníky zkasírujeme

Josef Mašek
Josef Mašek
2 měsíců
Reply to  Jeník

…a důchodci, to jsem já Republikán

Jeník
Jeník
2 měsíců

Preference stran dle průzkumu Kantas pro ČT jsou zpochybňěny právě zadavatelem, který nepokrytě straní opozici. Průnik Přísahy dmezi kandidáty do parlamentu je každopádně udivující i slibný zároveň.

Jeník
Jeník
2 měsíců

Předseda Senátu Vystrčil vytkl panu prezidentovi, že vyzývá k účasti ve volbách, ale sám nešel k poslední, volbě do Senátu volit. Asi Vystrčil zapomněl, že M. Zeman otevřeně odmítá existenci Senátu jako naprosto zbytečné instituce! Což sním sdílí kdekdo.

Josef Mašek
Josef Mašek
2 měsíců
Reply to  Jeník

bez TibetskoUjgurského vlajkonoše satana Hřiba a bez Tchajwanského vlajkonoše senátního nastrčila Vystrčila by politická scéna v rozkradené rozprodané bruselské gubernii a EU montážní České dílně….by politika u českých oveček neměla ten správný tragikomický a uboze legrační nádech

Jeník
Jeník
2 měsíců
Reply to  Josef Mašek

Když někdo hlásá, že je nutné podporovat boj Tibeťanů za svobodu a demokracii podle norem Západu anebo, že nutno utužovat svazky s Tchajwanem, tak je to člověk na úrovni Vystrčila a pod. nul.

Jeník
Jeník
2 měsíců

Postrádám zprávu, zda a jak se do pomoci postiženým tornádem u nás zapojila i skvěle dotovaná orgnaizace Člověk v tísni, která doposud pomáhá výlučně jen v exotických zemích. Snad by měla nyní pomáhat
i našim lidem, kteří jsou v nemalé tísni

Martin Vaněk
Martin Vaněk
2 měsíců
Reply to  Jeník

ČvT zasahuje jen tam, kde to nese… To se týká i dalších ziskovek, které jsou stvořeny výhradně pro zlepšení životní úrovně svých zakladatelů. Nebo si tu opravdu někdo myslí, že dávají něco ze svých peněz?

Jan
Jan
2 měsíců

Zatímco se neustále leccos zdražuje, v parlamentu si zlevnili jídla na pohádkově nízké ceny – viz nedávnou informaci o jejich jídelně. To se opravdu ti “zástupci lidu” ani trochu nehanbí?

JARDA
JARDA
2 měsíců
Reply to  Jan

Odtáhnout čuníky od plného koryta , je obtížné. Chce to novou revoluci . Senát zrušit, Sněmovnu snížit na 100 poslanců a místo platu jen refundace.. Také prezidentský systém a prezidenta volit přímou volbou.

Jeník
Jeník
2 měsíců
Reply to  JARDA

Bez nové, ale ne sametové, revoluce to opravdu nepůjde, jen se obávám, že se do čela opět postaví osvědčené kádry z bezziskovek, především Člověka v tísni, Senát, kter
ý ostatně odmítá i prezident Zeman, neměl vůbec vzniknout, ale odstavovaní politici si ho prostě vyniutili jako tzv. pojistku demokracie (oblíbený výrok Pitharta)

Karel
Karel
3 měsíců

Kdo bude volit piráty je darebák,už aby někdo založil stranu mušketýrů proti nim.Šijou do Babiše jen proto,že tady nechce migranty.Kdyby je tu chtěl tak nikdo nebude napadat dotace s EU pro jeho podniky.

Ian
Ian
3 měsíců
Reply to  Karel

Babišovo Ano je členem té nejvíce eurohujerské frakce Evropského parlamentu. Jourová, která se nestydatě naváží do Maďarů a Poláků kvůli údajným “evropským hodnotám” pochází z jeho hnutí. Jeho ministr Metnar podepsal deklaraci o podpoře migrace z Afriky…

Babiš říká voličům co chtějí slyšet, ale hraje na obě strany. Je to samozřejmě lepší, než kdyby migranty chtěl jako je chce tzv. “demokratická” opozice. Ale žádnou zárukou budoucnosti bez muslimů a č…. není. Je to obchodník.

Jeho eurodotace nenapadají kvůli migrantům, ale proto, že narušil původní systém korupce. Ten fungoval tak, že různí lobbisté najatí nadnárodními firmami uplácejí politiky a ti na oplátku dělají zákony na objednávku. Ale Babiš se “udělal sám pro sebe”. Rozhodnutí ve svůj prospěch si udělá sám a staré korupčníky nepotřebuje. Připravil je o výdělek a tak ho napadají. Za to, co dříve dělali ve více lidech sami.

Pavel
Pavel
3 měsíců
Reply to  Ian

Babiš není vůbec hrdý na Jourovou. Jenže!…..zkuste odvolat eurokomisařku. Kdyby to šlo, tak tam dávno není.

Ian
Ian
3 měsíců
Reply to  Pavel

Pokud vím, tak nic takového neřekl. Ani se od ní nedistancoval. Ani k odstoupení ji nevyzval.

Naopak Jourová občas kritizuje jeho, ale on se k ní nechce vyjadřovat. Protože taková je jeho obojetná politika.

Jourová tam není, aby hájila naše zájmy. Je tam, aby uklidnila pološílené progresivisty, kteří ovládají EU. Jejím účelem je přitakávat a dělat co chtějí. Jsou tak ujišťováni, že Babiš není na závadu jejich záměrům. Totéž platí o Babišových servilních europoslancích i o koalici s eurohujerskou ČSSD.

Babiš není hloupý, aby předem nevěděl co Jourová bude dělat. Snadno mohl jmenovat někoho slušnějšího. Peněz i lidí v ANO na to má dost. Jenže tím by popudil bruselskou vrchnost a ona by mu stopla dotace a podnikání v zemích EU. Proto Jourovou nekritizuje a raději se nechá okopávat.

Kdyby Babiš přijal migranty, byla by to okamžitá politická sebevražda. (Jakou už předvedla ČSSD.) Ale nebrání ničemu, co na nás dopadne bez jeho přímé účasti. Tedy buď nějakou směrnicí nebo až už bude u moci někdo jiný.

Vladimír
Vladimír
3 měsíců
Reply to  Pavel

Hlavně tam neměl vůbec takovou korupčnici nominovat. Slušně se zahojila na rekonstrukci zámku v Budišově a mohla děkovat Bohu, že hlavní svědek starosta Péťa stačil umřít na raka a potom ještě slušně podojila stát na odškodnění za vazbu. Dnes se nám přiblble šklebí za balík z Bruselu a ještě přitom škodí republice, kde může. fakt “výborná” reprezentace. Má tak Andy štěstí na ty svoje lidi, jen co je pravda.

JARDA
JARDA
2 měsíců
Reply to  Ian

No pravdou je , že Babiš někdy jedná jak socani, a chce sedět jednou prd…na dvou židlích. Je známo, že při výběru nemá dobrou ruku. Jourová je toho důkazem.

Libor
Libor
3 měsíců
Reply to  Karel

Pane Karle, tady přeci již dávno nejde o dotace z EU, ty již byly zamítnuty. Tady jde o to, že byly vyplaceny neoprávněně, z národních zdrojů. A víme, že kdo tomu chtěl zabránit, již není náměstkem. Bylo by tedy férové od spol. AF dotaci vrátit a vyčkat na rozhodnutí ministersva. Ač tam si ANO za těch pár let vytvořilo takovou síť kamarádů, že silně pochybuji, zda jeden druhého do tepláků poslati by si troufl. A k tomu volení. Nejsem příznivcem Pirátů, ale od Vás to zní jak, kdo nevolí Národní Frontu, se zlou se potáže. Nic ve zlém. Čest Vaší práci, s úctou s.Koutná.

44
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x