Volná diskuze

Diskutujte bleskově s ostatními čtenáři o aktuálním dění v Česku nebo ve světě.

Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
111 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Ján
Ján
13 dní

Je přece z ODS-ky…

Bob
Bob
28 dní

Jsot to prostě darebáci a lháři

Jeník
Jeník
25 dní
Reply to  Bob

Kdo? Ti, co tvoří tzv. vládní slepenec nebo ti, co ho právem kritizují?

Jirka
Jirka
1 měsíc

Piráti lhali, lžou a jsou k smíchu. Jejich předvolební kecy o tom, že kumulování funkcí nepřichází v úvahu vzaly za své hned po volbách. Kdysi řvali proti komtrům z ODS a TOP09, teď aby si udrželi koryta jim lezou do p….ele. A jejich protikorupční zásady? STAN a Rakušan z nich má srandu!!! Vyplývá z toho všeho – včetně cesty dredového ministra Bartoše do Izraele – že rozumí jen marihuaně a drogám. Jinak jsou k smíchu. Ovšem pro občana ČR-daňového poplatníka-je to k pláči a k zoufání!!!

Jeník
Jeník
1 měsíc
Reply to  Jirka

Je každopádně spodivem, že Piráty mohl volit i soudný člověk, asi jim naletěl na jejich fráze, ale dnes už je bude volit opravdu jen nějaký hlupáček. Myslím, že v příštích volbách se už před 5procentní hranici nedostanou, ale nový slepenec je možná opět dostane do vlády. A pokud se utvoří i jiné slepence ze ministraniček, pak tu budou o moc zápolit už jen takové trapné slepence, s výjimklu ANO.

Jeník
Jeník
1 měsíc

Asi 12. či 13. 6. jsem vyslechl v TV rozhovor s ukrajinským seniorem, který dojatě vzpomínal na návštěvu s manželkou Karlových Var před 2 roky. A teď k nám zajeli opět – ovšem na náklady hloupě pohostinného státu za jehož štědré peníze zde stráví dlouhý pobyt. A odkud jste, zněla otázka: Odpověď:Z Užhorodu, tj. ze západní výspy, kde se rozhodně nemusí bát války.

Ján
Ján
1 měsíc

Jsem zvědavý, kdo za chvílí bude na internete diskutovat! Skoro každý používá vulgarizmy, za které byste je měli zablokovat! nebo blokujete jenom Slováky,?

Jirka
Jirka
1 měsíc

Paní Pekarová – loutka Kalouska -zapomíná, že TOP09 je strana ………, strká nos do všeho, bohužel nerozumí ničemu. Piráty nemusím, ale kd,ž otevřeně promluvili o Kaloskovi, mohl se zbláznit. Bo trefená husa zakejhá, a ještě když je po Kalouskovi předsedkyní této nýmand strany, kejhání je o to silnější!

Jeník
Jeník
1 měsíc
Reply to  Jirka

Piráti by měli už konečně odplout a tam definitivně ztroskotat, jsou trapní a důvěryhodní jako TOP

reklama
111
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x