Hřib (Piráti): Není normální, že předseda Sněmovny je schopný takové nenávisti

Budu teď trochu osobní. To, že Andrej Babiš a Tomio Okamura nebudou vydáni, jsme všichni tušili. Překvapení se tedy nekoná. Ale o to horší to celé je. Jak se poslední dobou všechny hranice posouvají, tak už se nám zdají závažné problémy jako normální. Ale fakt ne. Není normální, že premiér republiky je stíhaný za dotační podvod jako vrata.

reklama

Není normální, že předseda Sněmovny je schopný takové nenávisti vůči nějaké skupině lidí, že si to dá na billboardy. A pak se tváří, že mu někdo zabraňuje ve svobodě slova. To fakt ani náhodou. Snad když někdo ve škole šikanuje druhého, tak je taky na místě trest. A nebereme to jako zásah do svobody šikanátora. O tom to je. Žijeme ve společnosti, kde chraníme šikanované, ne naopak. A já bych si pro nás všechny a naše děti přál, ať v takové společnosti žijeme i nadále.

MUDr. Zdeněk Hřib Piráti poslanec Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme:
Dálnice místo tanků. Opozici se Babišův plán nelíbí Hřib (Piráti): Máme tu ještě chronicky nemocné pacienty Němečková Crkvenjaš (ODS): VZP pojistila 90 procent uprchlíků Seberou vám majetek, zuřila Decroix. To je ještě váš návrh, odepsal Tejc

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x