Rakušan (STAN): Prezidenta republiky naprosto chápu

Je nutné, aby v otázce základních principů fungování demokracie bylo jasno. Krok prezidenta republiky tedy naprosto chápu. Byť bych byl samozřejmě raději, kdyby různí ministři a neministři Babišovy vlády dokázali zkrotit svá uražená ega a spor s prezidentem takto nevyhrotili. 

reklama

Mgr. Vít Rakušan STAN poslanec Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme: „Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu Polsko vs. Ukrajina. Situace je tak vážná, že vylezl i Porošenko Výsměch poslanci STAN. Rajchl ho nachytal na Pavlovi
Pavel Foltán: Ústavní soud = strašák ve službách opozice?

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x