Na summit NATO má jet ten, kdo ponese odpovědnost za postoje a závazky České republiky. Tedy předseda vlády a členové vlády. Ne lídr opozice.
NATO není místo pro domácí politickou kampaň ani pro osobní spory. Je to místo, kde mají vystupovat ti, kteří za Českou republiku rozhodují a nesou za svá rozhodnutí politickou odpovědnost. A tu dnes nese vláda.
Ing. Martin Kolovratník ANO 2011 poslanec Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky
Psali jsme:
„Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu Polsko vs. Ukrajina. Situace je tak vážná, že vylezl i Porošenko Výsměch poslanci STAN. Rajchl ho nachytal na Pavlovi Pavel Foltán: Ústavní soud = strašák ve službách opozice?
