Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Na summit NATO má jet ten, kdo ponese odpovědnost za postoje a závazky České republiky. Tedy předseda vlády a členové vlády. Ne lídr opozice.

reklama

NATO není místo pro domácí politickou kampaň ani pro osobní spory. Je to místo, kde mají vystupovat ti, kteří za Českou republiku rozhodují a nesou za svá rozhodnutí politickou odpovědnost. A tu dnes nese vláda.

Ing. Martin Kolovratník ANO 2011 poslanec Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme:
„Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu Polsko vs. Ukrajina. Situace je tak vážná, že vylezl i Porošenko Výsměch poslanci STAN. Rajchl ho nachytal na Pavlovi Pavel Foltán: Ústavní soud = strašák ve službách opozice?

 

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x