Senátor Holásek: Před spojenci vypadáme jako hlupáci

Byl bych radši, kdyby ústavní činitelé mezi sebou nešermovali žalobami, ale byli schopni nalézt shodu. Normálně a lidsky.

reklama

A je jasné, že prezident zastupuje stát navenek, jak mu to výslovně ukládá i Ústava. Stejně jako mi přijde férový kompromis, kdyby Česko zastupoval prezident na neformálních setkáních hlav států a další části summitu NATO měli na starosti vládní představitelé.

Jenže k takovému kroku musí být ochota se domluvit. Takto vypadáme před našimi spojenci jako hlupáci.

JUDr. Jan Holásek, LL.M. BPP senátor Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme: „Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu Polsko vs. Ukrajina. Situace je tak vážná, že vylezl i Porošenko Výsměch poslanci STAN. Rajchl ho nachytal na Pavlovi
Pavel Foltán: Ústavní soud = strašák ve službách opozice?

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x