Senátor Smoljak: Ti, co měli přijít, nepřišli

“Vyčítám předchozí vládě, že s námi nevedla žádnou debatu o fungování veřejnoprávních médií.”

reklama

Těch debat jsem v uplynulých letech zažil desítky. Sám jsem některé organizoval. A jestli jim něco chybělo, tak to byli zástupci dnešní koalice.

Ti, co měli přijít, nepřišli.

David Smoljak STAN senátor Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme: „ČT zradila národ.“ Stávka jede i jinak, než chtěli redaktoři
Šel mezi chvilkaře. Nebyli rádi. Zejména Minář Beran: Energetika má sloužit, ne škodit. V Ralsku škodit přestala „Řeším to. Ale je to těžké.“ Dusno mezi Polskem a Ukrajinou trvá

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x