“Vyčítám předchozí vládě, že s námi nevedla žádnou debatu o fungování veřejnoprávních médií.”
Těch debat jsem v uplynulých letech zažil desítky. Sám jsem některé organizoval. A jestli jim něco chybělo, tak to byli zástupci dnešní koalice.
Ti, co měli přijít, nepřišli.
David Smoljak STAN senátor Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky
Psali jsme: „ČT zradila národ.“ Stávka jede i jinak, než chtěli redaktoři
Šel mezi chvilkaře. Nebyli rádi. Zejména Minář Beran: Energetika má sloužit, ne škodit. V Ralsku škodit přestala „Řeším to. Ale je to těžké.“ Dusno mezi Polskem a Ukrajinou trvá
