Skopeček (ODS): Green Deal je třeba od základů změnit

Skopeček (ODS): Green Deal je třeba od základů změnit
Autor: Petr Karásek28. 2. 2025

Green Deal od samého začátku nebyl a není o ochraně přírody. Je to ideologický projekt se snahou změnit člověka. Změnit jeho chování, zvýšit ceny a omezit jeho spotřebu, změnit strukturu spotřeby, omezit a změnit způsob dopravy, proměnit charakter trávení volného času. 

reklama

Růst nákladů a pokles životní úrovně jsou logickými a chtěnými cíli Green Dealu. Pokud nepochopíme tuto jeho podstatu, budou jeho změny jen parametrické a propad životní úrovně nezastaví. Green Deal je třeba když ne odmítnout, tak od základů, radikálně změnit.

Ing. et Ing. Jan Skopeček, Ph.D. ODS místopředseda PS PČR Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme:
Skopeček (ODS): Zpátečníci jsme! Kazíme plán a budování lepšího světa EU Skopeček (ODS): Podpora sportu v zemi, která se moc nehýbe Skopeček (ODS): Euro ekonomickému růstu nepomůže Skopeček (ODS): A bude zase slosování o auto pro udavače?

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x