Wasserbauer (Motoristé): Klimaaktivisté na mě uspořádali hon. Argumentů 0, urážek 100 %

Dal jsem si necelé 3 dny offline s rodinou, jako téměř každý rok v oboře Soutok.

reklama

Bylo to skvělé, žádný mobilní signál, žádný internet.

Na Soutoku se “díky” CHKO vyřezává les jak o život, prý: Les pro všechny, ale otázkou je pro koho…

Nicméně přijedu na signál a co to nevidím na Facebooku. Klimaaktivisté na mě uspořádali hon. Vtipné je, že argumentů 0, urážek 100 % a poněkud opomíjejí, že jsem ochoten jít do diskuse (živé) klidně s 10ti profesory milujícími klimahysterii.

Je to barevné ten svět.

Psali jsme: Takto žij a mysli. Advokát Nielsen varuje před pravou tváří „elit“
Václav Klaus o zhoubné politice Fialy. S výzvou Macinkovi Minčič (ODS): Od píky Rebel ODS Minčič: Není vyloučeno, že za Fialovou kampeličkou stojí Fialova Ukrajina

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x