Zábranský (Piráti): Vlajka vlaje. Uvidíme se na Prague Pride

Praha už tradičně podporuje festival Prague Pride a hodnoty, které tato jedinečná akce prosazuje. Duhová vlajka nereprezentuje pouze toleranci a respekt k odlišnosti. V širším smyslu se jí také hlásíme ke konceptu univerzality lidských práv pro všechny – jejím vyvěšením také protestujeme proti všem formám útlaku, totalitním praktikám a autoritářství kdekoliv na světě.

reklama

I letos město podpoří festival také vyvěšením duhových vlajek na městských lampách, na tramvajích a rozsvítí v sobotu 8. srpna Petřínskou rozhlednu. Uvidíme se na pochodu.

Adam Zábranský Piráti transparentnost Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme:
Podivný svět Fialy, Němcové a Novotného. Mráz běhá po zádech, říká Zbořil Duhová vlajka na radnici: Začíná Prague Pride Blažek obžalován. Ale pozornost budí i Eva Decroix Jan Čížek: Reportáž z Ceuty. Invaze migrantů není náhoda

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x