Arabské aerolinky Emirates přejí „veselé Vánoce“, aerolinky Air France přejí „šťastné období svátků“.
Kampak kráčíš, Evropo, když se i francouzská společnost bojí vyslovit „Vánoce“, zatímco firma ze Spojených arabských emirátů s tím zjevně problém nemá…?
JUDr. Ing. Zdeněk Hraba, Ph.D. senátor Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky
Psali jsme: Takto žij a mysli. Advokát Nielsen varuje před pravou tváří „elit“
Minčič (ODS): Od píky Václav Klaus o zhoubné politice Fialy. S výzvou Macinkovi Rebel ODS Minčič: Není vyloučeno, že za Fialovou kampeličkou stojí Fialova Ukrajina
