Berkovcová (ANO): V4 je zpět. Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko

V4 je zpět. Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko. Ve střední Evropě jsme vždy dokázali nejvíc ve chvíli, kdy jsme táhli za jeden provaz. Proto mám radost, že se země V4 znovu scházejí u jednoho stolu a hledají společné odpovědi na výzvy, které dnes řešíme všichni.

reklama

Ať už jde o bezpečnost, energetiku, dopravu nebo ochranu našich ekonomických zájmů, platí jednoduchá věc: společně jsme silnější. Když spolu mluvíme a spolupracujeme, je náš hlas v Evropě slyšet mnohem víc.

Někdy se zapomíná, že sousedé nejsou konkurenti. Jsou to partneři, se kterými sdílíme historii, zkušenosti i budoucnost. A právě na tom stojí síla V4

Mgr. Jana Berkovcová ANO 2011 poslankyně Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme: Vidlák předpověděl budoucnost stávkujících celebrit nejen z ČT Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům Polský činitel: Zelenskyj ponížil Tuska. Vzhlížet k vrahům není normální
Trump vyzval Ukrajinu, aby přitvrdila v útocích

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x