Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Po dekády práce v diplomacii pro Česko v zahraničí jsem se řídil pravidlem “Doma jsme Sparta a Slavia, venku hrajeme společně za nároďák”.

reklama

Bohužel, teď jsme se dostali kvůli slabosti premiéra a nedospělosti jednoho ministra do situace, kdy nás na vrcholné mezinárodní akci bude reprezentovat oddíl TJ Čančuličky z 3.ligy 

Ing. Martin Dvořák STAN Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme: „Určitě bych nešel do boje s hrdinou.“ Pavlovi přispěchal na pomoc Etzler a další
Polsko vs. Ukrajina. Situace je tak vážná, že vylezl i Porošenko Výsměch poslanci STAN. Rajchl ho nachytal na Pavlovi Pavel Foltán: Ústavní soud = strašák ve službách opozice?

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x