Kompetenční žaloba je chyba vlády. Normální by bylo tenhle spor vyřešit nejpozději před měsícem. Za celou tu trapnost kolem a to, že se to řeší na poslední chvíli před summitem NATO u soudu je zodpovědná vláda a premiér.
Divím se, že to dopustí ve chvíli, kdy se přepisuje bezpečnostní situace v Evropě… Tohle není last minute dovolená.
Mgr. Jan Grolich KDU-ČSL hejtman Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky
Psali jsme: „Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu Polsko vs. Ukrajina. Situace je tak vážná, že vylezl i Porošenko
Výsměch poslanci STAN. Rajchl ho nachytal na Pavlovi Pavel Foltán: Ústavní soud = strašák ve službách opozice?
