Musím se podělit o „zážitek“ z dnešní cesty po Kolíně. Jedouce v koloně od Gymnázia ke Kauflandu, zahlédl jsem na chodníku ležet starou paní. “Je tam dost lidí a nějaká auta tam kolem ní odbočují za Gympl, tak snad jí někdo pomůže,” říkal jsem si s pohledem do zpětného zrcátka.
Nepomohl. Všichni přešli a přejeli, jako by tam ani nebyla. U stanice „Záchranky“ jsem to tedy otočil, vrátil se a pomohl jí. “Moc děkuju, já si dávám pozor, ale tady je to jeden led,” řekla mi ta paní a já jí při pohledu na chodník musel dát za pravdu.
Zledovatělé chodníky napříč Kolínem jsou jistě ostuda, ale lhostejnost, s jakou ji ti lidé míjeli, je daleko horší. Zledovatělé srdce totiž nejde posolit, aby roztálo…
Martin Herman, MPA ANO 2011 krajský zastupitel Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky
Psali jsme:
Herman (ANO): Kdo z vás by to pro lidi udělal, Fialo a Rakušane? Herman (ANO): Za 7 koupím, za 22 prodám. Kšeft snů na středočeském zastupitelstvu neprošel Herman (ANO): Vedení Středočeského kraje se nechce do práce Herman (ANO): Vrchol trapnosti FAČR. Vzali Součkovi kapitánskou pásku za to, že dělal kapitána. A neřekli mu to
