Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Hlavní hřeb festivalu ve Strážnici proběhl v pátek, kdy se naplno projevila zášť publika.

reklama

Od prvního kroku mezi lidmi bylo jasné, že jsem v nepřatelském prostředí, ovlivněném alkoholem a vedrem.

Názor na folk-férovku 3000:1 ať si udělá každý sám.

Oto​ Klempíř AUTO ministr kultury Sympatizovat Profil Položit dotaz Odpovědi Hodnotit Štítky

Psali jsme:
„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS Ladislav Jakl: Aktivista Pavel – někdy analýzy vyžaduje, jindy nepotřebuje Konečná mluvila o Dozimetru a zbrojařích. Nerudová reagovala Horákovou a vyzvala k šoupání nohama Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x