Herec Martin Dejdar se při inauguraci smál za zády politiků a dělal různé grimasy. Video odhalilo pravdu

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
martin dejdar
Známý herec Martin Dejdar
Foto: Česká televize
Autor: Simona Dvořáčková19. 3. 2023

Herec Martin Dejdar v minulosti podporoval v prezidentské volbě Miloše Zemana, za což ho kolegové z herecké branže odsoudili. Vypadalo to, že díky své osobní účasti na inauguraci prezidenta Petra Pavla se polepšil a tentokrát už volil tu stranu mince, za kterou dostane mezi svými kolegy pochvalu. Všechno si ale zase pokazil.

reklama

“Jsem volič a jasno mám. Budu volit Miloše Zemana,” řekl Dejdar před volbami prezidenta v roce 2013 deníku Právo. “Skončili jsme s ním. Či spíš on s námi,” tvrdili kolegové z branže na adresu Dejdara tehdy před druhým prezidentským kolem.

Už to vypadalo, že tentokrát Martin Dejdar volil správného kandidáta podle většinového názoru herecké komunity, protože se objevil na nedávné inauguraci prezidenta Petra Pavla. Herec se i pochlubil na svém Instagramu fotkou s prezidentským párem. “Byl to dnes nezapomenutelný den,” doprovodil fotku nadšeným komentářem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Ale vypadá to, že Dejdar je zřejmě smolař, protože si to opět celé pokazil. Zdeňěk Šarapatka totiž na Twitteru sdílel video, ve kterém při inauguraci zrovna vchází do sálu šéfové obou komor Parlamentu Miloš Vystrčil s Markétou Pekarovou Adamovou, následně za nimi jde i premiér Petr Fiala a předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Dejdar si průchod nejvyšších ústavních činitelů natáčí nejprve na mobil a poté, co politici projdou kolem něj, se začne hluboce smát a dělat jejich směrem posměšné grimasy.

Jedni kritizovali Dejdara za to, že je názorově ukotvený asi jako pověstné – kam vítr, tam plášť. U druhého tábora si to však nyní také výrazně pokazil, což potvrzují kritické komentáře právě pod příspěvkem Zdeňka Šarapatky. Martin Dejdar je prostě smolař, měl by možná vyslyšet další známé rčení – ševče, drž se svého kopyta.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x