Mladá a pohledná Nerudová? Dostálova z ANO jí uštědřila další trapas

Komentář
Názor autora
Upozorňujeme čtenáře, že následující text je publicistickým článkem, který obsahuje názor autora.
nerudova starostove
Lídryně hnutí STAN do EU voleb D. Nerudová
Foto: STAN
Autor: Radek Polívka5. 6. 2024

Filip Turek z koalice Motoristé sobě a Přísaha prohlašuje o eurolídryni Starostů (mimochodem doposud nevím, že by něčemu starostovala) Nerudové, že je kvalitně blbá. V podobném duchu se vyjádřila v anglickém jazyce i Klára Dostálová z ANO, když jí neúspěšná kandidátka na prezidentku osočila, že vůbec neumí anglicky, čímž Nerudová akorát dostála slovům svých kritiků o své vlastní inteligenci.

reklama

Kdyby blbost nadnášela, tak by Danuše Nerudová létala v oblacích. Jak jinak vysvětlit její zoufalou snahu o zviditelnění se a pošpinění všech ostatních? Místo debaty s Filipem Turkem na CNN Prima News o EU tématech, která v prvé řadě zajímala diváky, přinesla Nerudová akorát kýbl hnoje.

To stejné se událo pár dnů zpět i v duelu s Klárou Dostálovou, ta ji však vyškolila jak malou holku, až mi bylo za ni stydno. Nerudová vytáhla ze svých “složek” s klasickou dávkou arogance a hloupé suverenity na lídryni ANO, že se nedomluví žádným světovým jazykem. Na to Dostálova pohotově zareagovala, že umí anglicky. “Bez urážky, vy se popisujete jako mladá a pohledná, ale bohužel to zní úplně hloupě,” pronesla pohotově na adresu Nerudové v anglickém jazyce.

Následně Nerudové zamrzl úsměv na tváři, kterým se obvykle šklebí vůči svým oponentům, když si svou hloupost uvědomila snad i ona sama. Podívejte na celý trapas Nerudové nyní na videu.

A tak po dalším trapasu a ostudě nezbývá, než doufat v to, že voliči hnutí STAN vezmou poslední zbytky rozumu a vykroužkují tuto profesionální kandidátku na všechny možné pozice z EU parlamentu a budeme ji moci popřát hodně štěstí do dalších voleb. Už na podzim by mohla Nerudová kandidovat do Senátu! A když ani to nevyjde, může být se svou inteligencí třeba ředitelkou zeměkoule.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x