Ukrajinka ukázala ruskému tanku prostředníček. Další ikonická fotka

ukrajinka tank
Ikonická fotka ukrajinské dívky kousek od Kyjeva
Foto: se souhlasem I. Ponomarenka
Autor: Simona Dvořáčková11. 4. 2022

Válka na Ukrajině už napsala nespočet příběhů o hrdinství Ukrajinců a přinesla i řadu ikonických fotek a momentů. Ukrajinský reportér zveřejnil fotku ukrajinské dívky kousek od Kyjeva, jak ukazuje zničenému ruskému tanku prostředníček.

reklama

Kyjevský reportér Illia Ponomarenko zveřejnil fotku ukrajinské dívky stojící před zrezivělým a zničeným tankem, který za sebou nechali ruští okupanti. Dívka ukazuje tanku prostředníček. “Ruský tank není vítán na dálnici do Žitomiru,” komentuje fotku reportér.

I český premiér Fiala se zasloužil o ikonickou fotku při své cestě do Kyjeva.

Dalším ikonickým momentem je video z návštěvy britského premiéra Borise Johnsona, který se prošel po boku ukrajinského prezidenta Zelenského ulicemi Kyjeva. I tohle video zveřejnil na svém Twitteru reportér Illia Ponomarenko. “Jedno z nejlepších videí, které kdy internet viděl,” napsal k videu reportér.

Boris Johnson si zde při procházce promluvil s obyčejným Ukrajincem, kterému osobně slíbil podporu Ukrajiny a následně si s ním podal ruku. V závěru videa dostali oba prezidenti dárek od ukrajinské ženy.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x