Vyrovnávací gól Slavie v 93. minutě spustil euforii fanoušků. Bujaře jej oslavil i Jakub Prachař s tátou

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
prachar slavia
Jakub Prachař a jeho táta jsou velkými fanoušky Slavie Praha
Foto: se souhlasem Jakuba Prachaře
Autor: Radek Polívka9. 4. 2021

Pozdní gól Slavie v nastaveném čase do sítě Arsenalu uvrhl v euforii téměř každého fanouška českého fotbalu. Podobně tomu bylo i u Jakuba Prachaře a jeho táty, kteří jsou navíc velkými fanoušky Slavie.

reklama

Rodina Prachařů fandila Slavii v duelu Evropské ligy doma u televize, a když přišel v 93. minutě zápasu roh, na který si naběhl Tomáš Holeš a vsítil tak důležitou vyrovnávací branku, propukly u nich opravdu bujaré oslavy.

Jakub Prachař celý tento moment natočil na video, které posléze sdílel i na svém Instagramu. Podobné záběry však jistě byly k vidění i v mnoha jiných domácnostech po celém Česku.

Slavie má po výsledku 1:1 ze stadionu Arsenalu slibnou šanci na postup do semifinále Evropské ligy, což by byl obrovský úspěch pro celý český fotbal.

V semifinále Poháru UEFA, což je předchůdce stejné soutěže, byla Slavia naposledy v roce 1996. Svěřenci Jindřicha Trpišovského by tuto metu po 25 letech rádi zopakovali.

O tom, zda se jim postup do vysněného semifinále povede, rozhodne odveta na domácím hřišti v Edenu, která se odehraje už příští čtvrtek 15. dubna.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x