Andrej Babiš si vyzkoušel virtuální realitu. Vy žijete ve virtuální realitě trvale, vzkazují mu lidé

virtualni realita babis
Premiér Babiš při zkoušce virtuální reality
Foto: Facebook Andreje Babiše
Autor: Petr Karásek24. 9. 2021

Andrej Babiš se v rámci své předvolební kampaně vydal vyzkoušet virtuální realitu, o čemž informoval na svém Facebooku. Pod příspěvkem však v komentářích schytal negativní reakce, ve kterých uživatelé například píšou, že premiér žije ve virtuální realitě trvale.

reklama

Premiér Babiš si vyzkoušel virtuální realitu. “Ve virtuální realitě s Jiřím Svobodou, šéfem Správa železnic,” napsal Andrej Babiš ke svému příspěvku.

Příspěvek však v komentářích vyvolal negativní reakce zarytých odpůrců. “No vidíte, máte nový koníček. Tak už se nes**** do politiky a zůstaňte v té virtuální realitě. Nám bude ve skutečnosti moc krásně,” napsala například Zuzana.

Premiér prý žije ve virtuální realitě trvale. “Vy žijete ve virtuální realitě trvale. Oba dva,” napsal zase Lukáš. “Vy v tom virtuálním světe žijete už dlouho. Problémy řešíte jen jako. Zatímco se brutálně zdražuje díky vaší vládě,” přidává se Ivana.

Další lidé si stěžovali i na železnice, D1 nebo nedostatek školek. “Ach, tak proto jsou moderní železnice pořád akorát virtuální realita!” vzkazuje Kateřina, která má na profilové fotce Piráty a Starosty. “Až nám tyto brýle nasadíte, Andreji, tak konečně i my uvidíme tu novou D1, tisíce škol a školek, stovky nemocnic i těch pět rychlobruslařských hal slíbených Martině Sáblíkové,” píše Ladin.

Došlo i na vyjmenovávání neúspěchů vlády. “30 451 mrtvých, 20 km dálnic za rok (část tak mizerně postavených, že se budou dělat znovu), 1273 miliard dluhu za 4 roky (absolutní rekord), rok zavřené školy, nevyšetřené kauzy – včetně Bečvy. Výsledek vaší vlády. To fakt nechci. A vy?” napsala uživatelka Berenika.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jaroslav
Jaroslav
2 let

Kde skutečně a v jaké realitě žije Babiš, opravdu nevím. Na druhé straně mnoho občanů žije v bludu, že Eurosvaz je dobrodincem, bez kterého bychom byli ztraceni. Škoda, ale vše potřebuje svůj čas.

Jiří
Jiří
2 let

Neustálé útoky na premiera od jeho zvolení vede nejen menšinová oposice ale je to i skrytá pomsta za jeho názory a nepřímou kritiku vedení EU,hlavně v protimigrační politice a také společné názory a podpora Orbánýho právě v migrační politice kterou Brusel a naše menšinová oposice tiše podporuji.

Kuliferda
Kuliferda
2 let

Co vam ten Babiš provedl, vy opoziční hovada? Doufám, že vyhraje volby a zvedne vám ještě mandle.

reklama
3
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x