Andrej Babiš si vyzkoušel virtuální realitu. Vy žijete ve virtuální realitě trvale, vzkazují mu lidé

virtualni realita babis
Premiér Babiš při zkoušce virtuální reality
Foto: Facebook Andreje Babiše
Autor: Petr Karásek24. 9. 2021

Andrej Babiš se v rámci své předvolební kampaně vydal vyzkoušet virtuální realitu, o čemž informoval na svém Facebooku. Pod příspěvkem však v komentářích schytal negativní reakce, ve kterých uživatelé například píšou, že premiér žije ve virtuální realitě trvale.

Premiér Babiš si vyzkoušel virtuální realitu. “Ve virtuální realitě s Jiřím Svobodou, šéfem Správa železnic,” napsal Andrej Babiš ke svému příspěvku.

Příspěvek však v komentářích vyvolal negativní reakce zarytých odpůrců. “No vidíte, máte nový koníček. Tak už se nes**** do politiky a zůstaňte v té virtuální realitě. Nám bude ve skutečnosti moc krásně,” napsala například Zuzana.

Premiér prý žije ve virtuální realitě trvale. “Vy žijete ve virtuální realitě trvale. Oba dva,” napsal zase Lukáš. “Vy v tom virtuálním světe žijete už dlouho. Problémy řešíte jen jako. Zatímco se brutálně zdražuje díky vaší vládě,” přidává se Ivana.

Další lidé si stěžovali i na železnice, D1 nebo nedostatek školek. “Ach, tak proto jsou moderní železnice pořád akorát virtuální realita!” vzkazuje Kateřina, která má na profilové fotce Piráty a Starosty. “Až nám tyto brýle nasadíte, Andreji, tak konečně i my uvidíme tu novou D1, tisíce škol a školek, stovky nemocnic i těch pět rychlobruslařských hal slíbených Martině Sáblíkové,” píše Ladin.

Došlo i na vyjmenovávání neúspěchů vlády. “30 451 mrtvých, 20 km dálnic za rok (část tak mizerně postavených, že se budou dělat znovu), 1273 miliard dluhu za 4 roky (absolutní rekord), rok zavřené školy, nevyšetřené kauzy – včetně Bečvy. Výsledek vaší vlády. To fakt nechci. A vy?” napsala uživatelka Berenika.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jaroslav
Jaroslav
27 dní

Kde skutečně a v jaké realitě žije Babiš, opravdu nevím. Na druhé straně mnoho občanů žije v bludu, že Eurosvaz je dobrodincem, bez kterého bychom byli ztraceni. Škoda, ale vše potřebuje svůj čas.

Jiří
Jiří
27 dní

Neustálé útoky na premiera od jeho zvolení vede nejen menšinová oposice ale je to i skrytá pomsta za jeho názory a nepřímou kritiku vedení EU,hlavně v protimigrační politice a také společné názory a podpora Orbánýho právě v migrační politice kterou Brusel a naše menšinová oposice tiše podporuji.

Kuliferda
Kuliferda
27 dní

Co vam ten Babiš provedl, vy opoziční hovada? Doufám, že vyhraje volby a zvedne vám ještě mandle.

3
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x