Hamáček vlezl do ringu a utkal se s hvězdou MMA. Škoda, že nejste tak odvážný i v politice, píše senátor

jan hamacek
Předseda ČSSD Jan Hamáček
Foto: Facebook Jana Hamáčka
Autor: Radek Polívka24. 9. 2021

Předseda ČSSD Jan Hamáček vlezl do ringu proti MMA zápasníkovi Václavu Mikuláškovi, kterému se přezdívá Baba Jaga, a který minulý rok nastoupil v hvězdném zápase s Karlosem Vémolou. Jelikož máme krátce před volbami, je jasné, že se z pohledu Hamáčka jedná o součást předvolební kampaně.

reklama

Zápasník MMA poté sdílel na svém Instagramu video ze setkání s Hamáčkem. “Jednou sedíme v gymu a kluci, že si uděláme z někoho pr***. Tak jsem napsal panu Hamáčkovi: ‘Přijď na trénink’ a on přišel. Jakože klobouk dolů, málokdo přijde, ať už nějaký hejtr nebo člověk, co říká, že mě zbije. On jediný přišel, tak za mě všecka čest. Neříkám volte ho, to mi je asi jedno, kdo koho volí, ale zachoval se jako chlap. Tak za mě palec hore,” napsal Baba Jaga k příspěvku.

Sparingem s hvězdou českého MMA se pochlubil na svém Twitteru i Jan Hamáček. Ale ani v jeho příspěvku jsme se nedozvěděli, jak jejich souboj dopadnul, nebo jak vůbec probíhal.

Na jeho příspěvek však vzápětí zareagoval senátor z klubu Senátor 21 Václav Láska. “Škoda, že už nemáte stejnou odvahu přijít k nám do Senátu odpovědět nám na otázky, co jste chtěl po odhalení kauzy Vrbětice řešit v Moskvě. Zvali jsme Vás již čtyřikrát,” napsal Hamáčkovi senátor.

Další uživatelé v komentářích předpovídají, že ani tento pokus ČSSD nezachrání, aby přelezla v blížících se volbách 5 procent. Pokud se nedostane do Sněmovny, jak ukazují některé průzkumy, třeba se dá Jan Hamáček při svém volnu na dráhu MMA zápasníka.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Scandaal66
Scandaal66
2 let

Hamáček může být rád, že nedostal po tlamě…

reklama
1
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x