Babiš si byl zahrát ping pong v domově důchodců. Milion chvilek pro demokracii mu poslal nepříjemný vzkaz

andrej babis ping pong
Andrej Babiš navštívil Domov pro seniory Háje
Foto: Facebook Andreje Babiše
Autor: Petr Karásek21. 5. 2021

Premiér Babiš navštívil Domov pro seniory Háje, kde se nechal vyfotit při hraní ping pongu. Jednalo se pravděpodobně již o součást volební kampaně, která ovšem není po chuti jeho odpůrcům. Milion chvilek pro demokracii tak premiérovi pod fotkou poslal nepříjemný vzkaz.

reklama

Mezi hlučné kritiky vlády a premiéra patří také hudebník Kuba Ryba ze skupiny Rybičky 48, který nevynechá jedinou příležitost ke kritice. Vyjádřil se tak i k fotce Andreje Babiše z Domova pro seniory Háje. “Když jsem psal ať jdete do háje, myslel jsem to jinak,” napsal hudebník.

S nejvíce nepříjemným komentářem ovšem přišel Milion chvilek pro demokracii, který i po odstoupení Mikuláše Mináře z čela spolku pořádá dál pravidelné demonstrace proti premiérovi Andreji Babišovi, vládě a prezidentovi Zemanovi.

“Překvapuje nás, že se nepropadáte hanbou – chodit po domovech seniorů po tom, kolik životů má vaše vláda na svědomí. Kdybyste v létě dbal rad odborníků a připravil zemi na druhou vlnu (místo populistického oddalování opatření s vidinou zisku v krajských volbách), tak mohlo zemřít mnohem méně lidí. A právě senioři byli tou nejpostiženější skupinou. Že se nestydíte,” napsal Babišovi spolek Milion chvilek pro demokracii.

Na návštěvu premiéra v Domově pro seniory Háje a všechny ohlasy se můžete podívat ve příspěvku níže.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
35 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Josef Mašek
Josef Mašek
2 let

jako 72 letý senior mohu potvrdit, že ve všech domovech důchodců se pingpongové turnaje běžně pořádají a účastní se ho všechny babičky a dědečkové a já jako dodavatel pingpongových stolů do domů důchodců, pálek a míčků v ČR na tom profituji

Holakovsky Václav
Holakovsky Václav
2 let

Ja bych si radši zahral ping pong s Babisem, než se zlodejem co ohlupuje hlavně pražský lid,,

Robenek Jan
Robenek Jan
2 let

Milión chvilek a jmenovitě Mikoláš Minář by měl především vrátit těch vylákaných 7 miliónů korun!!!!

Lwo
Lwo
2 let

V této diskusi platí jeden jediný argiment: TŘOCET TISÍC MRTVÝCH! 🙁

pepa
pepa
2 let
Reply to  Lwo

tady platí jeden jediný argument, neschopnost myšlení

Michal
Michal
2 let

kdyby na demonstracích měli lidi nasazené roušky (když už se chtějí chovat jako ovce), také by bylo méně nemocných lidí a zdravotníci by měli méně práce.

LENKA
LENKA
2 let

Tenhle spolek ať už jde do háje,kolik lidí se asi nakazilo při jejich demonstracích? Už neví kudy kam a pořád jen samá špína

Josef
Josef
2 let
Reply to  LENKA

**** KOMENTÁŘ OBSAHUJE ODBORNÉ INFORMACE, KTERÉ NELZE OVĚŘIT ****

Tenhle spolek nemusím, ale o tom nakažení se nedá ani diskutovat. Mnohem více nemocí pochází z dusítek a dalších plošných ‘opatření’, a to i podle současných vyjádření CDC.

reklama
35
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x