Bartoš tvrdí, že se pral s Krpálkem v mladších žácích. Tehdy byl ale Krpálek ještě v plenkách

bartos pirati
Pirátský kandidát na premiéra Ivan Bartoš
Foto: Česká pirátská strana / Creative Commons / CC BY-SA 2.0
Autor: Petr Karásek30. 7. 2021

Během velkých úspěchů našich vrcholových sportovců na letošní olympiádě se začali předhánět i naši vrcholoví politici, kdy se například z premiéra Andreje Babiše stal vášnivý sportovní fanoušek. Někteří se začali trumfovat také v tom, kdo je s jakým úspěšným olympionikem kamarád.

Zatímco Tomio Okamura se pochlubil blízkou známostí s úspěšným olympijským duem Jiřím Liptákem a Davidem Kosteleckým, kteří získali ve sportovní střelbě zlato a stříbro, a ke kterým on chodí na tréninky, Ivan Bartoš se zase pochlubil mladickou známostí s dvojnásobným držitelem zlaté olympijské medaile v judu Lukášem Krpálkem. V druhém případě to má však jeden háček.

“Moc se těším, protože ze čtvrtka na pátek budou soutěžit naši judisti. Konkrétně Lukáš Krpálek, kterého si pamatuju ještě z mládí, kdy jsme se spolu prali v mladších žácích,” řekl Bartoš ve videu na svém Twitteru. Problémem však je, že Ivan Bartoš je zhruba o 10 let starší. Mladší žáci se všeobecně považuji za děti okolo 12 let. Když tedy byl Ivan Bartoš v mladších žácích, tak Lukáš Krpálek byl ještě v plenkách. Případně tahal kačera.

Aktualizace: Předseda Pirátské strany předchozí příspěvek s videem na svém Twitteru smazal (archivován byl pouze jeho textový komentář k videu).

Smazal také svůj původní textový příspěvek na Twitteru, ve kterém vzpomíná na mladší žáky, a ze kterého zůstala reprodukční fotokopie, kterou zveřejnil uživatel Paťo.

Ale ani to mu nepomohlo. Ivan Bartoš za svůj přešlap s Lukášem Krpálkem sklidil na internetu velký výsměch.

Není to však první věkový problém, který kandidát na premiéra v poslední době zaznamenal. Nedávno vyšlo například najevo, že v 29 letech tvrdil, že by mu nevadilo, kdyby byla Evropa muslimská, a dnes říká, že šlo pouze o mladickou rebelii. Je tedy možné, že Ivan Bartoš stárne úplně jinak než všichni ostatní.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Abrdy
Abrdy
1 měsíc

už jim nestačí udávat ještě musí fetáci lhát dobrá pakáž do politiky TOP má konkurenty!!

Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc

….A TADY MÁME DALŠÍHO PIRÁTA HŘIBA satana…neúnavného UJGURSKO TIBETSKÉHO VLAJKONOŠE
V Praze začal dnes festival LGBTQ komunity zvaný Prague Pride, který bude trvat
do 8. srpna. LGBTQ komunitu letos opět podpořil pražský primátor Hřib, který nechal na budově Nové radnice vyvěsit duhovou vlajku. Tématem letošního ročníku Prague Pride je tzv. coming out.

Jaroslav
Jaroslav
1 měsíc

demagogum prihral BARTOS na smec alespon muzou o tom kecat kdyz jineho nemaji jinak maji jen od stb babise lzi a jeho goebblsovskou propagandu ve SKVARU co sesmolil a projevil iteligenci idiota

harry
harry
1 měsíc
Reply to  Jaroslav

Myslím, že Bartoš se už vyautoval z vysoké politiky sám svýma výrokama, že by mu nevadila muslimská Evropa a svýma následnýma výmluvama.

Na pozici premiéra může Ivánek akorát tak zapomenout…

jiříK
jiříK
1 měsíc

Že zápasil s Krpálkem bych mu asi věřil,protože s ním musel Krpálek tak nešetrně udeřit o tatami,že z toho má Ivánek následky do konce života.Měl to provést ještě jednou a byl klid.

edgar cayse
edgar cayse
1 měsíc

K tomu se neda vlastně ani nic normalniho napsat kdo kdy dá hlas temto cenzura by se mel nad sebou zamyslet popr. jit na psychiatrii jak rikal pohlreich to chce bud zmenit doktora nebo leky Tenhle spolek je snad nejvetsi tragedie za 100 let nejlepsi byl vtip jak napada babise za antibartoš to nevymyslíš — doufam ,ze je u nas stale dost lidi s mozkem a nedovoli aby kdy tohle vladlo pokud nebudou volby zfalsované.UZ ta makacka na bednu jaky nanuk rozdavat nekdy bych chel mi starosti parazitů z neziskovek a kolaborantů a vitačůa prizivniků.DEKUJI ZA NEZVEREJNENI .

Milan
Milan
1 měsíc

Toho Bartoše ani nemá cenu komentovat. Vyhulenci mají svůj svět.

Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc

CNN Prima News

Zprávy
Volby
Volby 2021
Pirátský kandidát na ministra sponzoroval radikální aktivisty. Byla to chyba, přiznává
Téma: Volby 2021 Petr Musil 31. července 2021 07:27

Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc

co to musí být za rodiče, kteří po okupaci své vlasti Sovětskými okupanty dají svému narozenému synovi v roce 1980, jméno IVAN
https://www.youtube.com/watch?v=Cq4gltPR0ho

JARDA
JARDA
1 měsíc

To je vidět co jsou Piráti zač. Ten dredovaný je jen další komická postava v tomto spolku. Když prohráváš, tak si přitulíš k někomu slavnému.

Holakovsky Václav
Holakovsky Václav
1 měsíc

Co Pirát to lež a pak jim mají lidé věřit. Zpochybnuji inteligenci Bartoše napořád.

11
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x