Během přepadení benzínky na Slovensku zadržela žena lupiče svými ústy. Vemte si ho, už nemůžu, řekla policii

benzinova stanice
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Autor: Petr Karásek28. 1. 2021

Opravdu kuriózní případ přepadení benzínky v bratislavské městské části Petržalka pobavil nejen Slovensko, ale i Česko. Šestatřicetiletá Češka se tu stala hrdinkou poté, co svými ústy zdržela pachatele na místě činu.

reklama

Do prostorů čerpací stanice na Panonské cestě vtrhl muž srbského původu a požadoval peníze. “Čtyřiadvacetiletý muž hrozil násilím, pokud mu zaměstnanci nevydají finanční hotovost. Muž následně na zaměstnance čerpací stanice zaútočil údery do tváře,” uvedla slovenská policie na svém Facebooku.

Jednomu ze zaměstnanců benzínky se povedlo uprchnout a lupiče zamknout uvnitř. Jakmile dorazila policie, našla v zadních prostorách spoře oděného lupiče, kterému neznámá žena dopřávala orální sex. “Vemte si ho, už nemůžu,” řekla šestatřicetiletá žena policistům.

Čtyřiadvacetiletý muž následně při zatýkání kladl značný odpor a policie tak musela použít donucovacích prostředků. Muž čelí obvinění z loupežného přepadení. Napadený zaměstnanec benzínky byl ošetřen v nemocnici.

Záhadou je ovšem samotná účast šestatřicetileté ženy z Česka na místě činu, která na první pohled hrdinským činem pomohla zadržet lupiče. Žena se totiž měla dostat do prostorů čerpací stanice během přesunu zaměstnanců z budovy ven a tak je nejasné, proč se k něčemu takovému vůbec odhodlala.

Panují oprávněné dohady, že obětavá žena by nakonec mohla být i lupičovým komplicem.

Podívejte nyní na to, jak o celé kuriózní události informovala veřejnost slovenská policie na sociálních sítích.

Načítám…

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x