Cestující si v tramvaji nechtěl nasadit respirátor. Z ničeho nic vytáhl z batohu kladivo a rozbil okno

rozbite okno
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Autor: Petr Karásek12. 3. 2021

I na Slovensku se najdou rebelové, kteří si odmítají nasadit roušku či respirátor v místech se zvýšeným počtem lidí, jakým bez pochyby vozy MHD jsou.

reklama

Muž si po nástupu do tramvaje ve městě Vyšné Hágy odmítl nasadit respirátor. Řidič tramvaje následně zastavil, aby jej na nutnost nošení respirátoru ve voze MHD upozornil. Výtržník začal následně řidiči vulgárně nadávat. Řidič si sprosté jednání nenechal líbit, zastavil tramvaj, uzamknul dveře a přivolal na místo policii.

Agresivního siláka v bomberu se pomocí policie podařilo identifikovat jako ‚známou firmu‘. Věříme, že útočník před trestem ani před náhradou škody neunikne,“ řekl pro TV Markíza mluvčí Železniční společnosti Slovensko Tomáš Kováč.

Na videu pořízeném kolemjdoucími, které odvysílala TV Markíza, je zachyceno, jak si rebelující muž vezme nejprve do ruky kladivo a tluče s ním o okno tramvaje, které následně rozbije. Poté do okna udeří i rukou.

Podle svědků se muž za pomocí kladiva dostal nakonec z tramvaje ven ještě před příjezdem policie. Jelikož však jde podle místní policie o známého člověka, nebudou mít jistě s jeho dopadením problém.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x