Člen ODS kritizuje využívání Babiše juniora: Doufám, že nikdo z nás neklesne tak hluboko jako Kalousek

jan zahradil
Europoslanec Jan Zahradil z ODS
Foto: ODS
Autor: Petr Karásek6. 8. 2021

Europoslanec ODS Jan Zahradil doufá, že nikdo relevantní z jeho strany nebude zneužívat Andreje Babiše mladšího v předvolební kampani. Opřel se i do bývalého poslance TOP 09 Miroslava Kalouska, který s premiérovým synem nafotil fotky v hospodě.

Andrej Babiš mladší se před několika týdny vrátil do Česka a založil si Twitter, ve kterém se pravidelně strefuje do svého otce. Setkává se také s mnoha politiky, kteří patří mezi největší odpůrce premiéra.

Podle rozhovoru, který dal serveru Reflex, je jeho primárním cílem dát si život do pořádku a varovat lidi před svým otcem. Připustil zde, že mu v rámci jeho snažení nevadí ovlivňovat politiku. Babiš mladší v rozhovoru také uvedl, že žádnou schizofrenií podle něj netrpí, ale místo toho čelí spiknutí svého otce, do kterého měli být zataženi i policisté.

Jedním z politiků, se kterým se Babiš junior potkal, byl i Miroslav Kalousek. Ten o něm napsal, že se setkal na pivu s mužem, který nejeví žádné známky duševní poruchy. Oba dva měli na sobě tričko s nápisem NE, které prodává pod svou značkou starosta Řeporyjí Pavel Novotný, a se kterým se setkal Andrej Babiš mladší už o něco dříve.

Miroslava Kalouska a právě i nepřímo Pavla Novotného obviňuje Jan Zahradil ve svém příspěvku na Twitteru z využívání Babiše mladšího v PR kampani.

Mezi Zahradilem a spolustraníkem Novotným panují dlouhodobé neshody. O tom svědčí i jeho apel na to, aby se k podobnému PR nesnížil nikdo relevantní z ODS, čímž záměrně opomněl právě starostu Řeporyjí, který si jako člen ODS při setkání s Babišem mladším nafotil sérii snímků, které následně publikoval na svém Twitteru.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
36 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Scandaal66
Scandaal66
1 měsíc

Kdoví jestli juniora někdo nenastrčil opozici úmyslně…

Adalbert Maruška
Adalbert Maruška
1 měsíc

Tady se zapomíná na jedno, nikoho nezajímá, jak to opravdu bylo. Jak to že policie ten ůnos neřeší, jakto, že se neozve ústav který jej prohlásil za nemocného? Zkuste to udělat Vy a do večera jste za katrem. Je povinnost, pokud se nepletu, že pokud má člověk povědomost o trestném činu,má to oznámit. Tady je to v Tv a nikdo nic..Ten premiér má ale moc nad českými ovečkami..

Petr
Petr
1 měsíc

S blížícími se volbami budeme svědky ještě odpornějších akcí tápající opozice a podporujících médií. Pokud nejsou argumenty ani vykonaná práce, vznikají takovéto bizarní případy.

Jiří Hančík
Jiří Hančík
1 měsíc

pan Kalousek už jiný nebude,nemůžu tady napsat,to, co si o něm opravdu myslím,ne jenom já.Nikdy mu nezapomenu,co provedl jako ministr financí a poškodil finančně hodně lidí.Ve vlastním zájmu ať se ztratí z veřejného života lidí.

Antonin Kania
Antonin Kania
1 měsíc

….a má pan Zahradil pravdu !!!

matejkova.dana
matejkova.dana
1 měsíc

mám také syna 3.st invalidity – duševní onemocnění schizofrenie a její odlišnosti, když je mu dobře, tak chce chodit do práce, vydrží týden a j vyčerpaný, má dyn pěkné, hezké a pak hrozné…

Magda
Magda
1 měsíc
Reply to  matejkova.dana

Tak se držte, jistě je to těžké. Hlavně když má někoho, kdo ho v ty těžké dny podrží.

Taťána
Taťána
1 měsíc

U pana Kalouska mě nemůže překvapit vůbec nic. Jedním slovem hyena. Ten se spojí s kýmkoliv, když se mu to hodí do krámu.

Josef Štěpán
Josef Štěpán
1 měsíc

Ten, kdo sprostě zneužívá nemocného člověka ke svým politických účelům je ožralý alkoholik a měl by být pohnán před soud.

Červenka
Červenka
1 měsíc

Duševně ubohý Kalousek se svými pletichami plus jeho duševně nevyrovnaný parťák, dvojka k pohledání. Ten druhý zmíněný za svou nemoc nemůže, ten první by za své konání měl pykat…jmč

Jaroslav
Jaroslav
1 měsíc

jen …… muzou napsat ze babise .ml nekdo zneuziva on se sam snazi aby nebyl a on neni psych .nemocny jake by to bylo vam vsem kteri ho tak osocujete kdyby z vas udelali zlocinci schizofrenika a kalouskovy se babis prijel omluvit za tu zrudu bolsevickou a stb babise st kdo ho voli je to stejna zruda jako babis st chcete CR vymazat z mapy evropy a stat se gubernii ruska a ciny

Kája
Kája
1 měsíc
Reply to  Jaroslav

Melete nesmysly…. Babiš junior určitě není psychicky v pořádku.

Pusťte si ten rozhovor na Reflexu, kde Andy junior mluví o spiknutí, při kterým musel záměrně předstírat, že je George Clooney.

Pokud vám tento člověk připadne i po tomto rozhovoru v pořádku, měl byste navštívit doktora i vy.

Zdeňka Beránková
Zdeňka Beránková
1 měsíc
Reply to  Jaroslav

Máte pravdu. Babiš jr se jen snaží vyvrátit nesmysl, že je schizofrenik. V době, kdy měl být nemocný, chodit k psychiatrovi a tak AB jun. studoval v USA. Získal licenci pilota Boeingu. Kdyby byl schizofrenik, nikdo by mu diplom z prestižní školy nedal. Promoce proběhla v USA. Kdo chce, na fcb najde všechno. Jak potřeboval “otec” Babiš, aby kvůli Čapáku mladý zmizel. Nesměl svědčit proti otci. Udělali z něj potom po návratu do Evropy trosku člověka. Z naprosto zdravého mladého muže.

harry
harry
1 měsíc

vám uniká zcela zásadní věc, a to že schizofrenikem nejste od narození, ale onemocnění se projeví až v určitém věku 😉

takže vůbec není vyloučeno, že mohl získat licenci pilota a teprve potom se onemocnění projevit

Magda
Magda
1 měsíc

Pokud vím, tak o tu licenci zase přišel. On ji měl i ten pilot, co to napálil do skály někde v Alpách s letadlem plným lidí. To není záruka, že je totálně zdravý.

Milan
Milan
1 měsíc

Blíží se volby a politici, kteří nemají co nabídnout se prostě jen snaží protivníka před veřejnosti znemožnit. Když nezabírají ani Babišovy kauzy, tak se hodí i to co je mezi Babišem starším a mladším, což vědí pouze oni dva a slušný politik (pokud se u nás vůbec nějaký najde) by se neměl do rodinných vztahu co míchat. Jenže politici naší země, co se týče slušnosti už spadli na samé dno a tak když vidí, že má někdo pořád podporu obyvatel, tak se snižují i k těmto ohavnostem. Odeesák Zahradil i když s většinou jeho názoru a s jeho politickou orientaci nesouhlasím, je alespoň slušný člověk, což se většině politiků říci nedá a je úplně z jakého politického spektra jsou.

Novák
Novák
1 měsíc

Pane Zahradil 👏 ! Kalousek je tak jako celá Top09 špína nic jiného ! Nejhorší nejodpornější strany jsou Piráti a Top09 !!

Jaroslav
Jaroslav
1 měsíc

Pan Zahradil je jeden z mála lidí v ODS, kteří dávají aspoň naději, že bude tato strana v budoucnu lepší a nebudou jí vést takoví populisté a žvanilové, jako dnes. Kdyby totiž byl on předsedou, měla by partaj mnohem větší preference než dnes a nepotřebovala by přívěsků v podobě Top09, či lidovců, kteří jí táhnou spíš ke dnu, neboť na dně jsou tyto partaje již dnes.

Anna
Anna
1 měsíc

Očekávám že předvolební boj bude tentokrát humus,ale zneužití duševně nemocného člověka.To muže opravdu jen zrůda.Nechce pan Kalousek raději pozvat na pivo Dominika Feryho?Všichni museli alespoň tušit jaký je Fery člověk.

Jarka
Jarka
1 měsíc

Zneužít duševně nemocného do volební kampaně může pouze takové hovado jakým je Kalousek. I když on si to možná, díky narušení své osobnosti alkoholem, neuvědomuje.

Cwfort
Cwfort
1 měsíc
Reply to  Jarka

Kalousek nikam nekandiduje a žádnou kampaň nedělá. Kdo tvrdí opak, je hovado…

Kája
Kája
1 měsíc
Reply to  Cwfort

Ale kandiduje…. vůbec neumíte číst mezi řádky.

Kalousek bude kandidovat na prezidenta a toto včetně jeho působení na Barrandově se Soukupem je jeho prezidentská kampaň.

Kalousek je normálně nevolitelnej na prezidenta, ale věří si, že kdyby se dostal do 2. kola s Babišem, tak posbírá všechny antibabišovský hlasy a tím pádem vyhraje.

Zdeňka Beránková
Zdeňka Beránková
1 měsíc
Reply to  Kája

Hahahaha…..

Pepa
Pepa
1 měsíc
Reply to  Jarka

A napadlo Vás, že Andrej Babiš ml. není duševně nemocný? To jeho otec z něj dělá něco, co není, protože v momentě, kdy by šel svědčit, půjde Babiš do kriminálu na pěkně dlouho…

Kája
Kája
1 měsíc
Reply to  Pepa

Pusťte si ten rozhovor na Reflexu, kde Andy junior mluví o spiknutí policistů a Rusů vůči jeho osobě, a jak musel předstírat záměrně, že je George Clooney.

Pokud vám tento člověk připadne i po tomto rozhovoru v pořádku, měl byste navštívit doktora i vy.

Pavel
Pavel
1 měsíc

chudák kluk ani nevidí že jej vodí jako cvičenou opici po ukončení předvolební agitky mu zůstanou oči pro pláč bude pohozen jako použité dětské plenky které byly pouze využity pouze na jednu věc a jednou

Jaroslav Hadrava
Jaroslav Hadrava
1 měsíc
Reply to  Pavel

Podle sebe soudím tebe

novosad
novosad
1 měsíc

….Kalousek se jednou přimíchá prasatům do žrádla…

Jaroslav Hadrava
Jaroslav Hadrava
1 měsíc
Reply to  novosad

Aspoň je jedlý vy asi by jste se nehodil ani tém prasatúm

Petr
Petr
1 měsíc

u Vy se naučte gramatiku

Jan
Jan
1 měsíc

Jo, na Unii skoro všude nadává, ale prachy europoslance mu nesmrdí.

Miloslav
Miloslav
1 měsíc
Reply to  Jan

On ví velice dobře co je to za svinčík.

charlie
charlie
1 měsíc
Reply to  Jan

přesně tak takova stará struktura co spíš patří do Trikolory prachy europoslance mu nesmrdí ale je proti přijetí eura klidně by se spojil s Babišem kvuli tomuhle chytráčkovi asi nebudu volit Spolu nejhorší politik z ODS mnel by už davno odejit na odpočinek o jeho Rusofilských sklonech bych také nepochyboval

Jarda HK
Jarda HK
1 měsíc

Pan Zahradil je prodloužená ruka V.Klause st. a jeho vnímání světa. On je rozkladný element EÚ a krajně pochybný politik o kterém nikdo neví jak se zachová, kdyby se lámal chleba v nejtěžším období pro náš stát. A syn A.Babiše? Rorhodně by se pan Zahradil neměl tvářit tak, že okolo syna A.Babiše je všechno v pořádku. Za podobné hokynaření s “pomocí” svému synovi by se jiný politik než A.Babiš st. s jistotou odporoučel …….

JARDA
JARDA
1 měsíc

Zahradil je sice z ODS, ale jeho názory jsou slušné.

Miloslav
Miloslav
1 měsíc
Reply to  JARDA

Jan Zahradil je snad poslední z ODS komu zůstala slušnost a zdravý rozum. Proti Fialovi, Novotnému, Stanjurovi a Němcové je na nesrovnatelně jiné úrovni. Vemeno z kvočny Kalousek nestojí ani za plivanec

36
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x