Dominik Feri utekl od problémů do zahraničí. Cestující ho vyfotil na palubě letadla

dominik feri
Bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri
Foto: DF2015Teplice / Creative Commons / CC0 1.0
Autor: Radek Polívka5. 6. 2021

Dominik Feri po skandálu, kdy se měl dopustit v minulosti obtěžování několika žen, nejprve složil poslanecký mandát, posléze vyklidil kancelář a ostříhal své nápadné vlasy. Nyní před veškerou mediální pozorností, která se mu dostala, prchl do zahraničí.

reklama

Spekulovalo se o tom, že se Dominik Feri ostříhal z důvodu, aby jej bylo hůře poznat. I tak však bývalého poslance TOP 09 vyfotil jeden spolucestující v letadle.

Přejme Dominikovi, aby v zahraničí načerpal dostatek sil a mohl tak naplno čelit všem problémům, které jej po návratu do Česka opět čekají. Jeho kauzu sexuálního obtěžování již totiž začala řešit policie.

Ve svém prvotním vyjádření na Instagramu se Dominik Feri omluvil za své dřívější nevhodné chování k ženám, sexuální obtěžování však zcela odmítá a bude se proti tomuto nařčení bránit u soudu.

“Není pro mě většího pocitu potupy a osobního selhání než se ohlédnout zpět na situace, kdy jsem se zachoval nevhodně, nepatřičně či negentlemansky. Všechna taková selhání mě mrzí a hluboce a upřímně se za ně omlouvám. Třebaže jsem se z chyb poučil, nelze nic odbýt jenom tím, že jsem byl zkrátka mladý a nyní žiji jinak,” vyjádřil se bývalý poslanec po vypuknutí kauzy.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jaroslav
Jaroslav
1 rok

Možná dostane politický azyl v zemi EU, kde jsou v budování socialismu a internacionální solidarity dál než ČR.

hook
hook
1 rok

UK a TOP09 kryla jeho sexuální násilnosti a tito musí nést následky chování Feriho.

Josef Mašek
Josef Mašek
1 rok

všemohoucí stvořitel přírody nám napovídá kdo je kdo

karel
karel
1 rok

si myslí že asi nedotknutený, ale dělat takové návrhy mladým holkám je nehoráznost.

Edgar cayse
Edgar cayse
1 rok

Omlouvam se uz jsem tak rozcilenej , ze mi preskakujou pismenka a napisi slusne v tomto havlobordelu uz se neni cemu divit – takovekj bordel tady nebyl 100 let §-

Zdenek
Zdenek
1 rok

Pokud je vinen, tvrdý nekompromisní výstražný trest na nejvyšší hranici,aby všichni tací jako on, kteří se dopouští takového to jednání si byli vědomi jaký trest jim bude uložen všem, bez vyjímek …

reklama
11
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x