Dominik Feri utekl od problémů do zahraničí. Cestující ho vyfotil na palubě letadla

dominik feri
Bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri
Foto: DF2015Teplice / Creative Commons / CC0 1.0
Autor: Radek Polívka5. 6. 2021

Dominik Feri po skandálu, kdy se měl dopustit v minulosti obtěžování několika žen, nejprve složil poslanecký mandát, posléze vyklidil kancelář a ostříhal své nápadné vlasy. Nyní před veškerou mediální pozorností, která se mu dostala, prchl do zahraničí.

Spekulovalo se o tom, že se Dominik Feri ostříhal z důvodu, aby jej bylo hůře poznat. I tak však bývalého poslance TOP 09 vyfotil jeden spolucestující v letadle.

Přejme Dominikovi, aby v zahraničí načerpal dostatek sil a mohl tak naplno čelit všem problémům, které jej po návratu do Česka opět čekají. Jeho kauzu sexuálního obtěžování již totiž začala řešit policie.

Ve svém prvotním vyjádření na Instagramu se Dominik Feri omluvil za své dřívější nevhodné chování k ženám, sexuální obtěžování však zcela odmítá a bude se proti tomuto nařčení bránit u soudu.

“Není pro mě většího pocitu potupy a osobního selhání než se ohlédnout zpět na situace, kdy jsem se zachoval nevhodně, nepatřičně či negentlemansky. Všechna taková selhání mě mrzí a hluboce a upřímně se za ně omlouvám. Třebaže jsem se z chyb poučil, nelze nic odbýt jenom tím, že jsem byl zkrátka mladý a nyní žiji jinak,” vyjádřil se bývalý poslanec po vypuknutí kauzy.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Josef Mašek
Josef Mašek
2 dní

všemohoucí stvořitel přírody nám napovídá kdo je kdo

karel
karel
12 dní

si myslí že asi nedotknutený, ale dělat takové návrhy mladým holkám je nehoráznost.

JARDA
JARDA
12 dní

Před takovým ostudným chování , se nedá utéct. Rameno spravedlnosti , ho stejně dostihne. Ostudou ale celé naší společnosti je, že takový to jedinec zasedne do poslanecké lavice. Doufám, že se lidé poučí , koho mají volit.

Edgar cayse
Edgar cayse
12 dní

Omlouvam se uz jsem tak rozcilenej , ze mi preskakujou pismenka a napisi slusne v tomto havlobordelu uz se neni cemu divit – takovekj bordel tady nebyl 100 let §-

Zdenek
Zdenek
12 dní

Pokud je vinen, tvrdý nekompromisní výstražný trest na nejvyšší hranici,aby všichni tací jako on, kteří se dopouští takového to jednání si byli vědomi jaký trest jim bude uložen všem, bez vyjímek …

Hana
Hana
12 dní

Co mu přejete vy, to je vaše věc, ale já mu přeji, aby se mu tam hodně líbilo 😀

Vladimír
Vladimír
12 dní
Reply to  Hana

Aby se mu líbilo v Habeši mu přeji i já. Stále slunce, teplo, životní náklady minimální, takže by mu ty pos.anecké love mohly dlóóóho vydržet ?!

Ferda
Ferda
13 dní

Před trestní odpovědností “vzalo roha” už tolik poslanců, že Feri není ani první, ani poslední. Obyčejného člověka ale zamrzí, že gauner, na kterého sedí vazební důvody “jako p…. na hrnec”, dřepí místo ve vyšetřovačce na Pankráci, v letadle do Itálie…

Edgar cayse
Edgar cayse
12 dní
Reply to  Ferda

Naprosto přesně – podepisuji §kazdej to vidí co se tu děje je to k zblití ne na zvracení.

edgar cayse
edgar cayse
12 dní
Reply to  Ferda

Nebyl zverejnen muj nazor to na veci nic nemeni kazdej normalni clovek si pouze odplivne co se deje v havlobordelu uz 30 let .Napsal jsem neco podobneho jako VY jen jsem napsal barevny apod

10
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x