Like House soupeří s Premiérem Jaromíra Soukupa o titul nejhorší show v historii. Pro většinu diváků je to odpad

like house
Účastníci show Like House, kteří soutěží o výhru 500 000 Kč
Foto: se souhlasem Adama Kajumiho
Autor: Radek Polívka27. 4. 2021

Like House, ve kterém soutěží 7 influencerů o výhru 500 000 Kč, dostává na internetu velkou dávku kritiky. Na vyhlášeném webu ČSFD má krátce po svém startu naprosto katastrofální hodnocení 4 %, přičemž většina uživatelů hodnotí show nejnižším možným stupněm jako odpad.

Úplně nejhorším počinem je na ČSFD momentálně seriál Premiér z dílny Jaromíra Soukupa s hodnocením 2 %. Like House by se svými 4 % skončil v rámci všech show, seriálů a filmů celkově na 3. nejhorším místě. Kromě Premiéra Jaromíra Soukupa by jej ještě předběhl americký seriál Mladí a neklidní z roku 1974.

VyVolení, které vysílala také TV Prima, a ke kterým byl Like House přirovnáván, jsou ohodnoceni ještě velice slušnými 25 %. Jejich velký bratr Big Brother, kterého vysílala ve stejné době TV Nova, však na tom se svými 6 % také není zrovna nejlépe.

Když se podíváme na zahraniční produkci, tak celosvětově úspěšné Too Hot to Handle z Netflixu se na ČSFD těší pozitivnímu skóre ve výši 52 %. Tvůrci Like House dokonce z této úspěšné show okopírovali futuristického moderátora – robota, což neuniklo trefným vtipům na sociálních sítích.

Další reality-show z produkce Netflix s názvem The Circle má dokonce vysokých 67 %, přičemž formát této show je v době covidu po všech stránkách naprosto ideálním.

Pozitivní čísla zahraničních show ukazují, že to jde. Místo laciného kopírování je prostě někdy lepší zakoupit plnohodnotnou licenci a nevymýšlet vlastní bizár, ale hlavně se to musí umět.

A to v Česku očividně neumíme, protože podobně u diváků pohořela nedávno například i show Zlatá maska.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
michal
michal
28 dní

v mém věku těžko hodnotit , ale jak Soukup , tak tyhle netáhla si své publikum bohužel najdou

Zdeněk
Zdeněk
1 měsíc

Co jiného čekat od priblblych youtuberu. Všem doporučuji si najít na YouTube písničku od Řezníka,, Potřebujeme další válku,, tam o těchto zbytečnych pro život pitomcich zpívá. A velice výstižně.

Vojta
Vojta
12 dní
Reply to  Zdeněk

Youtubeři to úplně nejsou. Youtuber je agraelus, stejk, fattypillow. Pleteš si to

Karel
Karel
1 měsíc

kdyby aspoň ty holky občas ukázali kozy

mandarmann
mandarmann
1 měsíc
Reply to  Karel

Neznám nikoho, ale parta je to dutá…

Dave
Dave
1 měsíc

a co ste sakra cekali ? kvalitni podivanou ? videt ty nevedome rozmazlene ksichty, to vyda za vse xD Totalni trash.

Petras
Petras
1 měsíc

Soukup už léta nekoukatelný a neposlouchatelný kam vítr tam plášť.Odpad vlastní televize.

Milli92
Milli92
1 měsíc

Ono by to možná nemuselo být tak trapácký, kdyby tam vybrali influencery/tiktokery, kteří za sebou mají opravdu nějaká kvalitnější content.
Ale s tím, co vybrali, se bohužel nic jiného než pocit: “Je mi trapně za ně!” nedá očekávat.
Ale všichni účastníci ustrnuli někde v rané pubertě, Kajumiho content z velké části spočívá v dělání si srandy z ostatních lidí, případně se natáčí, jak vjíždí do kaluží a ohazuje lidi na chodníku… Žádnou přidanou hodnotu to nemá, nic si z toho nikdo nevezme (Maximálně konstatování – to je ale de*il)…
Nejvíc mě na tom asi vadí celý koncept toho pořadu – průměrný divák takhle hodí veškeré influencery/tiktokery/youtubery do jednoho pytle jako slepice a namachrovaný debílky, co ani neumí uvařit rejži v pytlíku. A přitom je fakt spousta lidí, za kterými nějaká práce je, jsou třeba kontroverzní, nicméně jejich content má hlavu, patu a nějaký přesah.
Pravda ovšem taky je, že ti lepší influenceři do podobný hrůzy jen tak nepůjdou, protože si váží své práce a svého času.
Tenhle pořad je prostě špatně.

Cyril
Cyril
1 měsíc

Tak hlavně ti účastníci /všichni/ je vidět ,že mentálně jsou někde okolo 12 let ,čili pubescenti ,ale chlastají první ligu ,čili morální odpad společnosti

Liškyn
Liškyn
1 měsíc

Kdyby tuto částku dali v této nelehké době na dobročinné účely a nebo na pomoc covidu 19 komu koliv udělají určitě lépe.

Jevgenij
Jevgenij
1 měsíc

Dal jsem tomu 2 x šanci, ale ani jednou jsem to nevydržel déle než 10 minut. Je to naprosto o ničem. 100% brak.

pepa z depa
pepa z depa
1 měsíc

Zcela oprávněně hodnoceno jako odpad. Viděl jsem pouze ukázky – stačilo. Úchylné “formáty” tapu Výměny manželek, Malých lásek či tohoto paskvilu jsou možná vhodné pro průměrného zámořského diváka, ale přece jen si myslím, že naše, potažmo evropské kulturní povědomí je o něco výše…
Takže tak…

Bohna
Bohna
1 měsíc

Šíleně parta magoru hnus

Jan
Jan
1 měsíc

To ze to bude odpad jsme vedeli uz predtim nez to zacli vysilat 😀 . Traparna a proto to taky jede v tom nejmim sledovanym case, v podvecer.

libor
libor
1 měsíc

Takhle, nemám potřebu ani sledovat tenhle Bizár. Mělo by se opravdu regulovat co točit koho zviditelnit a o čem radši vůbec neuvažovat.

Sasasch
Sasasch
1 měsíc

20 minut mého života,které mi užnikdy,nikdo nevrátí.

Karel
Karel
1 měsíc

Pořad pro méně cení. A duševně zaostalí. Totální odpad

Michna Roman
Michna Roman
12 dní
Reply to  Karel

No jak to po Vas ctu tak dusevne zaostaly bych radeji nepsal. Mozna zopakovat zakladku.

Hynek
Hynek
1 měsíc

Nic horšího jsem v životě neviděl…

19
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x