Logika jde stranou. Milion chvilek šíří masivně Babišův program kvůli tomu, abyste si jeho programu nevšímali

babis a milion chvilek
Milion chvilek při návštěvě Babišovy kampaně
Foto: Milion chvilek pro demokracii
Autor: Radek Polívka28. 9. 2021

Milion chvilek pro demokracii ukázal nevyzrálost. Spolek apeluje na své příznivce, aby nereagovali na příspěvky Andreje Babiše na Facebooku, přitom masivně sdílí jeho program a pomáhá mu tak získat nové voliče.

reklama

Milion chvilek zareagoval na sérii podivných, ale zároveň úderných příspěvků na Babišově profilu, které zveřejnil ve svém příspěvku.

“PR tým Andreje Babiše se urval ze řetězu a sází na FB jeden absurdní výkřik za druhým. Prosíme, zkuste si jich nevšímat a nijak na ně nereagovat, ani ironickým smajlíkem nebo komentářem. Celý FB je pak plný těchto populistických hesel. A o to přesně týmu AB před volbami jde,” napsal Milion chvilek na svém Facebooku.

Příspěvek Milionu chvilek obdržel pres 7 tisíc reakcí, více než tisíc komentářů a skoro 2 tisíce sdílení, čímž nechtěně zajistil na Facebooku Babišovi masivní dosah, ve kterém rozšířil jeho úderné programové priority. Udělal tak pro Babišovu kampaň zřejmě víc, než PR tým od tohoto kroku vůbec očekával.

Z pohledu spolku a jeho politických cílů, čímž je primárně odstranění Andreje Babiše z postu premiéra, jde o obrovskou chybou.

I samotná výzva k nereagování na příspěvky Babišova profilu se zřejmě mine účinkem, protože psychika lidí funguje často tak, že když lidi vyzvete, aby něco nedělali, obvykle právě to udělají.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x