Šéfka TOP 09 se vysmívá Havlíčkovi za otevření skiareálů. Neuvědomila si, že vleky a lanovky se používají i v létě

marketa pekarova adamova
Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová
Foto: Facebook Markéty Pekarové Adamové
Autor: Petr Karásek4. 5. 2021

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová je v posledních měsících pověstná svými štiplavými příspěvky na Twitteru. Nyní napsala, že máme ve vládě komiky, protože chtějí od 10. května otevřít vleky a lanovky ve skiareálech.

reklama

Na první pohled tato informace ze strany vlády zní opravdu úsměvně, ale realita je taková, že vleky a lanovky se používají i v létě, proto logicky i jejich otevření 10. května má svůj pozitivní význam.

Markéta Pekarová Adamová ve svých příspěvcích na Twitteru sází hodně na emoce. Nelze se divit, jelikož je před volbami a emoce často rozhodují, ale tentokrát přestřelila, na což ji upozornili samotní uživatelé v komentářích pod příspěvkem.

Další z uživatelů na základě jejího příspěvku zpochybnil zároveň i její kompetenci vládnout v příští vládě.

Jako relevantní informaci považuje termín otevření skiareálů i další uživatel.

Příspěvek zaujal mnoho lidí, o čemž svědčí počet pozitivních reakcí, ale ty přišly primárně od těch, kteří dají na prvotní emoce a nezkoumají výroky do hloubky. Jiní uživatelé se zase vyjadřují ve smyslu, že někdy je lepší mlčet, než za každou cenu něco říkat či psát.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
182 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Honza
Honza
1 rok

Hold nedíváte se paní Pekárkové, špatně se naučila obsah který dostala za úkol mluvit do kola od pana Kalouska a Brandova . P.S. 100x mluvená lež se stane pravdou.

Libuše
Libuše
1 rok

Paní Pekarová vůbec do politiky nepatří a TOP O9 jen škodí

Vladimír
Vladimír
1 rok
Reply to  Libuše

Správně, patří do Maroka, kde se může zase realizovat v humanitárce Člověk v plísni a pomáhat hadrníkům přelézt plot do Ceuty a dostat se tak do EU. Divím se Španělákům, že těch pár km2 nevrátí Maroku a měli by klid. Jo a ještě si může nechat druhou ruku nechat potetovat tím rozsypaným čajem s nějakými blbostmi jako třeba Světu mír, Válka je vůl, BLM, Schwarzenberg forever apod. Levou už má zaplněnou jmény svojí famílie.

Gaba
Gaba
1 rok

Paní Pekarová mi pripomíná kobru, ta taky kolem sebe plive jed.

Jan
Jan
1 rok

Někdy to hold ujede při té neustálé kritice, že paní Pekarová. Tentokrát jste Vy úsměvná postavička CZ politiky a tak se tedy směji, hahaha… 🙂

Miloš
Miloš
1 rok

Ta toho ví hodně málo.

Ladislav
Ladislav
1 rok

Tato dáma mě překvapuje čím dál,tím více.Při každé příležitosti se tváří,že všechno zná a všechno,co řekne ,musí býti pravdou.Jen akorát asi zapoměla na to,že jí skoro nikdo nevnímá jako političku a po volbách na to dojede.

Vladimír
Vladimír
1 rok
Reply to  Ladislav

To byste chtěl moc od humanitárky z Člověka v plísni a managerky z T-Mobilu.

reklama
182
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x