Šéfka TOP 09 vystavila účet současné vládě. Babiš prý může za všechno

pekarova adamova top
Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová
Foto: Facebook Markéty Pekarové Adamové
Autor: Radek Polívka25. 9. 2021

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová vystavila účet současné vládě, ve kterém vzpomíná desetitisíce mrtvých na covid-19, dálnice, státní dluh a kauzu Bečva. Všechno má podle ní jednoho viníka, kterým je premiér Andrej Babiš.

Markéta Pekarová Adamová zareagovala na sérii podivných facebookových textů, které zveřejnil profil Andreje Babiše. “Chtěli by o všem nechat rozhodovat Brusel. To fakt nechci! A co vy?” hlásal Babiš v jednom z nich. “Fanatický Pirátostán nepodpořil růst důchodů. Tohle fakt nechci! A co vy?” stálo například v dalším Babišově příspěvku.

Podle předsedkyně TOP 09 je Babiš jako malé dítě. “To malé vztekající dítě z FB je třeba vrátit do reality,” napsala Pekarová Adamová na svém Twiteru.

Následně vyčetla Babišovi hned několik věcí a přidává pár čísel: “30 451 mrtvých, 20 km dálnic za rok (včetně špatně postavených), 1273 mld. dluhu za 4 roky (absolutní rekord), 8596 hodin nevyšetřena katastrofa na Bečvě,” uvedla šéfka TOP 09.

Podle lídryně koalice Spolu v Praze za všechno zmíněné může premiér Babiš. “Je to vaše vina, pane Babiši. Musíte pryč,” napsala na závěr svého kritického příspěvku. Její příspěvek získal přes 3000 souhlasných reakcí.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
23 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
nedamse
nedamse
26 dní

Nejednodušší je svalit na někoho,že za všechno může a to dovede Pekárova bez studu,totiž nic jiného neumi než jen poukazovat

Milan
Milan
26 dní

Jojo,Babiš může že je to KRAVA nebeská

Vladimír
Vladimír
26 dní

Dělá hrdinku proč se nalepily na ODS, drží se jich jako ….. košile. Její názory jsou na blití

LENKA
LENKA
26 dní

Když se rozdávaly dotace,řvali jste,že je to málo,kdyby jste tam byli vy,je rozpočet 3x větší, ruce pro důchodce jste nezvedla,ale migranty z Afghánistánu by jste vítala s otevřenou náručí, doufám,že spadnete na zadel hodně hluboko

LENKA
LENKA
26 dní

Panebože, zavřete jí nekdo pusu,jediné co umí je Babiš,a co váš Feri ,nebo Kalousek co rozdával dotace knížeti, nikdy by jste se jako strana do vlády nedostali,proto ty spletence, uvidíme po volbách,za mě palec dolů

ALEŠ B
ALEŠ B
26 dní

No ovšem, jak jinak hodme všechno na Babiše ostatní jsou čistí.

Bláža
Bláža
26 dní
Reply to  ALEŠ B

Ostatní nejsou premiéři a nevládnou. Babiš to totálně podělal svým populismem a řízením dle Facebooku. A pak brečí nebo vyhrožuje. Fakt hrdina!

Bláža
Bláža
26 dní

Vláda vládne a je za to vládnutí taky odpovědná. Že nezvládli pandemii je dost jasné. Nebo je vám 30 000 mrtvých málo? Nebo je to snad ta slibovaná důchodová reforma?
Opozice může navrhovat nebo kritizovat, ale určitě za vládnutí neodpovídá.

Scandaal66
Scandaal66
26 dní

Marie Pekarová Adamová…radím dobře…za vaše minulé totální …… vaší vlády zahrabat se pod zem a mlčet…nevystrkovat nos…

jarin
jarin
27 dní

Ale ona seděla na Karlově mostě a rozvolňovala se i se svým guru Ferim,za pomoci kterého se v minulých volbách dostala do sněmovny.I p.s. Němcová se tam s ním fotila.

Bláža
Bláža
26 dní
Reply to  jarin

Nebylo to náááhodou v té době povoleno? Tak proč ne?

Jaroslav
Jaroslav
27 dní

Chtěl jsem to komentovat, ale vyjádřím se stručně: slepice toužící po kohoutovi.

vladimír vesecký
vladimír vesecký
27 dní

Přiblblá, EU násilně nucená elektrode….. za dveřmi, stoupající ceny energií a jejich hrozící nedostatek, který je spojen s mocně propagovanou elektro……, a ona bude otravovat ovzduší s otravou Bečvy, která stejně nejde vyšetřit. Byla taky protestovat v pátek na Malostranském??Kdyby byla bývala zůstala v tom Maroku s Člověkem v plísni, tak udělala to nejlepší ve svém zbytečném existování. Afghoši na polsko-běloruské hranici humanitně dojímají slabší kusy a tuhá zima za dveřmi a co udělá RF po všech těch nenávistných útocích i z naší strany?? Obrátí se na Čínu a Indii. A to z USA už se ozývají, že se na ně Europa nemá spoléhat?!

vladimír vesecký
vladimír vesecký
27 dní

Bóže, co ještě z téhle potetované (rozsypaným čajem jména rodiny) surikaty a Milky nevypadne?! Kdyby ta jejich a její spřátelené partičky byly u lizu v začátku korony, tak by byly zmatené jak lesní včely ještě dnes, ale holt budou ty volby, tak musí nějak přesvědčit ty mladé, krásné, opálené, imigraci vstřícné a vzdělané (většinou humanitně ), převážně mladé lidi s gendrovým smýšlením, jak by to oni ukočírovali, přitom nebyli schopni ukočírovat jednoho Habešana s květákem na palici s jeho sexuálním apetitem, přitom informace měli!!

Bláža
Bláža
26 dní

Tak řízení protiepidemických opatření dle Facebooku bylo rozhodně nejlepší. Akorát těch 30 000 mrtvých je trochu chybička, hmmm?
Normální člověk by to řešil přes epidemiology, ale to by nepřineslo preference.

franta
franta
27 dní

Ani jsem ty bláboly nečetl. Takto to vypadá, když se do politiky cpou vymatlaný ženský. Kde máš ferdu s květákem na makovici ? Už spolu nekopulujete ?

Georgio
Georgio
27 dní

Tahle Kraďouskova soudružka, ze zdixkreditované TOP09, je tak ubohoučká, že její ubohé kecy může brát vážně snad jedině Scwarzenberg. Nechápu jak se ODS může dát do koalice s takovými ubožáky.

Bláža
Bláža
26 dní
Reply to  Georgio

Jestli víte, že Kalousek kradl, a nepodal jste trestní oznámení, pak jste podle zákona spolupachatel. Ale to jste jistě podal, že?

Jana
Jana
27 dní

K této nehezké ženské je škoda každého slova.Jeji nenávist.zloba a závist na úspěch jiných se jí vryla do tváře.

Bláža
Bláža
26 dní
Reply to  Jana

Které “jiné” máte na mysli?

mhad
mhad
27 dní

Kdyby z Vás paní vypadlo něco jiného, člověk by skoro nabyl dojmu, že máte rozumné názory. Ovšem takhle nás obíhá hrůza, že něco takového jako Vy, by mohlo být ve vládě. To i čert se svými spády by byl lepší

helena kropová
helena kropová
27 dní

jasně babiš může i za skvrny na slunci

Bláža
Bláža
26 dní

Nikoliv. Může za 30 000 mrtvých a 65 000,- dluhu na každého občana ČR. Doufám, že je máte doma, protože to bohužel zaplatíme všichni. Nakonec inflací a zvyšováním cen už to začalo. Každý měsíc platíte 400,- na úrocích z dluhu.

23
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x