Šéfka TOP 09 vystavila účet současné vládě. Babiš prý může za všechno

pekarova adamova top
Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová
Foto: Facebook Markéty Pekarové Adamové
Autor: Radek Polívka25. 9. 2021

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová vystavila účet současné vládě, ve kterém vzpomíná desetitisíce mrtvých na covid-19, dálnice, státní dluh a kauzu Bečva. Všechno má podle ní jednoho viníka, kterým je premiér Andrej Babiš.

reklama

Markéta Pekarová Adamová zareagovala na sérii podivných facebookových textů, které zveřejnil profil Andreje Babiše. “Chtěli by o všem nechat rozhodovat Brusel. To fakt nechci! A co vy?” hlásal Babiš v jednom z nich. “Fanatický Pirátostán nepodpořil růst důchodů. Tohle fakt nechci! A co vy?” stálo například v dalším Babišově příspěvku.

Podle předsedkyně TOP 09 je Babiš jako malé dítě. “To malé vztekající dítě z FB je třeba vrátit do reality,” napsala Pekarová Adamová na svém Twiteru.

Následně vyčetla Babišovi hned několik věcí a přidává pár čísel: “30 451 mrtvých, 20 km dálnic za rok (včetně špatně postavených), 1273 mld. dluhu za 4 roky (absolutní rekord), 8596 hodin nevyšetřena katastrofa na Bečvě,” uvedla šéfka TOP 09.

Podle lídryně koalice Spolu v Praze za všechno zmíněné může premiér Babiš. “Je to vaše vina, pane Babiši. Musíte pryč,” napsala na závěr svého kritického příspěvku. Její příspěvek získal přes 3000 souhlasných reakcí.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
23 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
nedamse
nedamse
2 let

Nejednodušší je svalit na někoho,že za všechno může a to dovede Pekárova bez studu,totiž nic jiného neumi než jen poukazovat

Milan
Milan
2 let

Jojo,Babiš může že je to KRAVA nebeská

Vladimír
Vladimír
2 let

Dělá hrdinku proč se nalepily na ODS, drží se jich jako ….. košile. Její názory jsou na blití

LENKA
LENKA
2 let

Když se rozdávaly dotace,řvali jste,že je to málo,kdyby jste tam byli vy,je rozpočet 3x větší, ruce pro důchodce jste nezvedla,ale migranty z Afghánistánu by jste vítala s otevřenou náručí, doufám,že spadnete na zadel hodně hluboko

LENKA
LENKA
2 let

Panebože, zavřete jí nekdo pusu,jediné co umí je Babiš,a co váš Feri ,nebo Kalousek co rozdával dotace knížeti, nikdy by jste se jako strana do vlády nedostali,proto ty spletence, uvidíme po volbách,za mě palec dolů

ALEŠ B
ALEŠ B
2 let

No ovšem, jak jinak hodme všechno na Babiše ostatní jsou čistí.

Bláža
Bláža
2 let
Reply to  ALEŠ B

Ostatní nejsou premiéři a nevládnou. Babiš to totálně podělal svým populismem a řízením dle Facebooku. A pak brečí nebo vyhrožuje. Fakt hrdina!

reklama
23
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x