Seriál Zavolejte porodní sestřičky u diváků značně boduje. Někteří diváci si však stěžují

zavolejte porodni sestricky
Postavy ze seriálu Zavolejte porodní sestřičky
Foto: distribuce BBC
Autor: Simona Dvořáčková10. 7. 2021

Česká televize si připravila pro své diváky na léto vysílání britského seriálu Zavolejte porodní sestřičky, s čímž značně zabodovala. Seriál má od diváků velice kladné recenze a na serveru ČSFD dosahuje výborných 85 %.

Divákům však vadí jediné, a to vysílací čas, na který si často stěžují. Česká televize totiž zařadila seriál o porodních sestřičkách mimo hlavní vysílací čas.

“Byla a jsem unesena každým dílem. Je tam úplně všechno, co život obnáší. Doufám, že se dočkáme reprízy tohoto výjimečného seriálu v hlavním vysílacím čase”, napsala paní Miroslava v diskuzi na stránkách České televize.

“Taky mám problém s pravidelným sledováním kvůli úplně nemožnému vysílacímu času a nemožnosti přehrát v iVysílání,” přidala se diskutérka Martina.

Seriál nesledují pouze ženy, o čemž svědčí i komentář pana Miloslava. “Seriál se fakt povedl. Sice mi některé díly unikly, ale co se dá dělat, když to vysílají v tak nevhodném čase,” který si také stěžuje na vysílací čas.

Diskutující Martin zase označuje seriál za vůbec nejlepší seriál desetiletí. “Už dlouho mě tak nedostal žádný jiný seriál, jako je tenhle. Dlouho jsem si myslel, že jsem tvrďák, ale tohle mě dostává každým dílem. Obsazení, lidskost. Tento seriál si zaslouží, aby se to vysílalo v hlavním vysílacím čase. Třeba na ČT2 jednou týdně, aby nám ty dávky emocí vydrželi co nejdéle. Díky ČT,” napsal divák na stránkách České televize.

Aktuálně 6. sérii fenoménu Zavolejte porodní sestřičky vysílá Česká televize dopoledne a odpoledne. Premiéra nového dílu je na kanálu ČT1 každý všední den okolo 16. hodiny a repríza poté následující pracovní den v 9 hodin.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x