Tereza H. v Česku změnila vizáž. Po návratu z vězení v Pákistánu si dává život do pořádku a má vzkaz i pro ostatní

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
tereza h v cesku
Tereza H. po návratu do Česka
Foto: se souhlasem Terezy Hlůškové
Autor: Simona Dvořáčková28. 6. 2022

Tereza Hlůšková po svém návratu z Pákistánu, kde si odseděla v tamním drsném vězení za pašování heroinu přes 4 roky, výrazně změnila vizáž. Už v ní neuvidíte narco barbie s blonďatými vlasy, nyní působí přirozeně, pokorně, klidně. Co všechno se v jejím životě po návratu do Česka změnilo?

reklama

Psal se leden roku 2018, kdy ji celníci na letišti v Láhauru přistihli se zhruba devíti kilogramy heroinu v kufru. Kvůli svým blonďatým vlasům a vizáží modelky se stala v Pákistánu, kde je jinak pašování drog vnímáno ještě více negativně jako u nás, okamžitě mediální celebritou. Předtím se živila jako modelka a létala všude po světě.

Do Česka se Tereza vrátila až letos v dubnu a doposud se držela v ústranní. Před pár dny si však založila Instagram, kde zveřejnila své aktuální fotky. Blonďatou barbie byste v ní již hledali marně. Vypadá přirozeněji, klidněji, pokorněji.

“Jsem splachovací a zakládám si na své silné povaze, ale netvrdím, že mě nemrzí názory a komentáře lidí, kteří neví ani půlku. No jo, blonďatá mladá bílá holka zadržená v Pákistánu na letišti, to byla opravdu senzace pro některá nejmenovaná media, která ze mě udělala bestii a zlého člověka. Takže se vlastně některým vašim názorům nedivím, TV a internet jsou metla lidstva. Většina lidí dělá chyby, ale musíme se z nich poučit. A žít dál! A o to se teď právě snažím,” napsala Tereza ve svém prvním příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Hlůšková (@terezahluskova_)

Ve svém Instagram Stories přiznala, že se před zatčením živila měsíc jako společnice. Po návratu do Česka si našla normální práci. “Není to společnice ani dealerka, ani nic nelegálního,” ujišťuje všechny případné rýpaly.

Tereza promluvila také v obsáhlém rozhovoru pro magazín Reportér a má po ostatní jasný vzkaz. “Ráda bych apelovala na všechny ostatní, aby se do podobné situace nikdy nedostali. Aby nikdy neřešili svůj život vidinou krátkozrakého výdělku a aby měli rozum a odmítli zdánlivě lukrativní nabídky na focení v cizině a život modelky – tedy pokud se skutečně nejedná o vážně míněnou práci v prostředí profesionálů, kteří jsou zárukou, že dívka nebude zneužita k pašování drog,” řekla v uvedeném rozhovoru.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x