“To je zkušenej kamuflážník.” Influencer se baví na účet premiéra Fialy

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
premier petr fiala
Premiér Petr Fiala
Foto: ODS
Autor: Simona Dvořáčková26. 6. 2023

Známý influencer z Youtube a TikToku pod přezdívkou Starej Fotr, který proslul videoreportážemi z návštěv různých restaurací, si nyní vystřelil z premiéra Fialy. Na svém TikToku zveřejnil satirické video, ve kterém Fiala v jednom ze svých dávnějších proslovů slibuje snižovat daně.

reklama

“Zavazujeme se snížit daně, ale ne pouze pro některé zaměstnance, ale pro všechny,” začíná na videu s vážnou dikcí Fiala, jehož proslov pomyslně sledují v kině postavy ze známého českého seriálu 30 případů majora Zemana. “Žádné progresivní daně, žádné kosmetické úpravy, ale spravedlivé snížení daní,” pokračuje Fiala.

Jeho proslov následně komentují postavy seriálu. “Já jsem nikdy nic tak strašného neviděl,” říká jedna z postav. “To je zkušenej kamuflážník,” ozývá se další postava. “Dělá z nás šaška,” komentuje další z nich. “On je úplně z jinýho světa. Všechno, co říká, je lež,” přidává se další.

Video zveřejnil influencer Starej Fotr na TikToku. “Trochu té politické satiry neuškodí,” píše influencer u videa se široce vysmátým smajlíkem na konci. Video se šíří už i na Facebooku, kde se lidé baví ve velkém na účet premiéra a jeho dřívějších slov v kontextu se současnou realitou a v kombinaci s vtipnými hláškami postav ze seriálu.

Podívejte na původní video Starého Fotra přímo zde. Zaručeně se pobavíte také.

@starejfotroficial Trochu té politické satiry neuškodí 🤣#parodie#fiala#vláda#českásoda#satira#live ♬ původní zvuk – Starej Fotr

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x