Václav Kopta leží s koronavirem ve vysokých horečkách už 10. den, všem nevěřícím poslal ostrý vzkaz

vasek kopta
Václav Kopta leží desáty den v horečkách
Foto: se souhlasem Václava Kopty
Autor: Petr Karásek2. 10. 2020

Známý herec Václav Kopta bojuje již delší dobu s koronavirem a není mu vůbec do zpěvu. Na svém Instagramu se rozepsal o tom, jak nemoc prožívá, a co si myslí o těch, kteří nákazu koronavirem zlehčují.

reklama

“Všichni kdo tvrdí, že Covid je virtuální manipulace, sloužící mocným tohoto světa k jeho ovládnutí, vzkazuju jediné: jste hlupáci a modlete se, aby se tenhle sekáč nepodíval také na vás! Všem ostatním přeju hodně zdraví a koptimismu,” napsal na svém Instagramu.

Herec a moderátor v dalším příspěvku popsal i to, jak u něj nemoc probíhá. “Svůj včerejší příspěvek jsem napsal z těchto (a žádných jiných) důvodů: 1) Je mi fakt zle 2) Do toho mi na FB kamarád pošle fundované vysvětlení, proč se tak děje – může za to Bill Gates a jakýsi Sóros, kteří za pomoci pandemie ovládnou planetu a testováním na Covid onanočipují světovou populaci. No, kdybych neměl už desátý den 39, tak se tomu zasměju,” napsal Kopta.

“Víc mě vytočil příspěvek jiného přítele, kterého si vážím, a který tvrdí, že Covid je virtuální manipulace, která všem(!) světovým politikům umožní nastolit nový řád,” pokračuje v nevěřícné kritice.

“Takže mi jako nic není? Ty propocené noci, ranní zimnice – to je vlastně jenom takový Matrix? Tak proto jsem to napsal, víte? O tom, že je současná situace plná restrikcí, omezení a zákazů, politicky zneužitelná – tak o tom žádná! Ale to se zdaleka netýká pouze nás! Ale to bych zabředl do politiky a to nechci. A víte proč? Nemám ji rád. Ozvu se až toho šmejda porazím! Buďte zdrávi,” zakončil svůj příspěvek Kopta.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x