Andor Šándor jako Horst Fuchs. Pokud koupíte kryt do hodiny, máte druhý kryt zcela zdarma

Glosa
Názor autora
Upozorňujeme čtenáře, že následující text je publicistickým článkem, který obsahuje názor autora.
andor sandor
Bezpečnostní expert Andor Šándor
Foto: OISV / Creative Commons / CC BY-SA 4.0
Autor: Simona Dvořáčková26. 5. 2022

Bezpečnostní expert, kterého si lidé oblíbili kvůli zajímavým komentářům k válce na Ukrajině, se ukázal jako marketingový lišák. Všichni s napětím očekávali, co nám expert, jehož revírem je bezpečnost, na své dnešní tajemné tiskové konferenci asi tak důležitého sdělí. A dočkali jsme se akorát reklamy na kryt, což asi opravdu nikdo nečekal.

reklama

Revoluční hrnce legendárního Horsta Fuchse z teleshoppingu tak dokonale nahradily perfektní multifunkční kryty. Jako bych slyšela Horsta říkat – a pokud si koupíte kryt do hodiny, máte druhý kryt zcela zdarma. A to ještě není všechno, jak by originální Horst pravil.

No není to všechno. Andor Šándor touto reklamní akcí naprosto ztratil svůj kredit, kdy mu i někteří lidé dokonce naivně fandili v kandidatuře na prezidenta. Na druhou stranu zdarma to pravděpodobně nedělal, a tak ztrátu morálního kreditu nahradil jistě k vlastní spokojenosti kredit na bankovním účtu.

Je úplně jedno, že vás kryt neochrání před jaderným útokem, když můžete mít druhý zdarma. A to se prostě vyplatí, když si opět vypůjčím Horstovu hlášku. No a když nezuří žádná krize, tak kryt využijete jako vinný sklep, to už máte dva za cenu jednoho, a proto objednávejte a volejte.

Zajímavé, jak se z bezpečnostního experta může v mžiku stát obchodník s bunkry. Co nám nový Horst nabídne příště? Že by ještě lepší, revolučnější a úžasnější bunkr? Nechám se překvapit, i když už mě po tomto nepřekvapí asi nic.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x