Vítězný Vláďa ze Survivoru prozradil, že věděli o válce už na ostrově. A v čem to měly celebrity lehčí?

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
survivor
Vítěz Survivoru Vladimír Čapek
Foto: distribuce TV Nova
Autor: Simona Dvořáčková26. 5. 2022

Diváci předpokládali, že pro účastníky Survivoru, kteří odjeli na ostrov už začátkem ledna, tedy ještě dávno před ruskou invazí na Ukrajinu, bude šok, jakmile přijedou domů a zjistí, co se nedaleko našich hranic děje. Podle Vláďových slov však o válce na Ukrajině věděli už na ostrově. V podcastu prozradil například i to, v čem to podle něj měly celebrity lehčí.

reklama

Vítěz Survivoru Vladimír Čapek alias Vláďa se objevil v podcastu na Youtube s názvem U Kulatého stolu. Moderátoři čerstvého vítěze vyzpovídali několika otázkami. Nás zajímalo to, co jsme ještě neslyšeli.

Oblečení si museli vzít soutěžící podle pokynů televize bez viditelných značek. To však neplatilo u Youtubera GoGa alias Daniela Štrauch, který nosil kraťase s logem značky Under Armour. Jaký to kontrast oproti obyčejným bavlněným, co měl celou hru na sobě Vláďa, který pokyny poctivě dodržel. “Nalijme se čistého mléka. Situace lidí, kteří byli pozváni do soutěže a situace lidí, kteří si prošli konkurzem, byly prostě odlišné. To, co prošlo Danielovi z pozice člověka, který je s 1 milionem sledujících na internetu slavný, tak je trošku jiné než u nějakého ajťáka Vládi z Prahy,” naráží vítěz Survivoru na rozdílný přístup k celebritám.

Moderátory také zajímalo, zda by produkce zasáhla do děje, pokud by šli soutěžící utrhnout některou jedovatou rostlinu nebo se přiblížili nějakému nebezpečnému zvířeti. “Ta reality show probíhá tím způsobem, že máte nějakou část štábou s sebou na tom ostrově nonstop. Je tam třeba i noční kameraman, jsou tam nonstop doktoři k dispozici. Je tam i hlídka, která hlídá, aby nepřijel nikdo cizí. Bylo nám řečeno, že cokoliv k jídlu najdete, zkonzultujte to s hlídačem, který je místní a zná to tam. Ten nám vždycky řekl, tohle je dobrý – tohle není dobrý,” odpovídá Vláďa na zajímavou otázku.

Produkce prolomila informační embargo a soutěžící v průběhu hry informovala o válce na Ukrajině. “Informovali nás o tom, co se stalo ve světě, ale zároveň nás uklidnili, že nikdo z našich blízkých není tímto konfliktem zasažen,” řekl Vláďa. “Myslím, že hlavním z důvodů bylo to, že jeden kluk – kameraman pocházel z Ukrajiny, který žil na Slovensku, a my jsme na něm poznali, že je nějaký nesvůj,” popisuje dále bezprostřední vliv války na jejich natáčení.

Vláďa se dokonce objevil při jedné odměně v pozdní fázi Survivoru s protiválečným tričkem. Tričko s nápisem “Mír, ne válku” si však podle svých slov koupil už na konci minulého roku v Praze. “Nemělo to nic společného s pozdějším děním, během našeho pobytu na ostrově, na Ukrajině. Vybral jsem si ho proto, že věřím, že jeho sdělení či odkaz vyjadřuje něco, co nikdy nevyjde z módy, je a bude platné navždy,” vysvětlil více na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ?Vláďa? (@survivor.vlada)

Kdyby vás zajímali i jiné zákulisní informace ze Survivoru jako například, kolik show stála, zda používali žiletky nebo kam chodili na velkou, podívejte i na tento dřívější článek.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x