Babiš se vyfotil na koncertu Ewy Farne. Zpěvačka se cítí zneužita

babis farna
Andrej Babiš se fotí na koncertu Ewy Farne
Foto: Facebook Andreje Babiše
Autor: Petr Karásek8. 8. 2021

Andrej Babiš v posledních dnech v kampani očividně zařadil vyšší rychlostní stupeň. Ještě před sobotní autogramiádou v Průhonicích dorazil v pátek na koncert zpěvačky Ewy Farne, který se odehrával v Třebívlicích na Litoměřicku.

reklama

Babiš se na svém Facebooku pochlubil fotkou pořízenou na koncertu Ewy Farne. “Koncert Ewy Farne ve Vinařství Johann W ve Třebívlicích jsem si moc užil,” napsal k příspěvku.

Samotné zpěvačce se však takové počínání příliš nelíbí, o čemž dala vědět Babišovi veřejně přímo na jeho Facebooku.

“Snažím se lidi skrze hudbu spíš pojit a politiku na koncerty netahat. A je mi hodně nepříjemné, že jste ji tam přivedl. Cítím se zneužita,” napsala Farná pod příspěvek premiéra.

Nemíchat politiku do koncertování a své muziky je chvályhodný postoj. Ne každému zpěvákovi či zpěvačce se to v dnešní době daří. Komentář zpěvačky tak získal dokonce téměř dvojnásobný počet reakcí než původní příspěvek.

Následující den poté Babiš absolvoval předvolební autogramiádu v Průhonicích, kde i žije. Ani sobota se však neobešla bez komplikací – premiér schytal ránu vajíčkem a na akci se nachystal i Milion chvilek pro demokracii.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
vankr
vankr
10 měsíců

Zneužitá polská almara?

pepa
pepa
10 měsíců

je to husa

Scandaal66
Scandaal66
10 měsíců

Eva nechtěně nahonila Andreji politické body…

Edgar cayse
Edgar cayse
10 měsíců

Tenhle svět uz je tezce v anusu za chvili mě bude někdo diktovat kam mam jit na koncert , festival na jakou kapelu a s kym se fotit a a zda li si muzu dat pivo ci genderove a rasove vyvazenou zmrzlinu – nejak ta slavna demokracie prerusta v totalitičku větší nez pred 89 asi tak – jeste zbyva aby bylo spolu s testem na covid povinnost pokleknout jak na koncerte ci sportovnim zapase spolu s HNFto svet se asi po..l§

Helys
Helys
10 měsíců

No a co? Na koncert může každý kdo si koupí listek. A Eva ať z toho nedělá takový problém. Fotí se tam kde kdo a dává to na sociální sítě taky. Panebože mluvit o tom, že se cítí zneužita je kapitálni hovadina. Je nějaká zbytečně přecitlivěla a sebestredna.

Jindra
Jindra
10 měsíců

Souhlas!

reklama
12
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x