Babiš se vyfotil na koncertu Ewy Farne. Zpěvačka se cítí zneužita

babis farna
Andrej Babiš se fotí na koncertu Ewy Farne
Foto: Facebook Andreje Babiše
Autor: Petr Karásek8. 8. 2021

Andrej Babiš v posledních dnech v kampani očividně zařadil vyšší rychlostní stupeň. Ještě před sobotní autogramiádou v Průhonicích dorazil v pátek na koncert zpěvačky Ewy Farne, který se odehrával v Třebívlicích na Litoměřicku.

Babiš se na svém Facebooku pochlubil fotkou pořízenou na koncertu Ewy Farne. “Koncert Ewy Farne ve Vinařství Johann W ve Třebívlicích jsem si moc užil,” napsal k příspěvku.

Samotné zpěvačce se však takové počínání příliš nelíbí, o čemž dala vědět Babišovi veřejně přímo na jeho Facebooku.

“Snažím se lidi skrze hudbu spíš pojit a politiku na koncerty netahat. A je mi hodně nepříjemné, že jste ji tam přivedl. Cítím se zneužita,” napsala Farná pod příspěvek premiéra.

Nemíchat politiku do koncertování a své muziky je chvályhodný postoj. Ne každému zpěvákovi či zpěvačce se to v dnešní době daří. Komentář zpěvačky tak získal dokonce téměř dvojnásobný počet reakcí než původní příspěvek.

Následující den poté Babiš absolvoval předvolební autogramiádu v Průhonicích, kde i žije. Ani sobota se však neobešla bez komplikací – premiér schytal ránu vajíčkem a na akci se nachystal i Milion chvilek pro demokracii.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
13 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
vankr
vankr
1 měsíc

Zneužitá polská almara?

pepa
pepa
1 měsíc

je to husa

Scandaal66
Scandaal66
1 měsíc

Eva nechtěně nahonila Andreji politické body…

Edgar cayse
Edgar cayse
1 měsíc

Tenhle svět uz je tezce v anusu za chvili mě bude někdo diktovat kam mam jit na koncert , festival na jakou kapelu a s kym se fotit a a zda li si muzu dat pivo ci genderove a rasove vyvazenou zmrzlinu – nejak ta slavna demokracie prerusta v totalitičku větší nez pred 89 asi tak – jeste zbyva aby bylo spolu s testem na covid povinnost pokleknout jak na koncerte ci sportovnim zapase spolu s HNFto svet se asi po..l§

Helys
Helys
1 měsíc

No a co? Na koncert může každý kdo si koupí listek. A Eva ať z toho nedělá takový problém. Fotí se tam kde kdo a dává to na sociální sítě taky. Panebože mluvit o tom, že se cítí zneužita je kapitálni hovadina. Je nějaká zbytečně přecitlivěla a sebestredna.

Jindra
Jindra
1 měsíc

Ewu Farnou jsem docela brala a měla ráda, ale teď teda hodně klesla! Jak si může zrovna ona vybírat, kdo na její koncert smí a kdo ne!!?? Zařadila se mezi Čvančarku a Štěpánovou na dno.

JARDA
JARDA
1 měsíc

Ewa Farna. Zpěvačka se cítí zneužita? Pro boha živoucího, co je to za zpěvačku. Babiš udělal chybu, že na ten její koncert vůbec chodil. Já bych na ní nešel a nedal ani flok. Kdyby zpívala do vody, tak by z toho mohl být hovězí vývar. Asi tak.

Jindra
Jindra
1 měsíc
Reply to  JARDA

Souhlas!

Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc

Platí si poradce kteří by ho měli upozornit na to kde může sbírat volební preference a kde je může ztratit….holt pařez zůstane pařezem a ……….

helena-kr
helena-kr
1 měsíc
Reply to  Josef Mašek

to jako nemůže jít na koncert nebo je mu vyhrzeno kde se smí a nesmí pohybovat fotit apod?

Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc
Reply to  helena-kr

…a proč by jako nemohl jít na jakýkoliv koncert…to jako a fotit se kde chce a s kým chce ty helenko vypatlaná!!!….může jít přeci kam chce….to jako….nic takového jsem nepsal že něco nesmí…to jako vypatlaná…to jako….ať jsi chodí kam chce….to jako politik může a za to na rozdíl od nepolitiků sbírá volební body a preference nebo je ztrácí….to jako ….to jako

Libor
Libor
1 měsíc

A to jako nemůže jít kam chce, to je teda smutné.

Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc
Reply to  Libor

Může jít kam chce třeba i na swingersparty…

13
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x