Rakušan vyčítá Babišovi, že přešel přes křížky na zemi, které tam namaloval Milion chvilek. Měl se prý uklonit

krizky v pruhonicich
Babiš přechází křížky, které namaloval Milion chvilek pro demokracii
Foto: Milion chvilek pro demokracii
Autor: Radek Polívka7. 8. 2021

Ukázkou zoufalé kampaně a nekonečně neúspěšné strategie, kterou je antibabiš, je vyjádření předsedy Starostů Víta Rakušana o tom, že se Andrej Babiš neuklonil křížkům na zemi, které zde v Průhonicích namaloval spolek Milion chvilek pro demokracii.

reklama

Andrej Babiš v rámci předvolební kampaně uspořádal na náměstí v Průhonicích, ve kterých i bydlí, autogramiádu s voliči. Členové Milionu chvilek pro demokracii v těchto místech nakreslili na zemi křížky, jenž mají symbolizovat velké množství lidí, kteří zemřeli během pandemie koronaviru. Spolek dává tato úmrtí za vinu právě premiérovi.

Na tuto událost zareagoval i předseda Starostů Vít Rakušan, který Babiše zkritizoval za to, že namalované křížky na zemi přešel. Měl se jim prý uklonit.

Místo toho, aby šéf Starostů v kampani vysvětloval lidem, co by chtěl naší zemi pozitivního přinést, tak se on i někteří další opoziční politici až obsesivně soustředí na osobu současného premiéra. Je to strategie, která už mnohokrát selhala, a je možné, že i díky tomu Babiš opět vyhraje volby.

Na nesmyslnost osočení ze strany Víta Rakušana naráží i uživatel Pavel.

Každé takovéto kopnutí si do Babiše akorát utvrdí jeho voliče v tom, proč jej a jeho hnutí ANO na podzim volit. Navíc, když se jedná o tak lacinou narážku, protože Andrej Babiš prostě objektivně nemohl mít tušení, že křížky na chodníku namaloval Milion chvilek pro demokracii a k čemu vůbec mají sloužit. Nehledě na to, že šlo dost možná i o vandalismus.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
vladimír vesecký
vladimír vesecký
1 rok

Hlavně měli michvilprdi dostat nějakou pořádnou pokutu za poškozování obecního majetku, a klidně i nějakou tu dobře mířenou dlaňovku z forhandu a backhandu, sebranka protestantská. Co si to vůbec dovolují, trotlové. Ať jsou rádi za dnešní režim, za dřívějška by ani nestačili vyndat štětce a dostali by po chrbátu VUMLem (vulkanizované učení marx.leninismu), tím černým, co dělá to modré a byl by od nich klid a vyvežení dáááleko za Průhonice, aby se prošli a přišli na něco prospěšnějšího.

pepa
pepa
1 rok

on je nemocný stále a to touhou po moci

Scandaal66
Scandaal66
1 rok

Další body Babišovi…opozice se snadno odkrágluje sama…

Honza Jelínek
Honza Jelínek
1 rok

Vzhledem k tomu že je Babiš spolu se čtyřmi nově jmenovanými nemehly za ministry zdravotnictví za rok co vedli spolu s ním velmi neúspěšný boj s covidem kde nás v počtu našich mrtvol předehnali nakonec, jen taky takový chudáci, jako Maďaří, kde “vládne” stejný šmejd jako dnes u nás o nějaké desítky oběti takže máme. jako oni až 3x tolik obětí než ostatní okolní země a nejen ty při přepočtu na milion obyvatel bych si dával pozor být ním na ty kříže šlapat. Ale od tak odporného člověka mě nedostatek úcty ke svým obětem nepřekvapuje. Když dokáže přísahat na zdraví svých dětí a přitom křivopřísežně lhát.

helena-kr
helena-kr
1 rok

malíře křízků obvinit z vandalismu uložit vysokou pokutu a přinutit dlažbu vyčistit nejlépe pomocí kartáčku na zuby

Marta
Marta
1 rok

Pan Rakušan se může jít poklonit, nikdo mu nebrání. A pak by to mohl s Miliónem chvilek uklidit. Zneužívat obětí Covidu takovýmto způsobem je ubohé a nechutné.

reklama
19
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x