Rakušan vyčítá Babišovi, že přešel přes křížky na zemi, které tam namaloval Milion chvilek. Měl se prý uklonit

krizky v pruhonicich
Babiš přechází křížky, které namaloval Milion chvilek pro demokracii
Foto: Milion chvilek pro demokracii
Autor: Radek Polívka7. 8. 2021

Ukázkou zoufalé kampaně a nekonečně neúspěšné strategie, kterou je antibabiš, je vyjádření předsedy Starostů Víta Rakušana o tom, že se Andrej Babiš neuklonil křížkům na zemi, které zde v Průhonicích namaloval spolek Milion chvilek pro demokracii.

Andrej Babiš v rámci předvolební kampaně uspořádal na náměstí v Průhonicích, ve kterých i bydlí, autogramiádu s voliči. Členové Milionu chvilek pro demokracii v těchto místech nakreslili na zemi křížky, jenž mají symbolizovat velké množství lidí, kteří zemřeli během pandemie koronaviru. Spolek dává tato úmrtí za vinu právě premiérovi.

Na tuto událost zareagoval i předseda Starostů Vít Rakušan, který Babiše zkritizoval za to, že namalované křížky na zemi přešel. Měl se jim prý uklonit.

Místo toho, aby šéf Starostů v kampani vysvětloval lidem, co by chtěl naší zemi pozitivního přinést, tak se on i někteří další opoziční politici až obsesivně soustředí na osobu současného premiéra. Je to strategie, která už mnohokrát selhala, a je možné, že i díky tomu Babiš opět vyhraje volby.

Na nesmyslnost osočení ze strany Víta Rakušana naráží i uživatel Pavel.

Každé takovéto kopnutí si do Babiše akorát utvrdí jeho voliče v tom, proč jej a jeho hnutí ANO na podzim volit. Navíc, když se jedná o tak lacinou narážku, protože Andrej Babiš prostě objektivně nemohl mít tušení, že křížky na chodníku namaloval Milion chvilek pro demokracii a k čemu vůbec mají sloužit. Nehledě na to, že šlo dost možná i o vandalismus.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
20 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
vladimír vesecký
vladimír vesecký
1 měsíc

Hlavně měli michvilprdi dostat nějakou pořádnou pokutu za poškozování obecního majetku, a klidně i nějakou tu dobře mířenou dlaňovku z forhandu a backhandu, sebranka protestantská. Co si to vůbec dovolují, trotlové. Ať jsou rádi za dnešní režim, za dřívějška by ani nestačili vyndat štětce a dostali by po chrbátu VUMLem (vulkanizované učení marx.leninismu), tím černým, co dělá to modré a byl by od nich klid a vyvežení dáááleko za Průhonice, aby se prošli a přišli na něco prospěšnějšího.

Scandaal66
Scandaal66
1 měsíc

Další body Babišovi…opozice se snadno odkrágluje sama…

Honza Jelínek
Honza Jelínek
1 měsíc

Vzhledem k tomu že je Babiš spolu se čtyřmi nově jmenovanými nemehly za ministry zdravotnictví za rok co vedli spolu s ním velmi neúspěšný boj s covidem kde nás v počtu našich mrtvol předehnali nakonec, jen taky takový chudáci, jako Maďaří, kde “vládne” stejný šmejd jako dnes u nás o nějaké desítky oběti takže máme. jako oni až 3x tolik obětí než ostatní okolní země a nejen ty při přepočtu na milion obyvatel bych si dával pozor být ním na ty kříže šlapat. Ale od tak odporného člověka mě nedostatek úcty ke svým obětem nepřekvapuje. Když dokáže přísahat na zdraví svých dětí a přitom křivopřísežně lhát.

helena-kr
helena-kr
1 měsíc

malíře křízků obvinit z vandalismu uložit vysokou pokutu a přinutit dlažbu vyčistit nejlépe pomocí kartáčku na zuby

Marta
Marta
1 měsíc

Pan Rakušan se může jít poklonit, nikdo mu nebrání. A pak by to mohl s Miliónem chvilek uklidit. Zneužívat obětí Covidu takovýmto způsobem je ubohé a nechutné.

Abrdy
Abrdy
1 měsíc

Rakušan víš proč nikdy nezvítězíte s udavači pirátu protože nic jiného neumíte jen křivárny,podrazy,udávat,špinit zneužívat cokoliv proti premirovi a to je málo i na takového trola jako si ty!! křížky nevzdělaného Mináře a jeho ovcí je uroven pražského nevzdělance,tuneláře,obecného blba placeného kmotry k špinění premiera.

vankr
vankr
1 měsíc

Vykuločko považuje čmáranici pitomečků za náboženský symbol?

jitka
jitka
1 měsíc
Reply to  vankr

Rakušan a opozice by se měla omluvit mrtvým …my máme nejlepšího premiéra a za své zesnulé chodíme na hřbitov…d…..milionchvilek jsou d…..

Novák
Novák
1 měsíc

Rakušane ty protekční trapáčku ty se chytni s fetkou Bartošem za ruce a skoč te společně do Macochy ať přestanete otravovat a prudit !! Máte to marné ač nevolím ANO tak vyhraje protože když poslouchám lidi kolem sebe tak dost z nich má již plné zuby vašich každodeních utoku na Babiše !

Petr
Petr
1 měsíc

Pan Rakušan, po svých skandálech coby starosta Kolína měl raději mlčet.

Jiri
Jiri
1 měsíc

Já bych si počkal na Rakušana a až by se poklonil, tak bych jej nakopnul do zadní části, aby si vzpomněl kdo má největší zásluhu na tom, že pandemie měla u nás tolik obětí. Byla to opozice a její útoky proti nařízením vlády, stvanim lidi vesměs těch hloupejsich a tím podporován šíření víru mezi občany. Byt Rakušanem, tak raději držím h… na uzdě.

Milan Bartoň
Milan Bartoň
1 měsíc

Rakušan opět zcela mimo mísu, ostatně jako vždy.Nějaký živočich chudý duchem cosi prohlásí za pietu a všichni mají jeho zcešstný nápad respektovat? Ptám se proč.

Alfon Prajzak
Alfon Prajzak
1 měsíc

Ten,kdo ty kříže namaloval na náměstí,by je měl vlstnoručně umýt. Na kolena a hadr do ruky a pucovat, ty zmetku.
Takto zneuctívat klříže může jen tupý …..
Jsem věřící křesťan.

Lenka
Lenka
1 měsíc
Reply to  Alfon Prajzak

To je patrné že jste křesťan, láska z bližnímu svému Vám nic neříká, úcta a pokora. Jen symbol je pro Vás důležitý. Tak to, ale Pan Ježíš nechtěl milý pane

leoš
leoš
1 měsíc

no . ten Rakouskej už neví jak se má zviditelnit . je to politická O , tak musí pořád jen provokovat aby se oněm mluvilo . však mu to lidé v říjnu spočítají . . . .

Jirka_7
Jirka_7
1 měsíc

Přesně tak. Kdyby vládli lidé typu Rakušana nebo Piráti, tak by určitě nikdo v ČR nezemřel…

Anna
Anna
1 měsíc

Andrej Babiš má pandemií těžkou situaci,jako žádná vláda od roku 1990.Zvládá ji se ctí.Že opozice neustále štve proti němu a ponouká lidi aby se neočkovali a nedodržovali nařízení hygienika! Za ty mrtvé v žádném případě nenese vinu AB.Kdo pořádal protesty bez roušek a rozestupů,příznivci Milionu chvilek si na Staroměstském náměstí rozdělily viry a rozjeli se do svých domovů.Mnozí umělci ponoukají proti vakcinaci a přitom by měli hlavně mladé nabádat aby ji podstouvili,vždyť se chtějí vrátit k nomálnímu životu a veřejně vystupovat.Vakcinace je jediná cesta.

jirka
jirka
1 měsíc
Reply to  Anna

A jak pomůže vakcinace lidi se vrátit k běžnému životu?

JARDA
JARDA
1 měsíc

Vít Rakušan?: Hodilo by se říci, že tonoucí se i stébla chytá. Zřejmě prodělal v mládí nějakou nemoc , o čem svědčí ty vyvalené očiska.

pepa
pepa
1 měsíc
Reply to  JARDA

on je nemocný stále a to touhou po moci

20
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x