Debakl kandidáta na premiéra: Bartoše porazil v hlasování i komunista

bartos ivan
Pirátský kandidát na premiéra Ivan Bartoš
Foto: Česká pirátská strana
Autor: Petr Karásek26. 8. 2021

K obrovskému překvapení došlo v semifinále pořadu Šťastná volba, který na serveru Seznam Zprávy uvádí Jindřich Šídlo. Do duelu zde nastoupil předseda Pirátské strany a zároveň kandidát na premiéra Ivan Bartoš proti řadovému poslanci KSČM.

Již dříve zde proti zástupkyni Trikolóry prohrála i Markéta Pekarová Adamová, která je lídryní koalice Spolu v Praze, ale porážka přímého kandidáta na premiéra proti zástupci strany, která se pohybuje okolo 5% volitelnosti, se opravdu nečekala.

Komunista Leo Luzar vyhrál na serveru Seznam Zprávy semifinálové hlasování nad Pirátem Bartošem se ziskem 64,2 % hlasů.

Nejedná se o nějaký náhodný průzkum, ale o poměrně relevantní hodnocení reálných uživatelů na seriózním serveru. Pokud tedy byli doposud politici Pirátů v klidu, tohle hlasování, ve kterém neuspěl jejich kandidát na premiéra, by pro ně mělo být varovným prstem.

Piráti zaznamenali v posledních měsících prudký propad preferencí. Pozitivní náladu v Pirátském táboru poté nepřineslo ani hlasování v pořadu Jindřicha Šídla, kterého se zúčastnilo 27 528 čtenářů.

Do finále Šťastné volby tak postupuje komunista Leo Luzar a šéfka Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková, která v semifinále porazila Roberta Šlachtu a jeho Přísahu. Finále proběhne na serveru Seznam Zprávy v pondělí 30. srpna.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
88 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Hála
Jan Hála
1 měsíc

Bartoš účelově lže, kvůli volbám nasadil kritický odstup od migrantů, které ještě nedávno vítal, věřit jeho prozření může jen hlupák nebo český student. Před 2 lety byl na internetu na manifestaci ve Španělsku za multietnickou kulturu pod transparentem s tímto nápisem. Jako vládní politik by byl naší zemi nebezpečný

Komunista bez místa
Komunista bez místa
1 měsíc

Tohoto zhulence s jeho žvásty na téma přípravy naší děsivé budoucnosti by měl porazit snad asi každý.

Jarek
Jarek
1 měsíc

Komunisti jsou prostě komunisti, všichni vědí, co od nic čekat. Ale piráti? Tato strana která se tváří, jako demokracie sama. Stačí, ale když se její členové zapomenou přetvařovat a začnou mluvit otevřeně. Vypadnou, z nich názory, od anarchie, přes marxismus, až po národní socialismus. Je velice smutné, že ostatní strany jsou ochotné, se s něčím takovým domlouvat, na budoucí vládě. PIRÁTI = NEVOLITELNÍ

Jan Hála
Jan Hála
1 měsíc
Reply to  Jarek

piráty jsou nadšeni jen hloupí studentící, jimž se líbí drzost, lež a nezodpovědnost, jež z pirátů přímo čiší

Josef
Josef
1 měsíc

Piráti a Starostové nespoléhejte na preference které vám média uděluji a možná si myslíte že máte mladé voliče ale které neoslovujete,
Můj odhad je ANO 33%, Piráti Starostové 15%, Spolu13%, SPD 11%,ČSSD 8% , KSČM 7% Přísaha 6% zbytek

Zdeněk
Zdeněk
1 měsíc

Proboha kdo to může volit???Piráti jsou takový český Taliban

Jan Hála
Jan Hála
1 měsíc
Reply to  Zdeněk

piráti jsou hlavně posedlí mocí a penězi, jejich činy se rozcházejí se slovy

Petr
Petr
1 měsíc

Naše opozice, bez komentáře. Bez dlouhodobé podpory médií by neexistovala.

Jiří Štolba
Jiří Štolba
1 měsíc

Kdo si nepamatuje svoji minulost, je odkázán ji znovu prožít. Kdo volí komouše, je buď sám komouš, estébák, nebo ….., ať jako soupeř stojí kdokoliv.

Jiří
Jiří
1 měsíc

Smažka se moc nepředvedla.

Jarda
Jarda
1 měsíc

To snad není možné! Seznam se určitě spletl. Fandí přece jen “demokratickým stranám”, že? Myslím, že na ty mimoně stačí obyčejný člověk s nějakou životní zkušeností. Místo, aby mladým nabídli např. dostupné bydlení, nabízejí migranty, drogy a “manželství” stejnopohlavních. Člověk se jim raději vyhne.

Petr Kopejska
Petr Kopejska
1 měsíc

Souboj mezi panem Bartošem a Luzarem jsem slyšel. Odpovědi pana Bartoše byly věcné, jasné a reálné. To, co předvedl pan Luzar, bylo velmi tristní! Když jsem hlasoval, tak jsem se vyděsil z toho, kolik procent lidí hlasovalo pro pana Luzara. Celé to vnímám jako debakl hlasujících, kteří dali hlas panu Luzarovi! To už je fakt děs a běs nebo cíleně zmanipulované! A následně to označit jako debakl pana Bartoše a navážet se dál do pirátů!!! To je fakt ubohost! Čau, nelidi!

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  Petr Kopejska

Jdi se vycpat zastánče ultra levičáku feťáku vítaču migrošu zastancu sexualních pošahancu špindiru z Antify Bruselským vlezdopr…. !!

Jarda Matula
Jarda Matula
1 měsíc
Reply to  Novák

Taky se neumíte chovat!!

Stanislav
Stanislav
1 měsíc
Reply to  Novák

Pěkně jste to vyjmenoval. Na vás a vám podobných stačí jedno slovo – ……. A navíc takový typický trollovský nick (přezdívka).

Pepa
Pepa
1 měsíc
Reply to  Petr Kopejska

Jsi tady zas někdo ukakl..

Roman
Roman
1 měsíc
Reply to  Petr Kopejska

Kopejsko, co jste napsal nemůžete myslet vážně.

Dana
Dana
1 měsíc
Reply to  Petr Kopejska

My se zase podivovali nad panem Bartošem, co plácá za nesmysly ….a vůbec dnes neberu to,že pan Luzar je komunista….je to člověk o hodně chytřejší a zkušenější než Bartoš….

Jarda Matula
Jarda Matula
1 měsíc
Reply to  Petr Kopejska

Naučte se přijímat prohru.

Josef
Josef
1 měsíc

Piráty a Bartoše, zahodíme do koše!

Václav
Václav
1 měsíc

Už jsem rozhodnutý. Pokud bude Bartoš premiérem a Kalousek prezidentem, tak emigruji na Kubu. Tam mají alespoň výborný rum.

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  Václav

Musíte dělat vše pro to aby ta havěť Piráti+Stan nezískali ani 18% hlasu !

Jaroslav
Jaroslav
1 měsíc

Není se co divit. Bolševik aspoň nefetuje a nechce sem tahat mohamedány.

Dana
Dana
1 měsíc

Vybrat si mezi těmito, tak zaručeně poslance Luzara, je to fešák a zkušený pán co postavil i psí boudu….

Jaroslav Janek
Jaroslav Janek
1 měsíc
Reply to  Dana

Ano, alespoň postavil psí boudu. Co postavil ten strhaný dreďák?

Dana
Dana
1 měsíc

Všichni víme, jak to dnes chodí mediím nikdo nevěří a na tož průzkumům….když vedli piráti a STAN tak to bylo nahrané a lidé , aby mediálním kašparům a průukumníkům jednoduše lhali, a tímto dávali paňácům co se živí nepoctivě a nic jiného neumí jen plácat hubou najevo, jak jimi pohrdají….

Uncle Hell
Uncle Hell
1 měsíc

… a kdo se tomu diví. asi už neplatí, že lháři s dredama ve fraku každý věří … !!
😎

Ivo Doležal
Ivo Doležal
1 měsíc

Tak hurá!….. Do hrobu..

zdeněk
zdeněk
1 měsíc

Piráty a Bartoše odmítá volit podle necenzurovaného průzkumu na Facebooku 4 miliony voličů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaroslav
Jaroslav
1 měsíc

Považovat tu žumpu, která si říká Seznam zprávy za “seriózní server” tak to je skutečně úlet.

Franta
Franta
1 měsíc
Reply to  Jaroslav

Jarine tak to je cteni akorat pro tebe. A podobne

Anna
Anna
1 měsíc

Je zvláštní jak Piráti a spol utichli.S velkým haló si rozdávali posty a najednou je ticho?200 příznivců Milionu chvilek cestovalo po republice s transparenty a vytvářelo dojem,že je opůrců víc. Není tolik hloupých lidí jak se zdá.

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  Anna

No je zajímavé že na těch antiBabišovských akcích jsou podle fotek či Tv záznamu většinou stále stejní prudiči – od Prahy po Znojmo. Věřim že je stále v té to zemi 70% chytrých voliču kteří svuj hlas nedají ani Piratum+Stan ani darebácké učelové troj koalici Ods+Top09+Kdu-Čsl !!

MatesS
MatesS
1 měsíc

Tady někdo buď nechápe rozdíl mezi seriózním průzkumem a hlasováním pod *satirickým* pořadem nebo ani nepochopil, o jaký typ pořadu vlastně jde… Má to být legrace, ne seriózní hlasování, takže vyhrát/prohrát může fakt kdokoli bez ohledu na reálnou podporu (a je fakt jedno, jestli Vám jako [doplňte si své hanlivé slovíčko sami] připadá Bartoš nebo Majerová Zahradníková) 😉 Hezký den přeji a hlavně méně hejtů a více úsměvů 🙂

Láďa
Láďa
1 měsíc
Reply to  MatesS

Kdyby “satirický” osten páně Šídla nebyl zaměřen pouze jedním směrem, tak bych vám dal i zapravdu. Bohužel, není tomu tak, takže se ani nedivím, že se z průzkumu nakonec stalo něco jiného, než bylo autorovým záměrem – zesměšnit jiné účastníky – ne však Bartoše a jeho souputníky…

Hezký den rovněž přeji – a hlavně méně demagogie a více nadhledu 😉

karelvanek4
karelvanek4
1 měsíc
Reply to  MatesS

Přesně tak. Trollům je to samozřejmě jedno. Jejich úkolem je vzbudit ZDÁNÍ, že jimi preferovaný kandidát má lepší šance. Úsměvné 😁

Dana
Dana
1 měsíc
Reply to  MatesS

Jasněnějak okecat se to musí, co??? Šídlo je taky celý nepovedený a nějaká satira od něj, není vůbec k smíchu….

Lubby R
Lubby R
1 měsíc

Je zapotřebí PIRÁTY a STAN poslat do propadliště dějin. První spolek proto, že do politiky nepatří a druhý proto, že se zaprodal a tím jednoznačně zklamal…

Martin
Martin
1 měsíc
Reply to  Lubby R

SI volte komouše který jsou schopný… všeho.

Ivo Doležal
Ivo Doležal
1 měsíc
Reply to  Martin

Dle jednání a chovani “komoušů” jsou 100x lépe volitelní než ti udavači, zloději myšlenek a netáhla z Numětel, vlastizrádní tzv. Piráti.
Banda potrhlych nic neumějících fanatiků. Tečka.

Dana
Dana
1 měsíc
Reply to  Martin

A kdo vám toto nakukal? Jste normální???

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  Martin

Za 1. to že každý slušný trošku chytrý člověk nechce a nebude volit obrovské zlo Piráty+Stan neznamená že je komouš a bude volit komouše ! Za 2. byť i k těm to stranám mužeme mít pár výhrad tak ANO a SPD by měli být u voliču v těch to volbách prioritu !! Ty to dvě strany jsou 100% daleko menší zlo než Piráti+Stan nebo Ods+Top09+Kdu-Čsl !!

ceskyhonza
ceskyhonza
1 měsíc

Dříve i do lepší restaurace musel člověk vypadat jako člověk, mít příslušně upravený zevnějšek, včetně vlasů, mát např. oblek a kravatu apod.. Kreatury jako baroš by ani do takové restaurace nepustili. V parlamentu, senátu, na ministerstvech a státních úřadech obecně, by měl nějaký “kód” slušného zevnějšku také platit. Smažky do sněmovny nepatří!

Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc

odstraňme ve volbách úchyly z politiky

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  Josef Mašek

Proto nevolme – Piráty+Stan a ani Top09 !!!

Václav
Václav
1 měsíc

Už jsem viděl a zažil všelicos, ale tohle že by mělo být premiérem? Brrr…

Roman
Roman
1 měsíc

Každý by porazil Bartoše a každý by porazil Pekarovou. To jsou totiž politici, které buď volíte, nebo hluboce nesnášíte. A protože Piráti mají nějakých 12% a Pekarová asi tak 4%, je množství těch, kteří je nesnášejí vždy dostačující k tomu, aby je porazil kdokoliv jenom díky protestním hlasům. Nicméně musím přiznat, že mne jejich prohra těší. Taky je nesnáším 😀

Martin
Martin
1 měsíc

Tady je vidět,že starý zkušený bolševik zvítězil nad mladým nezkušeným neomarxistou.

Milan Bartoň
Milan Bartoň
1 měsíc

Volič prozřel.

Umumbu
Umumbu
1 měsíc

Pro mě to překvapení není. Pro spoustu lidí je Pirátská strana nepřijatelná volba a budou volit kohokoliv jiného.

jarin
jarin
1 měsíc

Nic překvapivého,Bartoše by porazil i Pepek Vyskoč ! Představa,že by mohl být Bartoš opravdu premiérem je hrůzostrašná. Naštěstí k tomu nedojde.

jrk
jrk
1 měsíc

Hlasování proběhlo na seznamu, tak to zas takové překvapení není, tam chodí určitá skupina lidí. Překvapení nebude ani když vyhraje ano, většinoví lidé jsou prostě takoví.

Láďa
Láďa
1 měsíc
Reply to  jrk

Většinoví lidé jsou prostě takoví? Takže ti druzí jsou makoví? No, vy jste určitě makový… 😀

Láďa upravil komentář před 1 měsíc
Ivo Doležal
Ivo Doležal
1 měsíc
Reply to  Láďa

Přesná a skvělá odpověď.

karelvanek4
karelvanek4
1 měsíc
Reply to  Láďa

Vaši ” většinoví” lidé dali ve volbách necelých 30% hlasů. To není ani jedna třetina. Zopakujte si matematiku😁

pavelpavel
pavelpavel
1 měsíc

Pro Bartoše to lichotivé není. Seznam zprávy nejsou Parlamentní listy. Luzar je komunista, jde mu o místo poslance a kandiduje na předsedu komunistů.
A tato “anketa” mu ukázala, že umí ovlivnit lidi. Jistě ho to povzbudí v dalším předvolebním činění.
Pro Bartoše další zrcadlo, jak se nechovat. A vrací se mu jeho “muslimská Evropa”. a další. Předpokládal jsem, že u čtenářů Seznam.zprávy bude situace 50:50.
Horší pro Bartoše jsem nečekal. Jediná skutečno hraje pro Bartoše. Seznamzprávy
čte malý počet mladých lidí, myslím do 30-40 roků. Čte a ještě méně si všímá těchto anket.
NICMÉNĚ, PRO BARTOŠE VELKÉ VAROVÁNÍ !!
A PRO STAN JISTÉ ZNAMENÍ.

zdeněk
zdeněk
1 měsíc
Reply to  pavelpavel

pavelpavel. Piráti a Bartoš prosazují legalizaci drog. Přitom pro svět není snad větší hrozba.

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  zdeněk

Oni toho prosazují daleko více co je namířeno proti normalním nefetujícím slušným lidem kteří nehýkají nadšením z Eurosajuzu a jejich diktátu !! Piráti+Stan jsou pro 90% národa stejné zlo a nebezpečí jako komouši v roce 1948 !!!

karelvanek4
karelvanek4
1 měsíc
Reply to  zdeněk

Oni prosazují legalizaci konopí nikoliv ostatních drog

Tomáš
Tomáš
1 měsíc
Reply to  karelvanek4

Už ti přišel do práce zhulený učeň nebo kolega,strach se jen na ně dívat.Tak co se bude dít při legalizaci hulení !

Aleš
Aleš
1 měsíc
Reply to  karelvanek4

Tak nějak se začít musí.

René Turscherl
René Turscherl
1 měsíc

To je sranda jak se na základě, českou televizi sfalsovanych průzkumu volebních preferencí, jel travickou posilneny Bartoš, představit do Bruselu jako nový premiér a ono zatím budou rádi pokud skončí třetí. Spíš to ale vypadá na max 12% a čtvrté místo až za SPD. Kdo tu ještě věří průzkumum ČT, které jsou prezentovány s velkým humbukem rádoby vyváženého novináře a sluníčka Václava Moravce
, placeného z koncesionarskych poplatku všech obyvatel ČR?

Anna
Anna
1 měsíc

Václav Moravec si stále neuvědomuje,jaké nebezpeší hrozí jemu a jeho příteli.Nedokáže být nestranný ,otevřeně fandí stranám které sem chtějí dotáhnout muslimy.Muslimové homosexuály ukamenují.

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  Anna

Moravec s Pospíšilem když dají dohromady své miliony a obvolají své známé tak do 24hodin z Čr zmizí kam koliv do světa kde je nebudou ohrožovat……… ale 90% občanu to to udělat nemuže a chce nadále žit v naší krásné zemi bez parazitu a bez diktátu Eurosvazáku z Bruselu ! Také proto je potřeba volit SPD a netřištit síly tím že dáte hlas stranám které se do Ps nedostanou – Trikolora a Volný blok ! Hlasy z těch to stran by SPD vystřelili k 20% což by znamenalo “sestřelení” všech snah Demo žumpy o ovladnutí státu a jejich dostání se k moci a hlavně korytum !!

Novák
Novák
1 měsíc

Prosím všechny slušné občany s mozkem v hlavě – NEvolte koalici Piráti+Stan jsou stejné nebezpečí pro naši zem jako komouši v roce 1948 !!!

zdeněk
zdeněk
1 měsíc
Reply to  Novák

Novák. Veliký souhlas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ivo Doležal
Ivo Doležal
1 měsíc
Reply to  Novák

Rádi poslechneme, ty jsou fakt úplně strašný. Jdou tvrdě proti ČR a nám,, občanům. Nikdy je volit nebudu.

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  Ivo Doležal

Prosím mluv te pište o tom s dalšimi lidmi a přesvěč te je že by také oni měli udělat vše pro to co je v jejich možnostech aby Piráti+Stan nedostali ani 18% hlasu !! Ty to volby budou musí znamenat konec těch to zrádcovských stran lezoucím Bruselu do řiti stran které by zde chtěli nastolit vládu Eurosvazaku podporující migraci – anarchisty – levičáky – feťáky – zavádění tak zvaných “šleháren” pro feťáky- zdražování daní z bytu a domu- zdražování parkovacích míst- zdražování Mhd – nehorázné přispěvky pro nemakačenka a politické neziskovky atd.atd. !!

miki
miki
1 měsíc

To bude asi tím, že na ten pořad civí jen důchodci baby.

Václav
Václav
1 měsíc
Reply to  miki

Tak ty už to nepij ani ředěný!

Láďa
Láďa
1 měsíc
Reply to  miki

Napište to i Šídlovi, toho to určitě potěší… 😀

zdeněk
zdeněk
1 měsíc
Reply to  miki

miki. Kvůli takovým šmejdům chodím ozbrojen. Mám legální pistoli. Stačí při slovním napadnutí ukázat pistoli a mladí hrdinové jsou p….. až za ušima. Zkorumpovaný novináři píšící pro opozici to je záruka demokracie. Cenzuru jsme měli 42 let a opozice ji chce zavést a mají honosný název koalice . U mně to je Národní Fronta. Vaše gramatika hovoří za všechno.

Ivo Doležal
Ivo Doležal
1 měsíc
Reply to  zdeněk

Suoer!! Tak to je.

Ivo Doležal
Ivo Doležal
1 měsíc
Reply to  miki

Kikivole, mně je 32…asi kecaš nesmysly.

Lelek
Lelek
1 měsíc

Tak to byl strašnej nářez. Zaslouženej. Nevolím sice ani jednoho z nich, ale, piráti si to sami vykoledovali. Volit je-oba, mohou jen nemyslící jedinci-příznivci odpovídající časové formě stejného bolševismu.

Jirka
Jirka
1 měsíc

To je snad poprvý,co se raduju,že komouš někoho porazil.I když Piráti jsou vlastně ultralevice,takoví komáři 2.0

Jindřich
Jindřich
1 měsíc

Není se čemu divit, lidi už pochopili co jsou piráti zač.

TakToAsiNe
TakToAsiNe
1 měsíc

Nazvat baštu nevzdělaných komunistů “seriózním serverem” asik není uplně dobrý nápad.

Olga
Olga
1 měsíc

To je naprosto jasné, protože čas na hlasování mají jen ti lenoši a pomatení důchodci od Babiše, ostatní pracují….
Tato nechutná skupina vždy dá hlas těm, co mají podíl na ožebračování lidí a jejich likvidaci za dob komunismu.

LENKA
LENKA
1 měsíc
Reply to  Olga

Pomatená jste jedině vy

Anna
Anna
1 měsíc
Reply to  Olga

Olgo čas na hlasování mají jen lenoši,nebo pomatení důchodci?Vy máte taky čas, takže jste ta lenošná,nebo pomatená.

Pavel
Pavel
1 měsíc
Reply to  Olga

A co děláš ty, že nepracuješ?

Ludmila
Ludmila
1 měsíc
Reply to  Olga

Nechutná jste leda tak vy.

Ivo Doležal
Ivo Doležal
1 měsíc
Reply to  Olga

Olinko, Olinko, co ty víš o ožebračování lidí, žiješ v přepychu – asi bez bytu, který ti ti hodní Pirati a STAN postavili….

Ondra
Ondra
1 měsíc

To je hrozný zjev,ty drogy si na něm vybraly daň

nováková
nováková
1 měsíc

A my se odstěhujeme kam?Asi někam za Ural,ne?

Ivo Doležal
Ivo Doležal
1 měsíc
Reply to  nováková

Ne, do své vytoužené teroristické země 3000 km za mořem, kde demokracie jen a pouze kvete…

salto
salto
1 měsíc

Bartoše porazil v hlasování i komunista – nebude to tím, že ten komunisté mají rozumnější názory, program a dělají víc pro normální lidi?

88
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x